Editörler : E.Kayı Han
01 Temmuz 2022 18:43

WhiteToros
Yasaklı

Adalet bakanlığı 3 yıllık 13 15 bine tav olacaksa yürüsün gitsin. En az 20 bin olmalı

payitaht26, 1 ay önce - Alıntıya git
20 de az. Deli para dönüyor. 3 yıl 33 bin idealdir
01 Temmuz 2022 18:55

Zonguldak06
Aday Memur
20 de az. Deli para dönüyor. 3 yıl 33 bin idealdir
WhiteToros, 1 ay önce - Alıntıya git
Bence abartı olmuş ama inşallah 13450 leri verseler sukredecem ama inan hakkımız 25 bin emanet para dan tut da harçlar haciz vs bir sürü deli para dönüyor
01 Temmuz 2022 19:05

WhiteToros
Yasaklı
Bence abartı olmuş ama inşallah 13450 leri verseler sukredecem ama inan hakkımız 25 bin emanet para dan tut da harçlar haciz vs bir sürü deli para dönüyor
Zonguldak06, 1 ay önce - Alıntıya git
Niye abartı ? İlçe milli eğitimler bile 25den aşağıy anlaşmıyor
01 Temmuz 2022 19:05

Zonguldak06
Aday Memur
Niye abartı ? İlçe milli eğitimler bile 25den aşağıy anlaşmıyor
WhiteToros, 1 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim keşke verseler
01 Temmuz 2022 20:51

İkmserhat
Aday Memur

Hocam dün face'de cezaevi sendikasında paylaşıldı bunun öncesinde farklı bir duyum aldım hele ki o olursa cezaevi personeli veya adliye bize bu kadar promosyon verilirmiydi dedirtecek cinsten promosyonlarla ilgili çok şikayet gitmiş bakanlığa bekleyip görelim

Ersanx01, 1 ay önce - Alıntıya git

Link var mı kardeş bulamadım da

01 Temmuz 2022 21:27

Ersanx01
Memur

Link var mı kardeş bulamadım da

İkmserhat, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam cezaevi sendikasında biri paylaşmıştı aradım bulamadım kusura bakma çok fazla paylaşım yapılıyor göremedim ama biraz mantıkli olursak verecekleri 13 15 bin bize lütuf değil çünkü temmuzda en kötü maaşlar 9 binin ustune çıkacak bakanlığının tüm parası Vakıfbankta dönüyor 5 yıllık 30 bin olsa bile çok demem çünkü hayat şartları diğer kurumların promosyon anlaşmalarını takip ediyorum en kötüsü bizde ayrıca adalet sen bugün bakanlığa promosyon konusunda başvuru yaptı peşin ve eşit odensin diye

01 Temmuz 2022 22:13

obrigado
Aday Memur

Hocam cezaevi sendikasında biri paylaşmıştı aradım bulamadım kusura bakma çok fazla paylaşım yapılıyor göremedim ama biraz mantıkli olursak verecekleri 13 15 bin bize lütuf değil çünkü temmuzda en kötü maaşlar 9 binin ustune çıkacak bakanlığının tüm parası Vakıfbankta dönüyor 5 yıllık 30 bin olsa bile çok demem çünkü hayat şartları diğer kurumların promosyon anlaşmalarını takip ediyorum en kötüsü bizde ayrıca adalet sen bugün bakanlığa promosyon konusunda başvuru yaptı peşin ve eşit odensin diye

inşallah. adaletsenden başka adliyedekileri savunan zaten artık görmüyorum. hergün bakanlığa tek dilekçe yazan sendika.

01 Temmuz 2022 22:28

Ersanx01
Memur

inşallah. adaletsenden başka adliyedekileri savunan zaten artık görmüyorum. hergün bakanlığa tek dilekçe yazan sendika.

obrigado, 1 ay önce - Alıntıya git

Twitter da sadece promosyonla ilgili bir etkinlik yapılabilir gerçekten bir çoğumuz çok kötü durumda kiminin kredi kartı borcu var kiminin ek hesap promosyon anlaşmasını yakından takip ediyorum inşallah farklı duyumlar alırsam burda paylaşırım

02 Temmuz 2022 00:04

Zonguldak06
Aday Memur

Twitter da sadece promosyonla ilgili bir etkinlik yapılabilir gerçekten bir çoğumuz çok kötü durumda kiminin kredi kartı borcu var kiminin ek hesap promosyon anlaşmasını yakından takip ediyorum inşallah farklı duyumlar alırsam burda paylaşırım

Aynen öyle başkan inşallah güzel bir tutar aliriz
02 Temmuz 2022 00:18

nemlihava
Memur

20 bin civarı alsak inanılmaz rahatlatır beni gecikmiş ödemelerim var kredi kartları patladı onları kapatırım en azından ya umarım güzel bir rakam alırız.

02 Temmuz 2022 00:51

Zonguldak06
Aday Memur

20 bin civarı alsak inanılmaz rahatlatır beni gecikmiş ödemelerim var kredi kartları patladı onları kapatırım en azından ya umarım güzel bir rakam alırız.

nemlihava, 1 ay önce - Alıntıya git
İnşallah benim de ek hesap var inşallah
03 Temmuz 2022 10:12

kermanco
Aday Memur
Adli tıp kurumuda bu promosyona dahil mi sonuçta o da adalet bakanlığına bağlı yoksa kurum kendi içinde mi anlaşma yapacak
03 Temmuz 2022 10:13

kimene47
Aday Memur
Adli tıp kurumuda bu promosyona dahil mi sonuçta o da adalet bakanlığına bağlı yoksa kurum kendi içinde mi anlaşma yapacak
kermanco, 1 ay önce - Alıntıya git
Bildiğim kadarıyla onlar da dahil
Toplam 53 mesaj