Editörler : hugo.almeida
01 Temmuz 2022 12:49

Rotreges
Aday Memur

Önce konu başlığına bakıp sonra yorum yapın boş yaparak sayfayı meşgul etme .. Eğer konu hakkında bilgin yoksa yorum yapma kendi işine bak ...... !!!!!

madennn123, 1 ay önce - Alıntıya git

Tamam sakin puanların 80 in altına düşeceğini düşünüyorum

01 Temmuz 2022 13:08

Abdullah2312
Aday Memur
Konuyu açan ve gerçekten bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarım için yazıyorum. Şöyle söyleyeyim benim 88 bı arkadadiminda 85 e yakın puanı var mezun değiliz o yüzden tercih veremiyecegiz ama ÖSYM bizi de sıralamaya sokuyor yani sıralamaya bakarken iki kişi eksiltebilirsiniz şimdiden herkese hayırlı atamalar ve meslek hayatınızda başarılar diliyorum
01 Temmuz 2022 13:11

K.hamamlimadenci
Aday Memur
Konuyu açan ve gerçekten bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarım için yazıyorum. Şöyle söyleyeyim benim 88 bı arkadadiminda 85 e yakın puanı var mezun değiliz o yüzden tercih veremiyecegiz ama ÖSYM bizi de sıralamaya sokuyor yani sıralamaya bakarken iki kişi eksiltebilirsiniz şimdiden herkese hayırlı atamalar ve meslek hayatınızda başarılar diliyorum
Abdullah2312, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu bilgi için teşekkürler, işte bu şekilde daha verimli bir bilgi paylaşım sayfası olur.

01 Temmuz 2022 13:17

madennn123
Aday Memur
Abdullah2312, 1 ay önce - Alıntıya git

Çok teşekkür ederiz bilgi için.. Bu paylaşımlar için oluşturdum bu sayfayı ilgi ve alakanız için sağ olun ..

01 Temmuz 2022 14:04

Abdullah2312
Aday Memur

Çok teşekkür ederiz bilgi için.. Bu paylaşımlar için oluşturdum bu sayfayı ilgi ve alakanız için sağ olun ..

madennn123, 1 ay önce - Alıntıya git
Rica ederim ne demek
01 Temmuz 2022 16:38

K.hamamlimadenci
Aday Memur

Umarız daha çok kişi listeye katki sağlar, bir de mta asıl listesindeki arkadaşlar acaba tercih verecek mi

01 Temmuz 2022 17:35

madennn123
Aday Memur

İnşallah mta ya atananlar tercih vermez bizim puanlara kadar alım olur

01 Temmuz 2022 17:54

K.hamamlimadenci
Aday Memur

O listeden bildiğiniz kimse var mi

01 Temmuz 2022 19:12

madennn123
Aday Memur

O listeden bildiğiniz kimse var mi

K.hamamlimadenci, 1 ay önce - Alıntıya git

Bir kişi var bildiğim asil olarak atandı merkezinden tercih yapmayı düşünmüyor bildiğim kadarıyla. İnşallah atananlar kadro yakmaz bizim puanlarımıza kadar gelir atama

04 Temmuz 2022 05:22

K.hamamlimadenci
Aday Memur

+

07 Temmuz 2022 09:20

K.hamamlimadenci
Aday Memur

Maden Mühendisleri gene serengeti düzlüğünde

09 Temmuz 2022 09:35

K.hamamlimadenci
Aday Memur

Bayramınız kutlu olsun serengeti düzlüklerinde duran meslektaşlarım