Editörler : crops35
29 Haziran 2022 22:44   

Merkezi atama lütfen yardim
Merhabalar merkezi atamadan kadrolu ataninca, tercihlerden önce girilmiş mülakat sonucu olumlu aciklandiginda, kadroludan sözleşmeliye geçiş olur mu. Lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi
29 Haziran 2022 22:48

Zamberlan34
Aday Memur
İstifa edip geçebilirsiniz.
29 Haziran 2022 22:49

Se.Efe. ege
Aday Memur
Zamberlan34, 2 ay önce - Alıntıya git
Bekleme süresi falan yok mu yani
29 Haziran 2022 22:52

Se.Efe. ege
Aday Memur
Cevabiniz için teşekkürler bı soru daha sormak istiyorum. İçişleri mülakata cagirildim yarın klavuz yayımlanacak tercih verip yerlesmee durumumda İçişleri mülakatına katılabilir miyim
30 Haziran 2022 00:11

Zamberlan34
Aday Memur
Cevabiniz için teşekkürler bı soru daha sormak istiyorum. İçişleri mülakata cagirildim yarın klavuz yayımlanacak tercih verip yerlesmee durumumda İçişleri mülakatına katılabilir miyim
Se.Efe. ege, 2 ay önce - Alıntıya git
Bekleme süresi yok sözleşmeliye geçişte, atanıp göreve başlarsanız usulüne uygun istifa ederek geçebilirsiniz. Göreve başlamadan sözleşmeli pozisyondan çağırılırsanız kadrolu alım için feragat dilekçesi verip atamanızı yaptırmayabilirsiniz.
30 Haziran 2022 00:12

Se.Efe. ege
Aday Memur
Bekleme süresi yok sözleşmeliye geçişte, atanıp göreve başlarsanız usulüne uygun istifa ederek geçebilirsiniz. Göreve başlamadan sözleşmeli pozisyondan çağırılırsanız kadrolu alım için feragat dilekçesi verip atamanızı yaptırmayabilirsiniz.
Anladım peki mülakata giremem mi o surede
Toplam 5 mesaj