Editörler : hugo.almeida
06 Temmuz 2022 15:43

Dnz007
Aday Memur

Arkadaşlar şeker çalışanı olarak yazıyorum...şeker fabrikalarında mühendisler vardiyaya girer. o da eylül- ocak dönemi ortalama 120 gündür. 3 vardiya şeklide döner. 3-11, 11-7, 7-3 ya da 4-12, 12-8, 8-4 şeklindedir. servis var, lojman fabrikalara göre değişir. çünkü sayılar farklıdır. maaşlar normal memurluklara göre iyidir.

memur arkadaşlar muhasebe ve personel servisinde çalışırlar. onlarda vardiya olmaz. ancak muhasebe de şeker ve melas satışı dönemlerinde akşama yada hafta sonu çalışılabilir. bu da çok kısa sürelidir. korkmadan tercih edin... pişman olmazsınız...

kamumühendis_82, 1 ay önce - Alıntıya git

Merhaba. Ankara'da memur için güncel olarak lojman ve servis durumlarını biliyor musunuz? Yeni atandığımızda lojmandan faydalanabiliyor muyuz?

06 Temmuz 2022 16:17

Greatnimbus
Aday Memur

hocam memur personel için temel ücret nedir? bilginiz var mı?

letefe, 1 ay önce - Alıntıya git

Yıllardır memur alımı olmadığı için ve statü söz konusu olduğu için bir kıyas yapmak mümkün değil

06 Temmuz 2022 16:52

Dnz007
Aday Memur

Çalışma ortamı güzel, fabrikalar da çalışıyorsunuz ve kurumda tayinler fabrikalar içi oluyor. Üretim dönemi tempolu ve hoş geçiyor. Lokanta var servis var lojman hakkı var.

Kadınlara yönelik her zaman saygı mevcut.

Çalışma saatleri kış mevsimi 8-5 kışın 8.3-7.3

Greatnimbus, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam Ankara ve Eskişehir'de lojmanda yerler mevcut mu ve lomanların durumu nasıl, bilginiz var mı?

06 Temmuz 2022 17:09

Greatnimbus
Aday Memur

Lojmanlar sürekli kullanıldığı için iyi durumdadır diye düşünüyorum öncelik vardiyalı çalışanların çok fazla sayıda daire var doluluk boşluk durumunu bilmiyorum.

06 Temmuz 2022 17:10

Dnz007
Aday Memur

Lojmanlar sürekli kullanıldığı için iyi durumdadır diye düşünüyorum öncelik vardiyalı çalışanların çok fazla sayıda daire var doluluk boşluk durumunu bilmiyorum.

Greatnimbus, 1 ay önce - Alıntıya git

hangi il için bu bahsettiğiniz durum?

06 Temmuz 2022 17:14

cihatp
Aday Memur

Şeker fabrikasi mi raportorluk mu hangisi daha iyidir

08 Temmuz 2022 11:48

jiii
Aday Memur

Ankara fabrikasında çalışan biriyim ve lojmanlarla ilgili bilgi sahibiyim lojmanlar genelde çok iyi değil. İçine giren kendisi yaptırıyor şirket genel olarak boya yaptırıyor. Lojman fazla sayıda var boşaldıkçada dağıtım yapılıyor. Kampüs içi güzeldir ağaçlık koşu yolu lokantası servisi vardır .Mühendisler yılda 3 ay vardiyaya girer diğer memurlar vardiyaya girmez.Yükselme imkanı vardır belkide en kolay olan kurumdur çünkü uzun zamandır eleman alınmadığı için kadrolar boş

Toplam 27 mesaj