Editörler : crops35

revenge881
Memur
09 Ekim 2022 15:57

Mekatronik mezunlarıyla elektrik mezunları farklı işlerde mi çalışıyor, rutin olarak yaptığınız iş nedir

09 Ekim 2022 16:05

2022 kpss ile dhmi hedefleyen elektrikçiler, nasıl netler

elektriktek
Aday Memur
23 Şubat 2023 19:54

hatsız ediyorum kusura bakmayın. Yanlış anlamadıysan DHMİ elektronik tekniker olarak atanmışsınız hayırlı olsun. Bende elektrik teknikeriyim kpss ye hazırlanıyorum dhmi atanmak istiyorum. Müsaitseniz bir kaç soru sormak istiyorum. Dhmi elektrik teknikeri için ingilizce şartı aranıyor mu? 2022/2 kpss genel bilgilerin de gördüğüm kadarıyla elektronik bölümün de ingilizce şartı var sadece elektronik bölümü için mi geçerli? 2-) Genel olarak bir iş gününüz nasıl geçiyor fiziksel herhangi bir iş yapıyor musunuz? Elektrik teknikeri ile çalışma farkınız var mı ? 3-) Hafta sonu izin var mu ? Şimdiden teşekkür ederim. Tekrardan hayırlı olsun.

kaptansparow
Aday Memur
23 Şubat 2023 21:51

elektronik teknisyeni alacık mu bu sene

23 Şubat 2023 22:12

Çok büyük ihtimal alınmayacak Teknisyen, Teknikerlik kadrolarının önü açık DHMİ'de...

kaptansparow, 1 yıl önce

elektronik teknisyeni alacık mu bu sene

kaptansparow
Aday Memur
23 Şubat 2023 22:15

tüh alan birincisiyim boşa gitti tmoya kaldık yine :(

Habmekelomüh, 1 yıl önce

Çok büyük ihtimal alınmayacak Teknisyen, Teknikerlik kadrolarının önü açık DHMİ'de...

Kral299
Aday Memur
24 Şubat 2023 00:50

Elektronik teknikeri alicak rahat olun depremden dolayı seçimde ertelenecek mutlaka alinacak o atama gelicek

Bilgisayarteknisyen
Aday Memur
27 Şubat 2023 16:46

sorunuza cevap bulabildiniz mi

elektriktek, 1 yıl önce

hatsız ediyorum kusura bakmayın. Yanlış anlamadıysan DHMİ elektronik tekniker olarak atanmışsınız hayırlı olsun. Bende elektrik teknikeriyim kpss ye hazırlanıyorum dhmi atanmak istiyorum. Müsaitseniz bir kaç soru sormak istiyorum. Dhmi elektrik teknikeri için ingilizce şartı aranıyor mu? 2022/2 kpss genel bilgilerin de gördüğüm kadarıyla elektronik bölümün de ingilizce şartı var sadece elektronik bölümü için mi geçerli? 2-) Genel olarak bir iş gününüz nasıl geçiyor fiziksel herhangi bir iş yapıyor musunuz? Elektrik teknikeri ile çalışma farkınız var mı ? 3-) Hafta sonu izin var mu ? Şimdiden teşekkür ederim. Tekrardan hayırlı olsun.

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi