Editörler : E.Kayı Han
07 Temmuz 2022 11:38

apiyigun
Kapalı

Keşke promosyona gösterdiğiniz hassasiyeti kul hakkına da gösterseniz. Promosyondan önce torpille atanılan görevde alınan maaşlar helal mi diye sormak gerekir.

07 Temmuz 2022 13:34

Ökkeş KÖSTERE
Memur

Keşke promosyona gösterdiğiniz hassasiyeti kul hakkına da gösterseniz. Promosyondan önce torpille atanılan görevde alınan maaşlar helal mi diye sormak gerekir.

apiyigun, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne biliyorsun kendi adına konuş, ben beş defa müdürlüğü kazandım yüksek puanlar ile hepsinde de elediler beni, kimseye de gidip beni müdür yapın demedim, dediysem adiyim.

26 Temmuz 2022 10:09

seloman80
Aday Memur

caiz olmadığını düşünen arkadaşlar bana gönderebilir promosyonlarını :D

26 Temmuz 2022 20:56

adalett007
Aday Memur
Helal oğlu helaldir ! ama Bana :-) haram diyenler bana göndersin. Ben onlara çok dua ederim.
26 Temmuz 2022 21:22

BirAkıllıBenim
Yasaklı
Üye engelleme paralı olsa alırım. Direk şu Ökkeş denen veleti engellerim.
26 Temmuz 2022 21:26

Ersanx01
Memur

Promosyon haram diyenler bağış yapsın boş muhabbet yapmayın

26 Temmuz 2022 21:55

Hanözü
Aday Memur

İsterse 50 bin yatsın ben geri dağıtacağım. Epey baktım, helal diyen neredeyse yok. Tartışmaya gerekte yok, ekseriyetle haram deniliyor. Haram demeyen şüpheli diyor. Bu yüzden ben genele hizmet eden bir hayır kurumuna vereceğim.

Çorba parası verilir :)

26 Temmuz 2022 22:34

bugatayaka
Aday Memur

İsterse 50 bin yatsın ben geri dağıtacağım. Epey baktım, helal diyen neredeyse yok. Tartışmaya gerekte yok, ekseriyetle haram deniliyor. Haram demeyen şüpheli diyor. Bu yüzden ben genele hizmet eden bir hayır kurumuna vereceğim.

Hanözü, 3 hafta önce - Alıntıya git
kardeş katip misin
26 Temmuz 2022 22:39

Ökkeş KÖSTERE
Memur

Velet dediğin adam sana...... göndersin de kendine gelirsin azıcık:))

26 Temmuz 2022 22:42

Ökkeş KÖSTERE
Memur

Bankaların kazancının önemli bir bölümü faizden olduğu için hediye mukabilinde verilen para da caiz olmaz. Bu da şüphesiz haramdır. Kişinin bu parayı kendine kullanması caiz değildir. Bizim olmayan ve bize helal olmayan bu para ile iyilik ve hayır umarak da yapılmaz, verilmez.

26 Temmuz 2022 22:54

Hanözü
Aday Memur
kardeş katip misin
bugatayaka, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hayır değilim, neden sordunuz?

26 Temmuz 2022 22:55

Hanözü
Aday Memur

Bankaların kazancının önemli bir bölümü faizden olduğu için hediye mukabilinde verilen para da caiz olmaz. Bu da şüphesiz haramdır. Kişinin bu parayı kendine kullanması caiz değildir. Bizim olmayan ve bize helal olmayan bu para ile iyilik ve hayır umarak da yapılmaz, verilmez.

Ökkeş KÖSTERE, 3 hafta önce - Alıntıya git

O parayla hayredilmez ama haramdan kaçınmakta sevaptır ;)

26 Temmuz 2022 23:39

tarihçi_08
Genel Müdür

Hanözü, 3 hafta önce - Alıntıya git
Ökkeş dayı 2. Sinemalarda...
27 Temmuz 2022 09:47

Yigido1983
Aday Memur

harama helal demeyin arkadaşlar dünden çıkabilirsiniz. bende yiyorum o ayrı ama günahsa günah...

27 Temmuz 2022 09:51

kulupcu
Aday Memur

Maaş promosyonu hususunda banka ile memur arasında bir sözleşme ya da anlaşma olmadığından maaş prom

27 Temmuz 2022 10:42

Ali K.
Şube Müdürü

Promosyon bankanın size verdiği musteri kazanma bedelidir maasinizin faizi değildir helal yada haram demiyorum ancak bu kadar hassasiyeti olan kişi fazile dis borç alınıp faiz kurumları işleten devletin memurluğunu yapmasın bizim aldığımız maaşı devlet birçok faiz işine girmiş durumda ve maasimizda promosyon oranında şaibeli (promosyonu da toplu verirler ise sakın dagitmayin ayrılmak zorunda kalırsanız banka geri isteyebilir)

27 Temmuz 2022 11:01

Mrtmrt4
Aday Memur
Haramdır diyenler IBAN atarım
Toplam 37 mesaj