Editörler : M00NB0W
03 Ağustos 2022 12:22   

Rektör istifamı onaylamıyor

Merhaba, bir üniversitede kadrolu memur olarakcalisiyorum. Yazmis oldugun istifa dilekcem rektorluk makaminca uygun gorulmedi. İstifa dilekcemi verdigim tarihten itibaren 1 ay boyunca gorevime devam eder ve ayrilirsam usulune uygun bir sekilde istifa etmis olur muyum ?

03 Ağustos 2022 17:11

michaelowen
Aday Memur
Neden üniden istifa ediyorsunuz .bende yeni göreve baslicam herkes istifa ediyor.
04 Ağustos 2022 17:10

mehmet-0101
Memur

onaylanmıyor diye bişey olamaz avukata verin üniversiteyi max 1 ay tutabilirlr sizi

13 Ağustos 2022 14:41

eskidenberiburdayim
Şef

Ben de istifa ettim 3 günde onayladılar çok şükür birşey olmadı 30 gün dolunca istediğin gibi gidebiliyorsun çıkış işlemlerini başlatıyorsun istifada ipler senin elinde 30 gün cevap vermediyse kabul edilmiş sayılır kanuna göre

13 Ağustos 2022 14:42

eskidenberiburdayim
Şef

Tayin olmadığı için istifa edip sözleşmeliye geçerek yer değiştirebiliyoruz maalesef yapacak birşey bırakmıyolar gitmesi gerekenlere

13 Ağustos 2022 22:02

xvatandaşşx
Şef

Tayin olmadığı için istifa edip sözleşmeliye geçerek yer değiştirebiliyoruz maalesef yapacak birşey bırakmıyolar gitmesi gerekenlere

eskidenberiburdayim, 2 gün önce - Alıntıya git
Siz yeni atanmamis miydiniz
13 Ağustos 2022 22:32

eskidenberiburdayim
Şef

Tayin olmadığını öğrenince değiştirdik ağrı ibrahim çeçen üniversitesine atanmıştım ben ama oradakilerin zihniyeti ömür boyu burdasın olduğu için tayine tamamen kapıları kapatmışlardı 1 sene çalıştım ağrıya tekirdağa geçtim

Toplam 6 mesaj