Editörler : E.Kayı Han
18 Temmuz 2022 00:49

yas8836
Aday Memur
Mesele sayıda olsaydi bizden kalabalik olan polisler aylik 300 lira almazdı. Kimse boşuna hayaller kurmasın. Anlaşma sağlandığında hayal kırıklığınız buyuk olur
Katibix, 4 hafta önce - Alıntıya git

emniyetin 300 lirası 6 ayda bir zam görmek koşuluyla yenilendi herkes 30 bin tl alırken bankalar kıyasıya bi yarışa girmişken az alınmaz diye düşünüyorum. birde şöyle bi durum var daha toplantı olmamış editör yapılmadı diyor siz hala duyum aldık vermezler etmezler bi bekleyelim bakalım

18 Temmuz 2022 02:09

İnfaz4206
Memur

emniyetin 300 lirası 6 ayda bir zam görmek koşuluyla yenilendi herkes 30 bin tl alırken bankalar kıyasıya bi yarışa girmişken az alınmaz diye düşünüyorum. birde şöyle bi durum var daha toplantı olmamış editör yapılmadı diyor siz hala duyum aldık vermezler etmezler bi bekleyelim bakalım

yas8836, 4 hafta önce - Alıntıya git
Bayramdan sonra baslicak dedi yani yarından itibaren başlar diye düşünüyorum.
18 Temmuz 2022 07:26

Ersanx01
Memur

Kayıhan Bey'in promosyon konusunda bizleri gelişmeler oldukça bilgilendirmesini rica ediyoruz

18 Temmuz 2022 17:13

Alfaalf
Aday Memur

Tarihçi ben sana üç çorba parası göndereceğim IBAN no ver

Ökkeş KÖSTERE, 4 hafta önce - Alıntıya git

Ökkeşş sen önce aç karnını doyur. Kumar sitelerine üye olup gelip burda haram edebiyatı yapma.hadi bakam yol al.

18 Temmuz 2022 17:55

İnfaz4206
Memur

Ökkeşş sen önce aç karnını doyur. Kumar sitelerine üye olup gelip burda haram edebiyatı yapma.hadi bakam yol al.

Alfaalf, 4 hafta önce - Alıntıya git
:)))) nasıl yani
18 Temmuz 2022 18:02

Pandavac -yerli üye-
Aday Memur

Ökkeş iban atıyorum çorba parası yolla 5899943379996544337895

18 Temmuz 2022 20:11

Ökkeş KÖSTERE
Memur

Kumar sitesi mi;))hiç güleceğim yoktu

18 Temmuz 2022 21:28

kayafatih
Memur

Ökkeş gecen senede çok başarılı bir promosyon A karşı trol harekatın vardı gururla Iban istemeye devam ediyorsun ama ibanlar geliyorda çorba paraları hk bilgi yok vakıf ıbanı bende paylaşıyorum ezo min kellepaça Max şeklinde at da Kırşehir de turşu abimizde güzel Bi çorba içip özçekim yapalım TR04 0001 5001 5800 7300 0851 37

18 Temmuz 2022 21:31

Ökkeş KÖSTERE
Memur

Promosyon yatmadı daha

18 Temmuz 2022 21:34

Ali K.
Şube Müdürü

Promosyon yatmadı daha

Ökkeş KÖSTERE, 4 hafta önce - Alıntıya git

Yatınca bende yollayacağım djfjfjkfkdkdk

19 Temmuz 2022 02:52

Billy Butcher
Aday Memur

Gençler ökkeş konusuna açıklık getirelim. Şubat ayımemurlar.net zam konusuna yaptığı yorum:

?9300 maaş+1800 TL uzlaştırma ücreti. 11 bin TL.

Adli ve idari yargıda fedakârca çalışan tüm meslektaşlarıma saygılar.

Kimsede kendisini bizle kıyaslamasin.?

Buradan anlıyoruz ki ökkeş muhtemelen 3. Derece ve altı muhtemelen evli eşi çalışmayan bir kardeşimiz. 1 yıllığım diye trollemesine bakmayın milleti:). Kumar sitelerine takılan arkadaşlar araştırırsanız sitede bu yorum çıkıyor. Google algoritması bir şekilde bu yorumu kumar sitelerine yönlendirmiş. uzun süredir sanal alem, ekşisözlük, msn, donanımhaber hatta bir dönem incisözlük takılan birisi olarak tarzının teoll olduğunu ilk mesajda anladım.

Sosyal medyada her yoruma şüpheyle yaklaşın. Sizadliye personelisiniz. Sosyal medyada her şey gerçekte olduğundan farklıdır. Ben de bu arkadaşın aslında eğlenceli ve çalışma arkadaşları tarafından sevilen birisi olduğunu düşünüyorum. He kumar sitelerinde de dikkat ederseniz bu yorum çıkıyor zaten:) hadi kalın sağlıcakla.

Toplam 91 mesaj