Editörler : crops35
30 Temmuz 2022 18:38   

Yeni başlıyorum temel memel hak getire

1 ayda konuları bitirip 1 ay sadece deneme çözeceğim bakalım kaç puan alacağız buraya sonuçları atarım bu sürede 80-85 alırsam dahiyimdir bunu kendime de ispatlamış olurum 70 den az alırsam normaldir bu sürede.

30 Temmuz 2022 22:34

Mrtcn3510
Aday Memur

Kardeşim yalnız değilsin, ben de 1 hafta önce başladım. İş güç ailevi ve kişisel sorunlar derken ders çalışmaya fırsat olmadı. Şimdi işten istifa ettiğim için zamanım bol günde 6-8 saat çalışmaya çalışıyorum.

80-85 puan alabilmemiz zor ama imkansız değil. Zararın neresinden dönersek kârdır. 2 ay çalışıp girmek hiç çalışıp girmemekten iyidir.

31 Temmuz 2022 11:21

xBarkınx
Aday Memur

Kardeşim yalnız değilsin, ben de 1 hafta önce başladım. İş güç ailevi ve kişisel sorunlar derken ders çalışmaya fırsat olmadı. Şimdi işten istifa ettiğim için zamanım bol günde 6-8 saat çalışmaya çalışıyorum.

80-85 puan alabilmemiz zor ama imkansız değil. Zararın neresinden dönersek kârdır. 2 ay çalışıp girmek hiç çalışıp girmemekten iyidir.

Mrtcn3510, 2 hafta önce - Alıntıya git

Aynen sınav sonrası bu konuyu hortlatalım inşallah güzel bi sonuç alırız ikimizde.

31 Temmuz 2022 13:34

Mavigömlekliadam
Aday Memur

kpss özellikle onlisans duzeyindeki gecmis atamalara baktim, dhmi haric 90 ustu neredeyse yok.

Yuksek puan alanlar zaten bir yerlerde memur falan sanırım, bekledikleri şey de dhmi kadroları. O yuzden enseyi karartmaya gerek yok 80 bandina kadar inebiliyor pek çok kadro.

31 Temmuz 2022 15:34

xBarkınx
Aday Memur

kpss özellikle onlisans duzeyindeki gecmis atamalara baktim, dhmi haric 90 ustu neredeyse yok.

Yuksek puan alanlar zaten bir yerlerde memur falan sanırım, bekledikleri şey de dhmi kadroları. O yuzden enseyi karartmaya gerek yok 80 bandina kadar inebiliyor pek çok kadro.

Mavigömlekliadam, 2 hafta önce - Alıntıya git

Eyvallah katılıyorum hatta DHMİde de 80-85 bandında puanlar ama mesele şu 2 ayda 80-85 yapılır mı? Deneyelim bakalım.

31 Temmuz 2022 20:08

Mrtcn3510
Aday Memur

Kanka senin bölümün ne? Dhmi lisanstan havacılık yönetimi mezunu alıyor diye biliyorum da peki önlisans için ne tür kadrolar açıyorlar?

Ben sağlık bakanlığı için hazırlanıyorum, 85 civarı alsam atanma şansım yüksek. Eğer olmazsa da pomem, asem infaz koruma memurluğu artık ne olursa başvuracağım. Allah sonumuzu hayır etsin.

31 Temmuz 2022 20:12

xBarkınx
Aday Memur

Kanka senin bölümün ne? Dhmi lisanstan havacılık yönetimi mezunu alıyor diye biliyorum da peki önlisans için ne tür kadrolar açıyorlar?

Ben sağlık bakanlığı için hazırlanıyorum, 85 civarı alsam atanma şansım yüksek. Eğer olmazsa da pomem, asem infaz koruma memurluğu artık ne olursa başvuracağım. Allah sonumuzu hayır etsin.

Mrtcn3510, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bölümüm tds bana da 85 yeter

Toplam 6 mesaj