Editörler : E.Kayı Han

WhiteToros
Yasaklı
01 Temmuz 2022 18:43

20 de az. Deli para dönüyor. 3 yıl 33 bin idealdir
payitaht26, 2 yıl önce

Adalet bakanlığı 3 yıllık 13 15 bine tav olacaksa yürüsün gitsin. En az 20 bin olmalı

Zonguldak06
Aday Memur
01 Temmuz 2022 18:55

Bence abartı olmuş ama inşallah 13450 leri verseler sukredecem ama inan hakkımız 25 bin emanet para dan tut da harçlar haciz vs bir sürü deli para dönüyor
WhiteToros, 2 yıl önce
20 de az. Deli para dönüyor. 3 yıl 33 bin idealdir

WhiteToros
Yasaklı
01 Temmuz 2022 19:05

Niye abartı ? İlçe milli eğitimler bile 25den aşağıy anlaşmıyor
Zonguldak06, 2 yıl önce
Bence abartı olmuş ama inşallah 13450 leri verseler sukredecem ama inan hakkımız 25 bin emanet para dan tut da harçlar haciz vs bir sürü deli para dönüyor

Zonguldak06
Aday Memur
01 Temmuz 2022 19:05

Kardeşim keşke verseler
WhiteToros, 2 yıl önce
Niye abartı ? İlçe milli eğitimler bile 25den aşağıy anlaşmıyor

İkmserhat
Aday Memur
01 Temmuz 2022 20:51

Link var mı kardeş bulamadım da

Ersanx01, 2 yıl önce

Hocam dün face'de cezaevi sendikasında paylaşıldı bunun öncesinde farklı bir duyum aldım hele ki o olursa cezaevi personeli veya adliye bize bu kadar promosyon verilirmiydi dedirtecek cinsten promosyonlarla ilgili çok şikayet gitmiş bakanlığa bekleyip görelim

Ersanx01
Memur
01 Temmuz 2022 21:27

Hocam cezaevi sendikasında biri paylaşmıştı aradım bulamadım kusura bakma çok fazla paylaşım yapılıyor göremedim ama biraz mantıkli olursak verecekleri 13 15 bin bize lütuf değil çünkü temmuzda en kötü maaşlar 9 binin ustune çıkacak bakanlığının tüm parası Vakıfbankta dönüyor 5 yıllık 30 bin olsa bile çok demem çünkü hayat şartları diğer kurumların promosyon anlaşmalarını takip ediyorum en kötüsü bizde ayrıca adalet sen bugün bakanlığa promosyon konusunda başvuru yaptı peşin ve eşit odensin diye

İkmserhat, 2 yıl önce

Link var mı kardeş bulamadım da

obrigado
Aday Memur
01 Temmuz 2022 22:13

inşallah. adaletsenden başka adliyedekileri savunan zaten artık görmüyorum. hergün bakanlığa tek dilekçe yazan sendika.

Ersanx01, 2 yıl önce

Hocam cezaevi sendikasında biri paylaşmıştı aradım bulamadım kusura bakma çok fazla paylaşım yapılıyor göremedim ama biraz mantıkli olursak verecekleri 13 15 bin bize lütuf değil çünkü temmuzda en kötü maaşlar 9 binin ustune çıkacak bakanlığının tüm parası Vakıfbankta dönüyor 5 yıllık 30 bin olsa bile çok demem çünkü hayat şartları diğer kurumların promosyon anlaşmalarını takip ediyorum en kötüsü bizde ayrıca adalet sen bugün bakanlığa promosyon konusunda başvuru yaptı peşin ve eşit odensin diye

Ersanx01
Memur
01 Temmuz 2022 22:28

Twitter da sadece promosyonla ilgili bir etkinlik yapılabilir gerçekten bir çoğumuz çok kötü durumda kiminin kredi kartı borcu var kiminin ek hesap promosyon anlaşmasını yakından takip ediyorum inşallah farklı duyumlar alırsam burda paylaşırım

obrigado, 2 yıl önce

inşallah. adaletsenden başka adliyedekileri savunan zaten artık görmüyorum. hergün bakanlığa tek dilekçe yazan sendika.

Zonguldak06
Aday Memur
02 Temmuz 2022 00:04

Aynen öyle başkan inşallah güzel bir tutar aliriz
Ersanx01, 2 yıl önce

Twitter da sadece promosyonla ilgili bir etkinlik yapılabilir gerçekten bir çoğumuz çok kötü durumda kiminin kredi kartı borcu var kiminin ek hesap promosyon anlaşmasını yakından takip ediyorum inşallah farklı duyumlar alırsam burda paylaşırım

nemlihava
Şef
02 Temmuz 2022 00:18

20 bin civarı alsak inanılmaz rahatlatır beni gecikmiş ödemelerim var kredi kartları patladı onları kapatırım en azından ya umarım güzel bir rakam alırız.

Zonguldak06
Aday Memur
02 Temmuz 2022 00:51

İnşallah benim de ek hesap var inşallah
nemlihava, 2 yıl önce

20 bin civarı alsak inanılmaz rahatlatır beni gecikmiş ödemelerim var kredi kartları patladı onları kapatırım en azından ya umarım güzel bir rakam alırız.

kermanco
Aday Memur
03 Temmuz 2022 10:12

Adli tıp kurumuda bu promosyona dahil mi sonuçta o da adalet bakanlığına bağlı yoksa kurum kendi içinde mi anlaşma yapacak

kimene47
Aday Memur
03 Temmuz 2022 10:13

Bildiğim kadarıyla onlar da dahil
kermanco, 2 yıl önce
Adli tıp kurumuda bu promosyona dahil mi sonuçta o da adalet bakanlığına bağlı yoksa kurum kendi içinde mi anlaşma yapacak
Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi