Editörler : supporters.
12 Temmuz 2022 16:37

Kriptoya ya da borsaya para yatırmak hakkında ne düşünüyorsunuz?

iyi para kazanan var mı bunlardan?

mecanical90
Aday Memur
13 Temmuz 2022 00:15

Batan çok, para kazananlar yavaş hareket edip düştükçe kademeli alıp sabırla 2 3 sene bekleyenler. Al sat yaparak kazananda var ama ben çok denk gelmedim, zarar etme ihtimalleri de yüksek, 300 500 bini koyup 1 2 ayda 2 ye katlayıp vurayım diyenler genelde terste kalıp ya zararına satıyorlar , ya da satamayıp pskolojik olarak yıpranıyorlar, az parayla kumbaraya atar gibi atıp unutanlar kazanır bence.

Zeytun31
Memur
13 Temmuz 2022 11:42

Kriptoda batan çok arkasında İsrailin olduğunu düşünüyorum. Ben bireysel emeklilik gibi ayda 50 dolar atıyorum en ucuz olanları alıyorum. 100x yapsın birisi alır çıkarım. Tr borsa yatırım en güzel taktik düşerken kademe kademe maliyet düşüre düşüre girenler güzel kar ediyor. Dikkatli adım atmak lazım. Birden zengin olmayı hayal edenler terste kalıyor ytd

liebestraum
Şube Müdürü
15 Temmuz 2022 17:19

ABD resesyona giriyor. Ekonomik veriler bunu gösteriyor. Önümüzdeki 1 yıl dünya genelinde oldukça zorlu geçecek gibi duruyor. O yüzden kripto gibi zaten çok oynak olan varlıklara bu dönemde yatırım yapmak riskli olur. Benim kişisel düşüncem bu şekilde.

Çok iyi finansal bilgi ve becerisi olan kişiler piyasa düşerken de yükselirken de kazanmayı bilir. Ama bu bilgi, beceri kolay kazanılan bir şey değil. O yüzden elinde birikimi az olan yatırımcının "paramı 100x yapacağım" diye heyecanla girdiği platformlarda elindekilerini kaptırması çok kolay oluyor. Sıradan yatırımcının kaldıraçlı işlemlerden uzak durması gerektiğini ve portföyündeki kripto para miktarının en fazla %5-15 olması gerektiğini düşünüyorum, daha fazlası bence doğru olmaz.

Jojomix
Memur
18 Temmuz 2022 00:20

Paradan para kazanmak için önce sisteme paranı kaptırman gerek. O tecrübe ile bir çok şeyi, nasıl hareket ediliri, piyasayı gayet iyi öğreniyorsun. Onun haricinde 1 e 100 kar binde bir değil milyonda birdir. Loto oyna en azından kafan rahat.

karakuLe5555
Memur
18 Temmuz 2022 00:59

Piyasaya çift yönlü bakabilmek önemli. Okuduğum yorumlarda çoğunluk alım düşünüyor. Abicim bu işin satış kısmı da var short :)

aydın3131
Aday Memur
18 Temmuz 2022 23:34

Sakın girmeyin kripto paraya, hem paranız hem ruh sağlığınız gider

leyli mecali
Aday Memur
23 Temmuz 2022 12:45

yanlış olur

Sivasliyigido5858
Aday Memur
12 Ağustos 2022 00:39

ATSYH iyi kazandırdı. Hedef belli almak isteyen benimle iletişime geçebilir telegram adresi var

Sivasliyigido5858
Aday Memur
12 Ağustos 2022 00:41

Takip edebilirsiniz araştırın derim ATSYH İLETİŞİME GEREK YOK telegram adresi SEKİZ ASLANTİS takip etmek isteyenler grubu ekleyin aklınız yatarsa alın.
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi