Editörler : Kubil ay
02 Temmuz 2022 00:14   

Pomem ön sağlık kilo fazlası ?

Selamlar saygılar 29.döneme hazırlanıyorum yanlız 6 senedir vücut geliştirme yapıyorum boyum uzun değil 1.74cm ama kilom spordan dolayı boyuma göre fazla(86kg) kilo fazlamın çoğu kas(yağ oranım %13) ön sağlıkta fit görüntümüzün toleransı olur mu sizce yoksa vki sınırlarında olup riske atmamak mi gerekir düşünceleriniz nedir ?

02 Temmuz 2022 00:22

Mkamusty
Aday Memur

Önsağlıkta bunun vki tutmuyor ama vücudu çok kaslı bunu alalım demezler kardeşim. Şuan pöh olan kuzenim 1 kg fazla ile kaybetti görsen Türk Dwayne Jhanson. Vki ni koru. Birde vücuda çok önem verme bacaklara çalış. Biz önsağlığa girerken baklavası olan üçgen vücut çocuk parkurda elendi. Biz göbekliler çocuğu görünce utandık sınava girmeyecektik...

02 Temmuz 2022 00:23

Mkamusty
Aday Memur

Önsağlıkta bunun vki tutmuyor ama vücudu çok kaslı bunu alalım demezler kardeşim. Şuan pöh olan kuzenim 1 kg fazla ile kaybetti görsen Türk Dwayne Jhanson. Vki ni koru. Birde vücuda çok önem verme bacaklara çalış. Biz önsağlığa girerken baklavası olan üçgen vücut çocuk parkurda elendi. Biz göbekliler çocuğu görünce utandık sınava girmeyecektik...

Mkamusty, 2 ay önce - Alıntıya git

Düzeltme *1 kg fazla ile 1 yıl kaybetti.

02 Temmuz 2022 00:32

Küçlük
Aday Memur

Anladım üstad teşekkür ederim kilo vericez o zaman ön sağlık sonrası alırız yine :) sağolasın

02 Temmuz 2022 09:21

Yemlihanyldz

Tartıya çıkıyorsun boy kilo endeksine göre kağıt veriyor eğer endeks tutmazsa kağıt vermiyor Makine yani kaldın demek oluyor

02 Temmuz 2022 09:47

Küçlük
Aday Memur

Anladım üstat

02 Temmuz 2022 11:47

shuparasutcu
Aday Memur
benim parkurdaki arkadasimin da cok saglam vucudu vardi senin gibiydi ayni fizigi mecburen definasyona girdi kutle kaybetti vki ye dikkat et acimazlar cunku resmi evrak dosyana giriyorlar parantez acip bu cocuk kasli tabiki demezler o kaslari da vericen mecbur :D
06 Temmuz 2022 22:08

Küçlük
Aday Memur

Proteini azaltmam da carb azaltacaz desene üstad :) eyv teşekkür ederim sağolun hepiniz

06 Temmuz 2022 23:04

Et8181
Aday Memur
Aynı durumdaydım ağır kilo girmeyi bıraktım diyet yaptım kaslar zaten bir süre sonra eriyor kilo vermen hızlı oluyor halledersin merak etme benim 179 boy 89 kiloydu şuan 74 kilo bir zarflamayın çok acı bir durum ama göreve başlayınca devam edeceğim kaldığım yerden :)
Toplam 8 mesaj