Editörler : cihan27E.Kayı Han

adaletvehak
Genel Müdür
22 Temmuz 2022 00:33

Bayram öncesinde, Eğitim Sen, BASK ve Eğitim İş olmak üzere 3 memur sendikası, Temmuz zammının eksik hesaplandığı gerekçesiyle dava açtıklarını duyurdular.

Sendikaların dava dilekçelerini yayınlamaması nedeniyle, hangi gerekçesiyle dava açıldığının belli olmadığına dikkat çekilmişti. Davanın yanlış açılması halinde öngörülemeyen sonuçlar da olabilir.

Sendikaların davalarına dayanak oluşturan Prof. Aziz in değerlendirmelerinin yetersiz olduğunu, argümanların hukuki temele oturmadığını daha önce ifade etmiştir.

Bu nedenle, dava açtıklarını söyleyen sendikaların hangi gerekçelere binaen dava açtıklarını kamuoyuna ilan etmeleri gerekmektedir.

22 Temmuz 2022 09:49

hay ağzına sağlık.

anlatamıyoruz gerçekten, herkeste hayali bir umut.

adaletvehak, 2 yıl önce

Bayram öncesinde, Eğitim Sen, BASK ve Eğitim İş olmak üzere 3 memur sendikası, Temmuz zammının eksik hesaplandığı gerekçesiyle dava açtıklarını duyurdular.

Sendikaların dava dilekçelerini yayınlamaması nedeniyle, hangi gerekçesiyle dava açıldığının belli olmadığına dikkat çekilmişti. Davanın yanlış açılması halinde öngörülemeyen sonuçlar da olabilir.

Sendikaların davalarına dayanak oluşturan Prof. Aziz in değerlendirmelerinin yetersiz olduğunu, argümanların hukuki temele oturmadığını daha önce ifade etmiştir.

Bu nedenle, dava açtıklarını söyleyen sendikaların hangi gerekçelere binaen dava açtıklarını kamuoyuna ilan etmeleri gerekmektedir.

kafabirmilyon
Aday Memur
22 Temmuz 2022 13:18

Nerede dava açtı? :)

Yayınladıkar mı dava dilekçelerini :))))

Çıkıp dava açtık dediler, sonra ses çıkmadı :)

Neye dayanarak açmışlar :)

Üfürme haberler peşinden koşmayı bırakmalısınız. Bırakmadığınızda sağa sola maaşlar yattımı diye sorar, farklar ne zaman yatacak merakeder durursunuz :)

hatay1
Şef
23 Temmuz 2022 17:44

KESK daha açtı KAMU-IŞ ıtiraz ediyor. KAMUSEN ile MALUMSEN sadece seyrediyor!!!

https://www.memurlar.net/haber/1035680/birlesik-kamu-is-bakanliga-basvurdu-zam-yanlis-hesaplaniyor.html

hatay1
Şef
26 Temmuz 2022 02:03

Ben yaptım oldu kafası mahkemeden dönecek...

BirAkıllıBenim
Yasaklı
26 Temmuz 2022 21:11

Haklı bile olsak KESK açtığı için baştan kaybedildi

hatay1
Şef
08 Ağustos 2022 13:17

en çok dava kazanan sendikadır kesk(gerçek sendika) bilginize...

BirAkıllıBenim, 2 yıl önce
Haklı bile olsak KESK açtığı için baştan kaybedildi

hatay1
Şef
12 Ağustos 2022 09:03

+

uye452
Daire Başkanı
12 Ağustos 2022 10:46

bağlı sendikasının genel merkez binasında yaralı terörist bulunan sendika mı?

Bu topraklara bağlı olmadıktan sonra asıl filan sayılmaz..!

hatay1, 2 yıl önce

en çok dava kazanan sendikadır kesk(gerçek sendika) bilginize...

hatay1
Şef
12 Ağustos 2022 10:58

iftira atıyorsunuz tutmaz. bu topraklara sahip çıkanlar en çok bu toprağa zarar verenler ne yazık ki.

uye452, 2 yıl önce

bağlı sendikasının genel merkez binasında yaralı terörist bulunan sendika mı?

Bu topraklara bağlı olmadıktan sonra asıl filan sayılmaz..!

uye452
Daire Başkanı
12 Ağustos 2022 11:04

iftira suçtur ve inananlar için günahtır. kendimi böyle bir riske niye atayım ki? Google "eğitim sen pyd yaralı" yaz çıkıyor.

Ankara Terörle Mücadele ekipleri (TEM), içerisinde Kobani?den getirilen PKK'nın Suriye uzantısı olan PYD'li yaralıların bulunduğu iddiasıyla Eğitim-Sen Genel Merkezi?nde arama yaptı. Ekiplerin binada yakaladığı 3 yaralı ambulansla hastaneye götürüldü. Hafif 6 yaralı PYD?li ise gözaltına alındı.

TEM ekipleri, Eğitim-Sen Genel Merkezi'ne sabah saatlerinde bina içerisinde Kobani'den getirilen yaralıların bulunduğu ihbarı üzerine arama yaptı. Çankaya Willy Brandt Sokak'ta bulunan hem Eğitim-Sen Genel Merkez olarak kullanılan hem de sendika misafirhanesi olarak kullanıldığı öğrenilen binada arama yapan polisler 3 yaralıyı buldu.

Genel Merkez binası önüne çağrılan üç ambulansla yaralılar hastaneye götürüldü. Diğer yandan 6 hafif yaralı da gözaltı aracıyla emniyete götürüldü.

hatay1, 2 yıl önce

iftira atıyorsunuz tutmaz. bu topraklara sahip çıkanlar en çok bu toprağa zarar verenler ne yazık ki.

hatay1
Şef
12 Ağustos 2022 11:17

paragrafın başını okudunuz dimi iddiasıyla diyor? insanları kurumu lekelemek isteyen medyaya hizmet etmeyin yazıktır günahtır ayıptır.

uye452, 2 yıl önce

iftira suçtur ve inananlar için günahtır. kendimi böyle bir riske niye atayım ki? Google "eğitim sen pyd yaralı" yaz çıkıyor.

Ankara Terörle Mücadele ekipleri (TEM), içerisinde Kobani?den getirilen PKK'nın Suriye uzantısı olan PYD'li yaralıların bulunduğu iddiasıyla Eğitim-Sen Genel Merkezi?nde arama yaptı. Ekiplerin binada yakaladığı 3 yaralı ambulansla hastaneye götürüldü. Hafif 6 yaralı PYD?li ise gözaltına alındı.

TEM ekipleri, Eğitim-Sen Genel Merkezi'ne sabah saatlerinde bina içerisinde Kobani'den getirilen yaralıların bulunduğu ihbarı üzerine arama yaptı. Çankaya Willy Brandt Sokak'ta bulunan hem Eğitim-Sen Genel Merkez olarak kullanılan hem de sendika misafirhanesi olarak kullanıldığı öğrenilen binada arama yapan polisler 3 yaralıyı buldu.

Genel Merkez binası önüne çağrılan üç ambulansla yaralılar hastaneye götürüldü. Diğer yandan 6 hafif yaralı da gözaltı aracıyla emniyete götürüldü.

uye452
Daire Başkanı
12 Ağustos 2022 11:25

:) pyd li var iddiasıyla binaya arama yapılmış ve binada yaralı pyd liler bulunmuş.

bunlara rağmen halen nasıl yüzünüz kızarmadan cımbızla kelime seçerek aklamaya çalışıyorsunuz hayret...

https://www.memurlar.net/haber/528083/sendika-merkezi-pyd-hastanesi-gibi.html

hatay1, 2 yıl önce

paragrafın başını okudunuz dimi iddiasıyla diyor? insanları kurumu lekelemek isteyen medyaya hizmet etmeyin yazıktır günahtır ayıptır.

hatay1
Şef
12 Ağustos 2022 11:27

kaynak: YENİŞAFAK:))) size söyleyecek bir şey bulamadım devam:))

uye452
Daire Başkanı
12 Ağustos 2022 14:48

Binada o kadar yaralı insanın ne işi var diye sorgulamıyor musunuz gerçekten? Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır.

neyi niye savunma ya da aklama gayretindesiniz? Eğitim sen binasında o kadar yaralı kişinin ne işi var diye sorabilir misiniz sendika yöneticinize?

Hoş açıkça yaralı katillerin bulunduğu haberi yalanlamak için bu kadar takla attıktan sonra size karşı iyiniyetimde kalmadı ya neyse :D

hatay1, 2 yıl önce

kaynak: YENİŞAFAK:))) size söyleyecek bir şey bulamadım devam:))

Engelmiyim
Aday Memur
13 Ağustos 2022 15:35

Konu zam davası ama yorumlar evlere şenlik. Bu sitede konu başlığıyla ilgili bilgi ve yorum yerine niye habire o şucu sen bucu bu bucu konuşuluyor? Sabit fikirliyseniz hastaneye gidin. Tedavi olun. Burada benim gibi sadece merak edip okuyan binlerce insanın kafasında aynı düşünce:Konu hakkında yazmayacaksan sus!

Tony Stark
Yasaklı
13 Ağustos 2022 17:10

Hesap doğru Keski yanlış bilgilendirmişler

betelgeuse13
Yasaklı
13 Ağustos 2022 17:22

Dava hk. bir gelişme mi var diye girmiştim:D
Engelmiyim, 2 yıl önce

Konu zam davası ama yorumlar evlere şenlik. Bu sitede konu başlığıyla ilgili bilgi ve yorum yerine niye habire o şucu sen bucu bu bucu konuşuluyor? Sabit fikirliyseniz hastaneye gidin. Tedavi olun. Burada benim gibi sadece merak edip okuyan binlerce insanın kafasında aynı düşünce:Konu hakkında yazmayacaksan sus!

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi