Editörler : cihan27E.Kayı Han
03 Temmuz 2022 16:00

ttkysr
Aday Memur

Ne söylerseniz boş.memur sen üç 3.5 Ali memurlari satan en büyük örgüt ve memurların doğuda bunu biliyor ve şikayet ediyor. Memur sen üyesi olup memurseni eleştirmek ikiyüzlülük değil mi.birakin bu işleri önce tutarlı olun.sonra eleştirin.memur sene ikiye olan bir memur aç kalsa da sussun gazel okumasın

yetikhakkı, 3 ay önce - Alıntıya git

Memursenin 1 milyondan fazla üyesi var diye diğer 3,5 milyon memur itiraz etmesin mi? Memursen üyesi olup halinden şikayet eden varsa ve istifa etmiyorsa iki yüzlüdür.Memurlar menfaatleri için memursene üye oluyorlar tayin, atama vb. çıkarları için ama unuttukları şey tüm memur ve memur emeklilerinin vebali onların üzerinde.

03 Temmuz 2022 16:54

saveyour
Aday Memur
Bir kaç seneye asgari ücret alacağız bu çok net. Zam vermezler enflasyon farkı alırız sadece.
erdall17, 3 ay önce - Alıntıya git
Seçim var
03 Temmuz 2022 20:18

gfb_makine
Şube Müdürü

Memursenin 1 milyondan fazla üyesi var diye diğer 3,5 milyon memur itiraz etmesin mi? Memursen üyesi olup halinden şikayet eden varsa ve istifa etmiyorsa iki yüzlüdür.Memurlar menfaatleri için memursene üye oluyorlar tayin, atama vb. çıkarları için ama unuttukları şey tüm memur ve memur emeklilerinin vebali onların üzerinde.

ttkysr, 3 ay önce - Alıntıya git
1-sendikam yok 2-neden vebal alsınlar.bu ne salak saçma yorumdur
03 Temmuz 2022 20:28

yetikhakkı
Aday Memur
gfb_makine, 3 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim dikkatli oluşana memur sene üye olmayana lafimiz yok.memur sen gibi bir yalaka örgüte üye ol sonra yapılanları eleştir.bunun neresi doğru.ya bunu anlamaktan bile acizsiniz.yazik ülkeme.sizin yüzünüzden garibanlara olan oluyor.

03 Temmuz 2022 20:32

ttkysr
Aday Memur

Yorumun neyi saçma yıllardır % 2,5-3 lere kim imza attı. Bir önceki başkan Ahmet GÜNDOĞDU milletvekili olsun diye yaptığı oyunla 2014 yılında memurlar enflasyon farkı bile alamadı.Memursenli değilsen niye zoruna gitti anlamadım.

03 Temmuz 2022 20:51

ttkysr
Aday Memur

Hangi kalemden hesaplarsan hesapla son 10 yıldır memurun alım gücü ne kadar düştü. Bunun en büyük sorumlusu kim memursene yetki veren üyeleri mi, yoksa diğer sendikalara üye olanlar mı yada hiç bir sendikaya üye olmayanlar mı?

03 Temmuz 2022 21:01

ttkysr
Aday Memur

Kardeşim dikkatli oluşana memur sene üye olmayana lafimiz yok.memur sen gibi bir yalaka örgüte üye ol sonra yapılanları eleştir.bunun neresi doğru.ya bunu anlamaktan bile acizsiniz.yazik ülkeme.sizin yüzünüzden garibanlara olan oluyor.

yetikhakkı, 3 ay önce - Alıntıya git

Ağzına sağlık kardeşim.Teşekkürler

03 Temmuz 2022 23:06

ttkysr
Aday Memur

Yarın enflasyonuda düşük (1-2) açıklarlarsa vay halimize. Haziran ayında yapılan bir sürü zam acaba TUİK'in sepetine neden düşmüyor sepeti ters çevirmiş olmasınlar.

04 Temmuz 2022 07:18

isos1981
Aday Memur
Haziran enflasyonunu %2.2 falan çıkacak fazla bişey beklmesin kimse, %2 de Refah payı deyip %40 vercekler buraya yaziyorum
04 Temmuz 2022 09:58

Katibix
Şef
Haziran enflasyonunu %2.2 falan çıkacak fazla bişey beklmesin kimse, %2 de Refah payı deyip %40 vercekler buraya yaziyorum
isos1981, 3 ay önce - Alıntıya git
Refah payi olmaz. Meclis tatitlde. Verseler bile ekime kadar hesaba yansımaz. Yapılacak herhangi bir ek zammin meclisten geçmesi gerekiyor
04 Temmuz 2022 10:01

Ferhateymen52
Aday Memur

4.95

04 Temmuz 2022 12:41

t.parlar
Aday Memur
İyi sallamışsın yazdığın gibi sil bence. "2.2 den fazla çıkmaz kimse bir şey beklemesin" diye ahkam kesmişsin 4.95 açıklanmış, iki katından daha fazla. Bir dahaki sefere daha usturuplu salla ki gideri olsun, böyle ufak at civcivler de yesin misali olmuş.
04 Temmuz 2022 12:46

isos1981
Aday Memur
İyi sallamışsın yazdığın gibi sil bence. "2.2 den fazla çıkmaz kimse bir şey beklemesin" diye ahkam kesmişsin 4.95 açıklanmış, iki katından daha fazla. Bir dahaki sefere daha usturuplu salla ki gideri olsun, böyle ufak at civcivler de yesin misali olmuş.
t.parlar, 3 ay önce - Alıntıya git
Seni okuyandan %50 zam aldı sanacak %41 hepsi çok yanilmamisjm Refah payı nerde hiç ses yok meclis tatile girdi alacağının hepsi bu işte %1 de senin olsun
04 Temmuz 2022 13:26

t.parlar
Aday Memur
Seni okuyandan %50 zam aldı sanacak %41 hepsi çok yanilmamisjm Refah payı nerde hiç ses yok meclis tatile girdi alacağının hepsi bu işte %1 de senin olsun
Haklısın hocam çok yanılmamışsın dediğin rakamın iki katından fazlası gelmiş. Her şeyi biliyormuş gibi üslupla yazacağına temelsiz şahsi bir kanaat, basit bir tahmin olarak belirtseniz kimse bir şey demez de. Bizim millet seviyor böyle konuşmayı.
04 Temmuz 2022 16:21

isos1981
Aday Memur
Haklısın hocam çok yanılmamışsın dediğin rakamın iki katından fazlası gelmiş. Her şeyi biliyormuş gibi üslupla yazacağına temelsiz şahsi bir kanaat, basit bir tahmin olarak belirtseniz kimse bir şey demez de. Bizim millet seviyor böyle konuşmayı.
t.parlar, 3 ay önce - Alıntıya git
Toplama bak 41.5 çok yanilmamisim Refah payı da yok temmuz da enflasyon kadar yani bakan çok geldi enflasyon dedi sende böyle devam et
04 Temmuz 2022 17:23

selocan027
Aday Memur

% 42.35 enflasyon ile 7.5 yılbaşını hadi çıkaraşım fark 34.85 ise maaşlara önce bu 34.84 i eklemek gerek yani 100 liraysa maaş 134.85 olması gerekir. bunada yüzde 7 temmuz sözleşme zammı verilmesi gerekir 134.85x1.07=144,29 yani maaşa gelmesi gerekn zam % 44.29 olması gerekmiyormu.

04 Temmuz 2022 17:58

fma1
Şube Müdürü

Yazmaktan parmaklarım yoruldu 10 yılda Asgari %600 memur %330 civarı artış aldı. Bu hükumetin memur maaşlarını azaltmak gibi net bir politikası var.

redsabbath, 3 ay önce - Alıntıya git
asgari ücreti özel sektör veriyor. memur maaşı ise hükumet. hükumetin maaşını verdiği orta sınıfı bitirip fakirleştirdi, özel sektör bir şekilde ayakta durmaya çalışmış. sağlam kandırıldık
04 Temmuz 2022 18:28

ttkysr
Aday Memur

memurlar.net maaş robotunu güncellemedi acaba ek bir zam beklentisi mi mevcut. KBS de yeni katsayılar tanımlandı ve zamlı maaşlar hesaplanabiliniyor.

04 Temmuz 2022 18:31

eyvahmimar
Aday Memur

memurlar.net maaş robotunu güncellemedi acaba ek bir zam beklentisi mi mevcut. KBS de yeni katsayılar tanımlandı ve zamlı maaşlar hesaplanabiliniyor.

ttkysr, 3 ay önce - Alıntıya git
Nasıl hesaplanıyor ben giremiyorum Kbsye
04 Temmuz 2022 18:38

ttkysr
Aday Memur
Nasıl hesaplanıyor ben giremiyorum Kbsye
eyvahmimar, 3 ay önce - Alıntıya git

Saat 15.00 gibi hesaplanıyordu hata kurumun tüm bordro dökümleri alındı.Sonradan sistem gittiyse bilmiyorum.

Toplam 48 mesaj