Editörler : ayşegül bgm
04 Ağustos 2022 16:44   

2023'de atamalar artacak kesin ve net

Arkadaşlar şimdi bakın normalde bu iktidar atamaları çoğu zaman seçim malzemesi yapmaz bazen ufak tefek yapar ama genel olarak böyle şeylere karşıdır bu kesin ama ama ama burada çok önemli bi durum var ekonomik kriz mağlum bunu çözemeyen iktidar 2023 seçimlerine bugüne kadar kendi çıkardığı sorunları çözerek ilerliyor böylece sorunları çözeriz imajı veriyor yaklaşık 4-5 yıldır seçim malzemesi olan 3600 ü bu seçimde çıkardılar 3-5 oy için siyaset için kimseyi erken emekli edemeyiz dediler ama eytyi hallediyorlar, asgarî ücrete olağanüstü şekilde 1 yılda iki zam geldi normalde bunu yapmazlar ama halk istedi yapıldı şu dönemde ne istenirse o olur kpss tekrarlandı vs kısaca 2023 seçimleri sıradan olağan bi seçim değil gençler de önemli bi yer tutuyor ve işsizlik mevzusu atamalar vs derken emin olun tarihte görülmemiş sayıda atama olacak hatta sağlıkta yok ama bugüne kadar asla çözülmek istenmeyen mülakat sorununu bile çözecekler iş o raddeye gelecek yani emin olun atamalar artacak başka ihtimal yok hatta yani biraz abartı olabilir ama 700 bin atanmayan sağlıkçı mı var neredeyse 700 binini birden bile atayabilirler o derece diyorum 2023u atlattıktan sonra ise (hükümet yine kazanırsa) atama matama olmaz orası da ayrı mevzu bıçak gibi kesilir.O yüzden rahat olun atamalar artacak şimdiden hayırlı olsun.

04 Ağustos 2022 18:26

aisezreal
Daire Başkanı

700.000 sağlıkçı atanacak kelimesine gümledim skdhskdhsks

04 Ağustos 2022 19:00

WinterSoldier
Genel Müdür

700.000 sağlıkçı atanacak kelimesine gümledim skdhskdhsks

aisezreal, 1 hafta önce - Alıntıya git

Lafın gelişi söyledim neredeyse diyorum yani çok olacağını belirtmek için mübalağa yaptım

07 Ağustos 2022 13:09

vindieselailesi
Şef

Bize kadro versinler de basarız oyu. Sıkıntı yok.

Toplam 3 mesaj