Editörler : gubaz
05 Temmuz 2022 16:27

memurolm
Genel Müdür

Insanlar yurtdisindan tedavi olmaya sac ektirmeye buraya geliyorlar. Tipda neredeyiz eyitimde neredeyiz

05 Temmuz 2022 16:28

kajmeran86
Şef
Kesinlikle çok doğru bunlar eğitim ile oluyor. Ancak sizde evinizde işyerinizde, kendinizi kimlerin sayesinde güvende hissediyorsunuz herhalde biliyorsunuz. Sizler rahat edin diye can veren kahramanlar var.
SİSDAĞLI, 1 ay önce - Alıntıya git

Güzel insan, babam polis memuru benim. Ben de sizler kadar bilirim mesleğin çilesini. Kimsenin mesleğini küçümsediğim yok yanlış anladın sanırım :) canın sağolsun. İşin içinde olmayan birisinin başkasının emeğini küçümsemesine kızıyorum.

05 Temmuz 2022 16:29

Devletmemuru3520
Aday Memur

Bir kere de olsun başka mesleklere çamur atmadan başka mesleklerle ilgili yanlışi bir bilgi içermeden derdinizi anlatın. Hemşireliğe polisliğe laf edeceğinize önce şartlarınızı karşılaştırın, hangi meslekte bayram seyran demeden çalışıyorsunuz? hangi meslekte ailenden ayrı kalıyorsun? O laf ettiğiniz polislikte 2. şark çıktı kaç yaşındaki adamlar çoluk çocuklarını okullarından dolayı bırakıp şarka gidecek. O laf ettiğiniz hemşireler pandemide ailelelerinden aylarca uzak kaldılar. Yani her mesleğin şartları kendine özgüdür,kıyaslanamaz. Kendi mesleğinizle ilgili olarak şikayette bulunurken doğru argümanlar kullanmalısınız.

05 Temmuz 2022 16:31

kajmeran86
Şef

Insanlar yurtdisindan tedavi olmaya sac ektirmeye buraya geliyorlar. Tipda neredeyiz eyitimde neredeyiz


memurolm, 1 ay önce - Alıntıya git

O biraz dövizin TL karşısındaki değerinden kaynaklanıyor gibi sanki :)

05 Temmuz 2022 16:51

melike.h
Aday Memur

Insanlar yurtdisindan tedavi olmaya sac ektirmeye buraya geliyorlar. Tipda neredeyiz eyitimde neredeyiz


memurolm, 1 ay önce - Alıntıya git

evet "eyitimde" yazmandan belli nerde olduğumuz :D

05 Temmuz 2022 16:56

cgdsblt
Şef
Bu onda var bende yok mantığı bir milleti bitirir. Ne verdiğin örneklerde maşlar, ne de insanlar var. Ayrıca göreve başlamakgibi, ayrılmakta hak. Bir düşün, istifaet onurunla yaşa o zaman ne dersin???
05 Temmuz 2022 18:57

Zlathan
Aday Memur
Hala asgari ücretli ne yapsın diye yazan var.. adam hakettiğini düşünerek emeğinin karşılığını istemiş. Birileri de daha kötüleri göstererek şükür tavsiyesinde bulunuyor. Kötüden örnek olmaz arkadaşım. Her meslek grubu emeğinin karşılığını istemekte haklıdır. Tl pul olmuş, tüikin uyduruk enflasyonu bile %78 çıkmış. Alım gücü yerle bir olmuş. Hala şu daha kötü şükür telkini..
şanlı0788, 1 ay önce - Alıntıya git
Emeğinin karşılığını istiyorsa kendi meslek içine yakarsın.başkası şuni alıyor biz bunu alıyoruz demesin sen semdi memleketinde baba ocağındasın belki ve bayramı seyranı unutan meslek gruplar4 var bişey isterken bile başka mesleklere sataşmayı bırakın artık hele hele çalışma şartlarını konuşacak olursak zaten sıra size hiç gelmez
05 Temmuz 2022 18:59

Zlathan
Aday Memur

Yoo kesinlikle hakları degil. Bizim ülkede atanmayı başaramamış adam polis olur


mhmet22, 1 ay önce - Alıntıya git
İşte orası sizin ülke
Toplam 28 mesaj