Editörler : M00NB0W
02 Ağustos 2022 16:42   

Ankara B.Ş.B Banka promosyonu rezaleti

Ankara B.Ş.B memurları için 3 yıllığına toplamda 2.600 TL promosyon anlaşmasına imza atılmıştır. Bunun ötesi ve berisinde kim varsa hangi sendika temsilcisi varsa bunun hesabı sorulmalı.

03 Ağustos 2022 14:48

elkmuh08
26000 dır o 2600 değil yanlış yönlendirme yapmayalım ibb o kadar vermiş şu an...
04 Ağustos 2022 08:19

mimarmuhendis
Memur

Ankara BŞB çalışanı mısınız?

04 Ağustos 2022 08:21

mekaniktesisat06
Aday Memur
26000 dır o 2600 değil yanlış yönlendirme yapmayalım ibb o kadar vermiş şu an...
elkmuh08, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kardeş aldığım parayı benden iyimi bileceksin :) evet ibb'nin 26.000 TL anlaşma yaptığını biliyorum. Hadi onu geçtim günümüz ülke şartlarında hiçbir kamu kurumunun personelini böylesine dalga konusu yaptığını görmedim. Yazık çok yazık sendika yetkilileri öyle bir anlaşma imzalamışki revize edilemiyor, fesih bile edilemiyor. diyelimki sendika yetkilileri kendi çıkarı için imzaladı bu sözleşmeyi yahu üst yönetimden birileri demedimi bu promosyon anlaşması nedir diye ?

04 Ağustos 2022 08:33

mimarmuhendis
Memur

Kardeş aldığım parayı benden iyimi bileceksin :) evet ibb'nin 26.000 TL anlaşma yaptığını biliyorum. Hadi onu geçtim günümüz ülke şartlarında hiçbir kamu kurumunun personelini böylesine dalga konusu yaptığını görmedim. Yazık çok yazık sendika yetkilileri öyle bir anlaşma imzalamışki revize edilemiyor, fesih bile edilemiyor. diyelimki sendika yetkilileri kendi çıkarı için imzaladı bu sözleşmeyi yahu üst yönetimden birileri demedimi bu promosyon anlaşması nedir diye ?

mekaniktesisat06, 2 hafta önce - Alıntıya git

Aslında ben de ondan sordum Ankara BŞB çalışanı mısınız diye? Hani dışarıdansınız ve kulaktan dolma bir bilgi falan mı aldınız diye merak ettim. 2600 çokl komik gerçekten br de şunu düzelteleim 26 bin olan promosyon İBB nin değik İBB promosyon anlaşmasına daha 1 sene var. İSKİ Genel Müdürlüğü için anlaşılan rakam 26 bin . Hakkınızda hayırlısı

04 Ağustos 2022 08:38

mekaniktesisat06
Aday Memur

Aslında ben de ondan sordum Ankara BŞB çalışanı mısınız diye? Hani dışarıdansınız ve kulaktan dolma bir bilgi falan mı aldınız diye merak ettim. 2600 çokl komik gerçekten br de şunu düzelteleim 26 bin olan promosyon İBB nin değik İBB promosyon anlaşmasına daha 1 sene var. İSKİ Genel Müdürlüğü için anlaşılan rakam 26 bin . Hakkınızda hayırlısı

mimarmuhendis, 2 hafta önce - Alıntıya git

evet doğru diyorsunuz İETT 23.000 TL, İSKİ 26.000 TL anlaşma imzaladı. Ankara B.Ş.B ve tüm iştirakleri için ise 2.600 TL imzalandı 3 yıllığına. Genel olarak tüm kamu kurumlarını baz alırsak bizim sözleşmede art niyetlerin olduğu çok bariz belli oluyor ve bu hiçbir şekilde gündeme gelmiyor

Toplam 5 mesaj