Editörler : Pangaea
06 Ağustos 2022 13:19   

Milletin gönlü olsun diye sınav iptal etmek

Soruşturmayı yürütenler bile çalındı diyemiyor. Tek dedikleri kamu vicdanı. Yani yarın millet Twitter da bir sonraki sınav için de iptal dese o da iptal edilir demek. Bravo. Milletin gönlü olsun diye sınav iptal edildi ya. İnanamıyorum.

06 Ağustos 2022 13:20

Ahmet-23
Memur
İptal olmayacak diye kendini yırtıyordun. İptal olunca da ağlama bir zahmet.
06 Ağustos 2022 13:25

VictoryGallop
Şef

Rapor açıklansın. Çalınma sızma somut bir şey yoksa ben mahkemeye gidip hakkımı arayacağım. eminim benim gibi binlerce insan mahkemeye gidip hakkını arayacaktır

o gün bir şey olsa ve sınava giremesem bunun hakkını verecek? ya o gün korona oldum ateşliyim sınava gidemedim?

her şeyi geçtim o sınava insanların ne zorluklarla girdiğini bilmiyoruz. millet herkesi kendi gibi rahat zannediyor.

06 Ağustos 2022 14:03

dsn2
Şef

KPSS sorularının sızdırıldığı iddiasıyla başlatılan çifte soruşturmada, uzmanlarca hazırlanan ön rapora göre, 3 sorunun birebir aynı, 10 sorunun benzer olduğu belirlendi.

Haberturk.com dan alıntı.

06 Ağustos 2022 14:06

mühendisyen789
Aday Memur

Rapor açıklansın. Çalınma sızma somut bir şey yoksa ben mahkemeye gidip hakkımı arayacağım. eminim benim gibi binlerce insan mahkemeye gidip hakkını arayacaktır

o gün bir şey olsa ve sınava giremesem bunun hakkını verecek? ya o gün korona oldum ateşliyim sınava gidemedim?

her şeyi geçtim o sınava insanların ne zorluklarla girdiğini bilmiyoruz. millet herkesi kendi gibi rahat zannediyor.

VictoryGallop, 2 ay önce - Alıntıya git
+
06 Ağustos 2022 14:18

mühendisyen789
Aday Memur
Kardeşim ikimiz de belli ki iyi yapmışız. Ben seni anlıyorum.
06 Ağustos 2022 14:25

WinterSoldier
Genel Müdür

Hâlbuki bu ülkede hiç öyle şeyler olmaz sınavlar çok güvenlidir devletin içinde 10 tane tarikat yok :D ulan her tarikat bi sektörü ele geçirmiş 20 yıldır girdiğin bütün sınavlarda müritler yarım saatte fulleyip fulleyip çıktı o yüzdendir ki 10 yıldır kpssye girip atanamıyorsun hâlâ yok boşa iptal edilmiş de bilmem ne dua et seçim var ve böyle bi şey ortaya çıktı da 20 yılda ilk defa millet bi kere de olsa güvenli bi sınava girecek 2022 kpss güvenli olacak ondan sonra çalmaya devam daha önce olduğu gibi.

06 Ağustos 2022 16:42

serhat99
Müsteşar Yardımcısı

Sınav kolaydı diyenlerin soruları görenlerin çalışanların önüne haksız yere geçenlerin mi gönlü olsaydı?

06 Ağustos 2022 16:47

Cepçi
Kapalı

VictoryGallop, 2 ay önce - Alıntıya git

Ne dicen bu da mı goolll değil be bu da mı gol değil diyeceksin

06 Ağustos 2022 18:11

Amenra
Aday Memur

Haklısın, 40 soru daha yediiklimden bire bir gelmeliydi. Yediiklimcilere ayıp oldu şimdi bak!

06 Ağustos 2022 19:39

Ahbir
Aday Memur

Gençler çalışan yine yapacak çok kasmayın. Sizin gönlünüz olsun diye bu kadar şaibeli sınavı iptal etmesinler öyle mi ne ala

06 Ağustos 2022 23:28

sonbirşansssss
Şef

Evet katılıyorum artık. DÜNYA DÜZDÜR.

07 Ağustos 2022 07:21

birtutamumut
Şef

yaşlılar bu ülkeyi ne hale getirdi. çocuklarından ne beklıyorsun

Toplam 12 mesaj