Editörler : "eskiyara"Pangaea
02 Ağustos 2022 01:09

ösym kurnazlığı

merhaba meslektaşlarım geçtiğimiz hafta yapılan ösym kpps lisans görevi talep etmiştim ve görev çıkmamıştı daha sonra iadeden görev istedim ve bana salon başkanı görevi çıktı bende sınav günü görevimi yapmak için binaya oradan da görevli olduğum salonuma gittim birde ne göreyim tek başımaydım yanıma gözetmen yoktu inanın çok zorlandım talimatları tek başına uygulaması çok stresliydi birde tek olmanın o kadar insanın sınav evrakını eksiksiz doldurması ve paketlemesi inanın elim titreye titreye yaptım ösym ye mesaj attım tiwit attım geri dönüş sağlanmadı size buradan söylemek istediğim şu ben görev istedim ihtiyaç olmasına rağmen beni göreve yazmadı birisi iade etti ben aldım ve tektim salonda ösym resmen paradan kısmak için personel azaltıyor sınavlarda varsa benim gibi durumu olanlar yazsın bilelim aldığımız o ücret o strese kesinlikle değmez birlik olursak sınav görevi istemezsek o ücretler en az 500-600 olacaktır ki hakkı olan en az o dur ben çektim siz çekmeyin ösymden sınav görevi istemeyin

Sosyalojist
Aday Memur
02 Ağustos 2022 01:18

Hocam zannedersem ÖSYM pandemi dönemindeki uygulamaya geri döndü, baktılar masraf olarak da kendilerince tasarruflu, her sınıfı 15'er kişilik yapıp komple tüm okulda her sınıfta tek kişiyle sınavı yaptırdılar bize.

memurolm
Genel Müdür
02 Ağustos 2022 01:30

kaç tane görev aldım ama gitmedim cezası var mı ne kadar süre sınav cezası alırım diye konu açıldı. belki onlardan birisi yollanmıştır yanınıza

hanzzooo
Yasaklı
02 Ağustos 2022 01:58

Beter olun ösymnin marabaları müstehak size. Gelmiş bi de burda ağlıyor.

metaverse
Memur
02 Ağustos 2022 08:31

Hocam bu nasil oluyor? Siz gorev alip gitmiyorsunuz sizinle girev yapacak yalniz mi kaliyor?
memurolm, 2 yıl önce

kaç tane görev aldım ama gitmedim cezası var mı ne kadar süre sınav cezası alırım diye konu açıldı. belki onlardan birisi yollanmıştır yanınıza

conqueror24
Memur
02 Ağustos 2022 08:53

Çift kişi olunca parayi yeterli gördünüz ve talep ettiniz fakat tek kişi olunca para size az geldi öyle mi ÖSYM bin bizlere yaptıği muameleyi hak ediyoruz siz görev istemeye devam edin ama lütfen burada ağlamayın olur mu

Alper884
Yasaklı
02 Ağustos 2022 09:09

Ösym sinavlarinda ögretmenlerin yanında güvenlik görevlileri de beklesin

buraközeleğitim
Müsteşar Yardımcısı
02 Ağustos 2022 09:13

Günaydınlar efendim. Şu çakal ösymye gününü bildirelim sınavlarda görev almayalım diyoruz yksden beri hem burada hem twitterda. Eğer siz de iade görev istemeseydiniz o zaman gününü gösterirdiniz ösymeye

Alper884
Yasaklı
02 Ağustos 2022 09:23

Günaydın efendim

hanzzooo
Yasaklı
02 Ağustos 2022 09:40

Ellere var da bize yoh mi malper

Alper884, 2 yıl önce

Günaydın efendim

mhmet22
Aday Memur
02 Ağustos 2022 09:47

Size müstehaktır

asd697
Şube Müdürü
02 Ağustos 2022 09:57

Yks kazigindan sonra artık görev almamaya yeminliyim

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
02 Ağustos 2022 10:05

Para gelecek diye her yere atlanırsa, olanları da kabul etmek lazım. Sen istemezsen, başka kurum mensubu ister.

Fatih869
Yasaklı
02 Ağustos 2022 10:16

Sevgili öğretmenlerimiz 50 liralık görev olsa yine zıplar gider. Bu sistemi siz inşa ettiniz.

Abıhayat2
Memur
02 Ağustos 2022 10:26

Ah be kuzum gandırmışlar seni. E senin ne işin vardı düşük ücretli yerlerde biraz haketmişsin. Bidaha kanma kuzum geçer sancısı

hsnsylk
Genel Müdür
02 Ağustos 2022 10:36

katılıyorum siz bu ÖSYM'ye 200 lira için göev aldıkça onlar sizi köle gibi kullanmaya devam edecek, son YKS sınavında bina yöneticisi olarak görev yaptım 280 TL ödediler, bir daha görev almam, twitter üzerinden görev almayın kampanyası yaptık, hemen zam yapıyoruz dediler, ocakta zam yapmamışlar görevliler protesto edince zam yapıyoruz dediler, bırakın artık şu 200 lira için görev almayı MEB bile kendi sınavlarında daha yüksek ücret ödüyor, görev almayın ÖSYM sürünsün bakın nasıl 500 yapıyorlar ücretleri.

hanzzooo, 2 yıl önce

Beter olun ösymnin marabaları müstehak size. Gelmiş bi de burda ağlıyor.

hsnsylk
Genel Müdür
02 Ağustos 2022 10:38

Burak bey e katılıyorum, görev almayın 200 lira kazanmazsanız ölmezsiniz, zaten gidiş geliş yeme içme stres geriye para kalmıyor, her yerden kampanya yürütüyoruz görev almayın diye, arkadaşlar bakın birlik beraberlik olmazsa bunlar bizi sömürmeye devam edecekler. Almayın göre ALMAYIN!

buraközeleğitim, 2 yıl önce

Günaydınlar efendim. Şu çakal ösymye gününü bildirelim sınavlarda görev almayalım diyoruz yksden beri hem burada hem twitterda. Eğer siz de iade görev istemeseydiniz o zaman gününü gösterirdiniz ösymeye

hsnsylk
Genel Müdür
02 Ağustos 2022 10:40

ben de yemin ettim, MEB de e-sınav görevi alıyorum 50 dk stres yok sinir yok 303 TL yatırdılar, YKS de bina Yöneticisi oldum günlerce sınıfları düzenledim, sınav günü 7 de okula geldim 280 lira verdiler, ben bunlardan bir daha görev alır mıyım beter olsunlar.

asd697, 2 yıl önce

Yks kazigindan sonra artık görev almamaya yeminliyim

memurolm
Genel Müdür
02 Ağustos 2022 13:05

arkadaşlar 4 saatte 300 lira az diyorsunuz bazı arkadaşlar görevi alıp gitmiyor mağduriyet yaratıyor lütfen anlayın ki görevli ücreti artması demek öğrencilerin sınav parası artması demek. tek taraflı düşünmeyelim.

hsnsylk
Genel Müdür
02 Ağustos 2022 13:19

Anlayamadım yani benim emeğim, 4 saatlik alınyerim yada bina yöneticisinin saatlerce çalışması öğrenciler için mi ?Bunu konuşmanın yeri burası değil, ÖSYM kaç para harcıyor ki bize zam yapınca öğrenciye de yapsın?? Almıyorum görev gitsin imamlara görev versinler.

memurolm, 2 yıl önce

arkadaşlar 4 saatte 300 lira az diyorsunuz bazı arkadaşlar görevi alıp gitmiyor mağduriyet yaratıyor lütfen anlayın ki görevli ücreti artması demek öğrencilerin sınav parası artması demek. tek taraflı düşünmeyelim.

Maria12381238
Aday Memur
02 Ağustos 2022 13:47

Eğer yaşınız ileri bir yaş ise yazdığınıza katilirjm,ama orta yas biri için tek başına bu sınavda görev almak gayet normal olabilir sanki kaç iş yapıyoruz beklemek dışında yaptığımız bir iş yok neredeyse lütfen her şeyi abartmayalm osym kimseye zorla görev vermiyor ihtiyacı olan istiyor ,

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi