Editörler : E.Kayı Han

ünvan
Aday Memur
07 Ağustos 2022 21:37

Mülakat demek torpil demek maalesef. Hangi komisyon üyesi liyakate bakıyor. Ellerindeki listede ismin varsa oldu o iş. Hak yiyenlerin hiç mi vicdanı sızlamıyor. O yönetim bu yönetim; bu parti şu parti, farketmiyor. Maalesef gelen bozuk düzeni değiştirmiyor.
08 Ağustos 2022 08:14

Mülakat getirilirken dediler ki terör örgütü üyeleri sempatizanları bilmem neler girmesin diye getiriyoruz. Millet de bunu yedi, halbuki şunu demedi kimse " senin emniyetin var, istihbaratın var güvenlik soruşturması var, ne alakası var mülakatın". Sonra eskiden fetönün yaptığını 4-5 cemaate bölüştürdüler, sonra bazı vakıflar falan da devreye girdi, memur alımlarında listeler havada uçuştu ve aynen devam ediyor, en dip puanı alan adamı en yüksek puan alanın önüne geçirdiler ve bu şekilde liyakatı ortadan kaldırdılar. En yüksek puan alan ve elenen adam terörist mi ki elediniz diyen olmadı hiç. Eskiden ne hatalar yapıldıysa şimdi 10 katını yapıyorlar.

20 Ağustos 2022 22:45

Referans nedir?

mütercih, 10 ay önce

Mülakatta referans kalkmalı.Güvenlik soruşturması kapsamlı olmalı.Sağlamayan mülakata dahi alınmamalı.Sınavda 80 alanın mülakat sonunda puanı 60 a düşmemeli,sınavda 60 alanında mülakat ile puanı 80 e cıkmamalı. Sınavda gerekli herşey sorulmalı.

Toplam 63 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi