Editörler : F16 Gökçen
27 Temmuz 2022 15:08

Balıkesir gezilecek yerler
Balıkesir'de yeniyim tavsiyesi olan var mı??

KuvvetMir
Aday Memur
27 Temmuz 2022 16:12

Selam. Şehir merkezinde o albümlerde nasıl gösteriyorlar bilmiyorum lakin 1 adet saat kulesi hemen dibin kuvayi milliye müzesi (ücretsiz) Saat kulesinin yanında yine Mutasarrıf Ömer Ali Bey Yazma Eser Kütüphanesi (Kısmen bakılıp geçilebilecek bir alan. Çok da büyük değil zaten.) Kısacası şehir merkezinde ne aradığına göre değişmekle birlikte pek bir şey yok. Ayrıca Şehir merkezinden Bandırmaya 100 km falandı sanırım. Öyle bir yerde şehir merkezi.

Mertyilmazer
Aday Memur
27 Temmuz 2022 16:13

Cok teşekkür ederim
KuvvetMir, 2 yıl önce

Selam. Şehir merkezinde o albümlerde nasıl gösteriyorlar bilmiyorum lakin 1 adet saat kulesi hemen dibin kuvayi milliye müzesi (ücretsiz) Saat kulesinin yanında yine Mutasarrıf Ömer Ali Bey Yazma Eser Kütüphanesi (Kısmen bakılıp geçilebilecek bir alan. Çok da büyük değil zaten.) Kısacası şehir merkezinde ne aradığına göre değişmekle birlikte pek bir şey yok. Ayrıca Şehir merkezinden Bandırmaya 100 km falandı sanırım. Öyle bir yerde şehir merkezi.

karakol38
Yasaklı
08 Ağustos 2022 00:29

Erdek çok güzel yer. Günlük kiralık evlerde çok ucuz yeni bodrum erdek olacak bence

Se.Efe. ege
Kapalı
24 Eylül 2022 18:10

Merhabalar Balıkesir'de ev kiralri nasıl konuyla alakasız ama
KuvvetMir, 2 yıl önce

KuvvetMir
Aday Memur
26 Eylül 2022 15:31

Ben 2021 de ayrıldım ocak gibi. 600 lira kira veriyordum. Ev çok eski idi (tahmini 50 yaşında bina). Ev sahibim tanıdığım en iyi ev sahibi diyebilirim. Bu şartlar altında 600 lira saat kulesinin 2 sokak üstündeki bir sokakta ödüyordum. Ben 600 lira verirken (merkezde) necatibey eğitim fakültesinin civarında evler 2 katı fiyatına gitmiyor değildi. Şimdi ne olmuştur bilmiyorum ama temiz bir yer arıyorsan (şehir merkezinde) şuan tahmini 3000 ni gözden çıkarmalısın diye yorum yapabilirim. Yorumdan ziyade şu sarı renkli bir site varya bayağı popüler orası bir fikir verebilir diye de ayrıca düşünüyorum. Bol şanş.

Se.Efe. ege, 2 yıl önce
Merhabalar Balıkesir'de ev kiralri nasıl konuyla alakasız ama

Se.Efe. ege
Kapalı
26 Eylül 2022 15:43

Bende 3000 civarı dusunmustum tesekkurler
KuvvetMir, 2 yıl önce

Ben 2021 de ayrıldım ocak gibi. 600 lira kira veriyordum. Ev çok eski idi (tahmini 50 yaşında bina). Ev sahibim tanıdığım en iyi ev sahibi diyebilirim. Bu şartlar altında 600 lira saat kulesinin 2 sokak üstündeki bir sokakta ödüyordum. Ben 600 lira verirken (merkezde) necatibey eğitim fakültesinin civarında evler 2 katı fiyatına gitmiyor değildi. Şimdi ne olmuştur bilmiyorum ama temiz bir yer arıyorsan (şehir merkezinde) şuan tahmini 3000 ni gözden çıkarmalısın diye yorum yapabilirim. Yorumdan ziyade şu sarı renkli bir site varya bayağı popüler orası bir fikir verebilir diye de ayrıca düşünüyorum. Bol şanş.

sakarya81
Aday Memur
17 Ekim 2022 10:55

Edremit nasıl bir yer arkadaşlar,halkı nasıl,güvenli bir yer mi,bende oraya gitmeyi düşünüyorum

mustafaozz
Aday Memur
21 Kasım 2022 19:56

balıkesirde gezilecek en iyi 32 yeri inceleyin derim

https://blog.entatil.com/balikesir-gezilecek-yerler-en-iyi-32-yer/

23 Kasım 2022 18:28

Edremit merkez her yerden göç almış ve iğrenç bir yapılaşmanın olduğu bir yer.

sakarya81, 1 yıl önce

Edremit nasıl bir yer arkadaşlar,halkı nasıl,güvenli bir yer mi,bende oraya gitmeyi düşünüyorum

lutt
Şube Müdürü
13 Aralık 2022 14:04

Guzel

mustafaozz, 1 yıl önce

balıkesirde gezilecek en iyi 32 yeri inceleyin derim

https://blog.entatil.com/balikesir-gezilecek-yerler-en-iyi-32-yer/

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi