Editörler : hugo.almeida
06 Temmuz 2022 13:52   

Çay İşletmeleri mi Şeker Fabrikaları mı ?

Merhabalar. İşletmeden tercih yapacağım ancak sıralamada Çay işletmeleri ve Şeker fabrikaları arasında kaldım. Sizce genel çalışma koşulları olarak hangisi öne yazılmalı.

Ayrıca tercih sırasında TEİAŞ ve EÜAŞ'ı en sonlara koydum. Sizce bu Çaş işl. ve Şeker fab. düşünürsek doğru bir hareket midir?

06 Temmuz 2022 14:00

yasin922
Kapalı
İşletme de puan ve sıralama nedir hocam
06 Temmuz 2022 14:00

Onurr0133
Aday Memur

TEİAŞ ve EÜAŞ çalışma koşulları daha iyi diye biliniyor neden sonlarda

06 Temmuz 2022 14:08

tombombadil
Aday Memur

teiaş ve eüaş varken çaykur ve şeker a.ş'yi öne yazmak bence çok saçma olur ve pişman olursun. teiaş ve eüaş'ın teşkilatlanması daha geniş. yine de senin tercihin.

06 Temmuz 2022 14:10

marmara kazım
Şube Müdürü

çaykur ve şeker hakkında bilgim yok. eüaş ile teiaş'ta ise rahat çalışırsın. hatta eüaşta lojman da olur, konaklama falan sıkıntı olmaz. fakat unutma ki bu kurumlarda mühendisler değerlidir. bunu da göze alarak yaz

06 Temmuz 2022 14:21

Aftur
Aday Memur

çaykur ve şeker hakkında bilgim yok. eüaş ile teiaş'ta ise rahat çalışırsın. hatta eüaşta lojman da olur, konaklama falan sıkıntı olmaz. fakat unutma ki bu kurumlarda mühendisler değerlidir. bunu da göze alarak yaz

marmara kazım, 1 ay önce - Alıntıya git

eyvallah hocam

06 Temmuz 2022 14:24

Aftur
Aday Memur

teiaş ve eüaş varken çaykur ve şeker a.ş'yi öne yazmak bence çok saçma olur ve pişman olursun. teiaş ve eüaş'ın teşkilatlanması daha geniş. yine de senin tercihin.

tombombadil, 1 ay önce - Alıntıya git

hocam kurumları bilmiyorum genel araştırdığım kadarıyla böyle düzenledim. Başlığı açma sebebim zaten bu

06 Temmuz 2022 16:15

MerveSıtkı
Aday Memur
Hocam TEİAŞ ve EÜAŞ daha çok özelleştirme kapsamında. Ozellesme olunca issiz kalmiyorsun 657 tabi kuruma ataman oluyor düz memur olarak ama kitten düz memura geçmek seni tatmin edermi sen karar ver . Ayrıca EÜAŞ genelde şehrin baya dışında santralleri. Merkezi biryerde işin olmaz. Çaykur ise genellikle Karadenizde var bazı bolge müdürlükleri başka şehirlerde Mersin vs gibi kendi aralarinda tayin olabilirsin. İş olarak hepsi de yoğun olan yerler değil. Hakkında hayırlısı olsun
06 Temmuz 2022 16:20

MerveSıtkı
Aday Memur
Şeker fabrikalari hakkında pek bilgim yok ama işinin rahat olduğunu biliyorum ve açılan iller arasında istediğin yer varsa değerlendirebilirsin. Çaykur Karadenizle sınırlı sonuçta
06 Temmuz 2022 18:14

yorum.X
Şube Müdürü

doğu karadenizli değilsem şeker!

06 Temmuz 2022 20:42

Aftur
Aday Memur
Hocam TEİAŞ ve EÜAŞ daha çok özelleştirme kapsamında. Ozellesme olunca issiz kalmiyorsun 657 tabi kuruma ataman oluyor düz memur olarak ama kitten düz memura geçmek seni tatmin edermi sen karar ver . Ayrıca EÜAŞ genelde şehrin baya dışında santralleri. Merkezi biryerde işin olmaz. Çaykur ise genellikle Karadenizde var bazı bolge müdürlükleri başka şehirlerde Mersin vs gibi kendi aralarinda tayin olabilirsin. İş olarak hepsi de yoğun olan yerler değil. Hakkında hayırlısı olsun
MerveSıtkı, 1 ay önce - Alıntıya git

ayrıntılı cevabın için teşekkürler .

06 Temmuz 2022 20:50

MerveSıtkı
Aday Memur

doğu karadenizli değilsem şeker!

yorum.X, 1 ay önce - Alıntıya git
Bence de şeker içlerinde en mantıklısı
Toplam 11 mesaj