Editörler : E.Kayı Han

asakan17
Kapalı
19 Nisan 2007 20:18

Bbuse-09,aksaklı ve sinan037 olmak üzere cehaletten bahsedenler eğitim durumlarını ortaya koyabilirler mi?Kim cahilmiş kim değilmiş millet bilsin...

aksaklı
Kapalı
19 Nisan 2007 20:20

ben ilkokul 1 terk... gerisini bilmem... kendi halimi bildiğim için diyorum ya eğitim şart diye :))))))))

benimülkem
Müsteşar Yardımcısı
19 Nisan 2007 20:26

olur olur zamanla o da olur... :)

aksaklı
Kapalı
19 Nisan 2007 20:28

bencede zor olur... yaş geldi 30 küsüre... öğrenebildiğim tek cümle "eğitim şart" :)))

buse_09
Şube Müdürü
19 Nisan 2007 20:29

cahillikle okumamışlık aynı şey mi? sen 2 sene fala okumuşsun. ben 2 üni. okuyorum arkadaşım. kimseyi eğitimiyle yargılayamazsın...

Bil Op Tek
Yasaklı
19 Nisan 2007 20:31

apo birdahaki dönem MHP'den milletvekili adayıymış

gececi066
Şef
19 Nisan 2007 20:35

yaw bu sitede ne kadar geri zekalı var lan aptal herif mhp tek başına iktidar olduda asmadıysa ozaman konuş.mhp düşmanısın ve mhp yi karalamak için uyduruk bi haber yazmışsın.sende biliyosunki 130 milletvekiliyle apo yu idam etmemnin imkansız olduğunu.

aslında seni ciddiye almamamız ve yazmamamız gerekiyor ama elde değil işte insanın fikirlerini savunan bir partiye hakaret edene tahammül edemiyorum.

sinanın yazdığındaki son cümle herşeyi anlatıyor .

HAİNLER VE BÖLÜCÜLER MHP Yİ SEVMEZ

aksaklı
Kapalı
19 Nisan 2007 20:38

MHP seçim beynanı hazılamış.... ilk madde: APO'YU ASACAZ...

:))

asarmı asar... ama hangi APO'yu :))))

postacı kapıyı bir daha çalmaz ülkücü gardaşlar :)))

sizin eşşeğiniz niğdeye varmak üzere....

asakan17
Kapalı
19 Nisan 2007 23:41

buse09 sen bir insanı cahillikle itham ederken iyi de o insan sana tahsilini söyleyince kötü mü?Bence sen 5-6 üniversite daha oku 2 tanesi az sana...

asakan17
Kapalı
19 Nisan 2007 23:47

gececi066 daha okuduğunu anlamaktan acizsin başlıkta mhp tek başına iktidar oldu mu yazıyor?velevki o da olsa yapamazdı.Ha bir de ben hiç bir partiyi karalamadım hiçbirine hakaret etmedim .Uslubunu düzelt.Ben anayasamızın bize verdiği fikir ve kanaat hürriyeti çerçevesinde fikirlerimi beyan ediyorum.Ha fikirlerim eleştirel olabilir bu benim anayasal demokratik hakkım.Ama asla senin uslubunun seviyesinde olmaz çünkü ben sizin gibilerden çok uzağım...

boran6
Genel Müdür
19 Nisan 2007 23:49

MHP milleti kandırdı öcalanı idam edecem diye, iktidara geldiğinde bir kaç ihale yolsuzlukla yolunu bulduktan sonra idamı ise bana ne dercesine rafa kaldırdı. işini gördü sonuçta yani.

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi