Editörler : hugo.almeida
05 Temmuz 2022 08:46   

Mülakat hakkinda

Arkadaşlar daha once mulakata gecmis arkadaslar nolur bize bir bilgi versin bizi rahatlatsin sorulari bilemezsek ne olur cok fazla soru var hepsine bakamıyorum bazilari cok zor pisa nedir azerbaycanin aldigi son yer medir turkmemisgan baskani kimdir vs. Bizi aydinlatin sureclerinizi bizimle paylasin lutfen

05 Temmuz 2022 08:50

mühendis hatay
Yasaklı

5 kere mülakattan elenmiş biri olarak söylüyorum referansın yoksa boşuna...

05 Temmuz 2022 09:07

örtmenadam
Kapalı

Merhaba, cikmis sorulara muhakkak calis. Son zamanlarda spor musabakalarinda basari gostermis sporcu isimlerini ve branslarini ogren.

Butun sorulara bak.heyecan yapma. Olumsuz dusunme. Is gorusmesine gidecegini hayal et.

Basarilar

05 Temmuz 2022 10:13

arslanshu
Memur
Düzgün giyin öncelikle, özguvenli git ,kendini anlat diyecekler sana eğitim öğrenim hayatını ezber calis önceden, heyecan bizde de oldu önemli olan onu kontrol etmek,sorular rastgele geliyor kavanozdan kendin seçiyorsun bizde öyleydi, sonrasinda bana bütün komisyon üyeleri tek tek soru sordu hepsini cevapladim bir de senin üzerine gidiyorlar tepkini ölçmek için ona dikkat et,şükürler olsunki hiçbir referansim bişeyim yoktu cok donanimliydim ve 95puanla geçtim
05 Temmuz 2022 11:02

Merve Mah
Aday Memur

Peki videolu mulakat nasil olacak bilgisi olan var mi

05 Temmuz 2022 11:07

Merve Mah
Aday Memur
Düzgün giyin öncelikle, özguvenli git ,kendini anlat diyecekler sana eğitim öğrenim hayatını ezber calis önceden, heyecan bizde de oldu önemli olan onu kontrol etmek,sorular rastgele geliyor kavanozdan kendin seçiyorsun bizde öyleydi, sonrasinda bana bütün komisyon üyeleri tek tek soru sordu hepsini cevapladim bir de senin üzerine gidiyorlar tepkini ölçmek için ona dikkat et,şükürler olsunki hiçbir referansim bişeyim yoktu cok donanimliydim ve 95puanla geçtim
arslanshu, 1 ay önce - Alıntıya git

Yakin zamanda mi aldiniz bu puani ve puanınız kacti yuvarlama yapilmadi mi yani direkt kendileri mi verdi

05 Temmuz 2022 11:16

e-v-r-e-n-a-d-u
Şube Müdürü

mühendis hatay, 1 ay önce - Alıntıya git

sen kendinde problem ara. millete yanlış bilgi verme.

30 Temmuz 2022 21:48

selam2014
Aday Memur

Mülakat sıralamaları nerede yayinlaniyor

30 Temmuz 2022 21:58

GS SAHADAN
Aday Memur

Yav arkadaş ne referansı nereden uyduruyosun ya adamlar kaç yıldır puanları yuvarlamiyorlar mi benim kaç arkadaşım atandı niye boş beleş konusuyosun ulan insanlar olmuş degisik

30 Temmuz 2022 22:00

GS SAHADAN
Aday Memur

Ora bilgi olcme yeri değil kardeşim hicbir soruyu bilmesende sıkıntı yok yuvarliyorlar zaten kendini ifade et yeterli

30 Temmuz 2022 22:05

GS SAHADAN
Aday Memur

Bu söylediklerim öğretmenlik mulakatiyla alakalı onun dışındaki mulakatlarda referans araniyor

30 Temmuz 2022 23:10

yılmazarar
Aday Memur

Kendini anlatıyorsun önce o sırada heyecanın yatışıyor zaten. Sonra bir zarf çekiyorsun içinden çıkan soruları sana okutup cevaplamanı istiyorlar. Bütün soruları bildiğim sene puanım yuvarlandı. 2 soru bilmediğim sene yine puanım yuvarlandı. Yani puan yuvarlanıyor soruları bilsende bilmesende... Ama insan yinede hiçbir soruyu bilmemenin ezikliğini yaşamak istemiyor işte çıkmış sorulara çalışmak lazım...

31 Temmuz 2022 13:22

selam2014
Aday Memur

Arkadaşlar şimdiki mülakata girecek varmı sıralamalar nerede yayinlaniyor

31 Temmuz 2022 18:30

eggan
Aday Memur

selam2014, 2 hafta önce - Alıntıya git
Mülakat sonuçlarında açıklanıyor sıralama
01 Ağustos 2022 03:08

bookworms
Memur

selam2014, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam 30 Trmmuz öğledrn sonra bana Meb'den mesaj geldi. O mesaj sizi e devlete yönlenriyor. Açıyorsunuz e devleti ve çağırıldıysanız çağırıldı şu gün şu saat şu yerde diye bir mesaj yazıyor.

04 Ağustos 2022 12:12

Nkrp
Aday Memur

Mülakatta puanım aşağıya yuvarlanınca sıralama nasıl değişir acaba arkadaşlar

05 Ağustos 2022 10:21

rsnrog
Aday Memur

içişleri bakanlığının alımının mülakatları ne zaman bitiyor giren arkadaşlar var mı

06 Ağustos 2022 23:29

spiriferina
Aday Memur

mühendis hatay, 1 ay önce - Alıntıya git
Hiç mülakata girme şansım olmadı ama çok haklısın mülakatta bile torpili var o yoksa aldığın yüksek puan boşuna ..
06 Ağustos 2022 23:31

spiriferina
Aday Memur

sen kendinde problem ara. millete yanlış bilgi verme.

e-v-r-e-n-a-d-u, 1 ay önce - Alıntıya git
Onda problem yok bence sende problem torpilsiz giremiyorsun bi yere
07 Ağustos 2022 01:14

fatih toksoy
Aday Memur

içişleri bakanlığının alımının mülakatları ne zaman bitiyor giren arkadaşlar var mı

rsnrog, 1 hafta önce - Alıntıya git
Benim mülakat 24 Ağustos
07 Ağustos 2022 18:01

cgdsblt
Şef
Şu 3 soru hakkında bilgin yoksa zaten elenmelisin. Ama sonra tanıdığım yoktu da elendim deme!!!
Toplam 20 mesaj