Editörler : E.Kayı Han
06 Temmuz 2022 22:51

Jojomix
Aday Memur
İtiraz ettim hem geçen süreye hemde diğer nedenlere
Kdr23, 1 ay önce - Alıntıya git
Hakkında hayırlısı o zaman. Gazada gelip ödemem falan filan yollarına girme icraya verirler ne olduğunu şaşırırsın. Hiç kimse yoksa etrafında avukata danış.
06 Temmuz 2022 22:51

Kdr23
Aday Memur

Rücu etmeden önce hiç mi haberin olmadı. Sana hiç mi bir şeyler söylemediler. Onu diyorum yani.

E.Kayı Han, 1 ay önce - Alıntıya git
Aracın yaptırıldığından haberim oldu ama bana kalacağından haberim yok bakanlıktan yazı gelmiş ben suçlu bulunmusum yapilan hiçbir inceleme yok olay yerine gelen yok suç bende çıkıyor
06 Temmuz 2022 22:52

Kdr23
Aday Memur
Hakkında hayırlısı o zaman. Gazada gelip ödemem falan filan yollarına girme icraya verirler ne olduğunu şaşırırsın. Hiç kimse yoksa etrafında avukata danış.
Jojomix, 1 ay önce - Alıntıya git
Gaza gelecek bişey yok odeyecek durumum yok kabul etsemde odeyemem zaten :)
06 Temmuz 2022 22:53

Crazygs91
Kapalı
Aracın yaptırıldığından haberim oldu ama bana kalacağından haberim yok bakanlıktan yazı gelmiş ben suçlu bulunmusum yapilan hiçbir inceleme yok olay yerine gelen yok suç bende çıkıyor

Yapılan inceleme nasıl yok kazadan sonra Polis yada jandarma kaza yerine gelmedi mi tutanak tutulmadı mı

06 Temmuz 2022 22:54

Kdr23
Aday Memur

Yapılan inceleme nasıl yok kazadan sonra Polis yada jandarma kaza yerine gelmedi mi tutanak tutulmadı mı

Crazygs91, 1 ay önce - Alıntıya git
Hayır tutanak yok sadece fotoğraf çekildi
06 Temmuz 2022 22:56

Jojomix
Aday Memur
Yok falan filan deme. Alacak ise devlet sen olmazsan çocuklarından bile alır da. Sen paray pay ettir. Bir kere yürüyüş yazısı olmadan çokıpın için hatalısın. Diğer söylediğin sebeplerin bu kazaya etkisi olduğunuda sanırım mahkeme karar verecek. Meşakatli bir süreç seni bekliyor gibi. Tekrar geçmiş olsun. Kal sağlıcakla
06 Temmuz 2022 22:56

Crazygs91
Kapalı
Hayır tutanak yok sadece fotoğraf çekildi

Resmi araçla kaza yapılıyor. Kurum Polis yadaJandarma gelmeden aracı ordan nasıl çektiriyor. Baştan sona kadar komple sıkıntılı bi durum bu

06 Temmuz 2022 22:57

Kdr23
Aday Memur
Yok falan filan deme. Alacak ise devlet sen olmazsan çocuklarından bile alır da. Sen paray pay ettir. Bir kere yürüyüş yazısı olmadan çokıpın için hatalısın. Diğer söylediğin sebeplerin bu kazaya etkisi olduğunuda sanırım mahkeme karar verecek. Meşakatli bir süreç seni bekliyor gibi. Tekrar geçmiş olsun. Kal sağlıcakla
Jojomix, 1 ay önce - Alıntıya git
Allah razı olsun teşekkürler
06 Temmuz 2022 23:00

Kdr23
Aday Memur

Resmi araçla kaza yapılıyor. Kurum Polis yadaJandarma gelmeden aracı ordan nasıl çektiriyor. Baştan sona kadar komple sıkıntılı bi durum bu

Bana mesaj at ben sana anlatayjm
06 Temmuz 2022 23:01

Crazygs91
Kapalı

Sen ödemem falan desen de senin maaşından keserler 1 kuruş bile bırakmadan alırlar faizine varana kadar. Tekrar dan geçmiş olsun.

06 Temmuz 2022 23:03

Crazygs91
Kapalı
Bana mesaj at ben sana anlatayjm

Burdan anlatabilirsin. Gizli bişey varsa herkes aydınlansın bu arada

06 Temmuz 2022 23:04

Kdr23
Aday Memur

Sen ödemem falan desen de senin maaşından keserler 1 kuruş bile bırakmadan alırlar faizine varana kadar. Tekrar dan geçmiş olsun.

Teşekkür ederim
06 Temmuz 2022 23:05

Kdr23
Aday Memur

Burdan anlatabilirsin. Gizli bişey varsa herkes aydınlansın bu arada

Burdan olayı tam anlatamıyorum sana mesaj atamiyorum sen mesaj at sana olayı tam anlatayım
Toplam 53 mesaj