Editörler : swat3410

çivonügzö
Memur
06 Ağustos 2022 09:27

Kardeş askerlik ve polislik bambaşka bir olay . Benim şuan ki aklım olsa taşeron olarak kendi memleketimde bir işe girerdim . Zaten hepsi kadro aldı . İzin derdin olmaz . Tayin derdin olmaz . Saç sakal derdin olmaz .illa ki memur olacam dersen kendi memleketinde memur ol . Bak sana tavsiye veriyorum . Eğer yaşın küçükse hemen motor ustası , kaporta ustasının yanına gir . Orda ezil ama pes etme . 4 sene sonra ne kadar doğru karar verdiğini anlayacaksın .

pascal06
Şube Müdürü
06 Ağustos 2022 09:57

Eminmisin :))) 2dk daha durma bence 'onursuz ' ölebilirsin:))

fen1545, 2 yıl önce

Bırakıyorum zaten :)

06 Ağustos 2022 14:14

Hukuk ne tıp ne ya allah aşkına siz hala 1980 lerin kafasındasınız heralde. O puanları alıp da hukuk tıp okuyan maldır.
omrdmr45, 2 yıl önce
Şöyle bişey var bi hukuk tıp kazanacak potansiyel in var onları ol durma , polislik zordur sabır isterser amirin müdürün nazını eşinkinden daha çok çekersin bunu göze alacaksın sabit bir yerde yaşamak Yok bunu göze alacaksın .. he herkes parayı bulayım kaçayım derdinde kimsede kusura bakmasın şu an bıraksam bu maaş a dışarı da kimse vermez bu bir gerçek evleneceğin kişiyi de ona göre seç baştan pazarlığını yap .

KARAELMAS6741.
Şube Müdürü
06 Ağustos 2022 14:47

25 saattir görevdeyiz. Gerisini sen düşün..Ha bu arada lombardini motor var ama yinede motor su kaynattı...

06 Ağustos 2022 21:59

En zor iş işsizliktir başka iş bulamıyorsan polis ol

iceberg84
Aday Memur
06 Ağustos 2022 23:12

Bilader sana kısa yoldan anlatayım, en iyi memur da polislik en kötü memur da polislik. Nasıl mı adamını bulursan hiç çalışmadan yıllarca yatar emekli olursun yıpranmazsın bile araba alır satarsın emlakçılık yaparsın pirinç satarsın yada ne bulursan bazı yeteneklerin varsa yıkama yağlama avantadan geçinirsin ama adamın yoksa anandan emdiğin süt varya burnu boşver böyle şırınga ile çekerler. Yaa işte böyle peki sen hangi şıkka yakınsın.

theendosmanli
Yasaklı
07 Ağustos 2022 17:20

yeğenini elinden tut karakola getir bi görüşelim bakalım yerinde görsün polisliği :))
Vionj, 2 yıl önce
O kadar vahim yani. Yeğenim çok istiyordu.
07 Ağustos 2022 18:40

Suan polisligin maddi anlamdada bir artisi yok , memleketinde asgari ucrete calis ayni seye denk gelir , sakin polis olma kardesim , calisma saatleri cok agir , ozluk hakkin yok , diger memurlar 160 140 saat calisir seni 300 saat calistirirlar , diget memurlar mesai ucreti alir , senin mesai saatin bile yok , gurbette omrun boyunca suruneceksin harap etme kendini meslek ogren dukkanini ac kimsenin agiz kokusunu ccekme

brkklgs
Şef
07 Ağustos 2022 20:56

Polislik çok güzel şerefli meslektir hiç düşünmeden başvur memuriyet arasında maaşı en yüksek olan memurluktur
Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi