Editörler : gubaz
07 Ağustos 2022 10:01   

Eşi sağlıkçı tayinciler
Eşim sağlıkçı iller arası tayini çıktı. Ama benim aile mazeretine bağlı tayine başvuru yapabilmem için çkys sistemine atama sonucunun erken yansıması gerekiyor. Bu durumdaki arkadaşlar var mı. Ulaşabildiğiniz kimseler veya çkys ye ne zaman düşeceği ile ilgili bilgi
07 Ağustos 2022 10:54

Ahmet Tüzüner
Aday Memur
Sağlıkçılarda bu sıkıntı var ne zaman düşer belli olmuyor, o yüzden önce ben yaptım il dışı sonra eş durumu verecek sağlıkçı eşim. Ama geçen yıl eşim eş durumu yaptığında 4 günde düşmüştü
07 Ağustos 2022 11:00

harunmat7
Aday Memur
Sağlıkçılarda bu sıkıntı var ne zaman düşer belli olmuyor, o yüzden önce ben yaptım il dışı sonra eş durumu verecek sağlıkçı eşim. Ama geçen yıl eşim eş durumu yaptığında 4 günde düşmüştü
Ahmet Tüzüner, 2 ay önce - Alıntıya git
İl dışına başvurdum bana gelmedi. Bu hafta içerisinde düşmezse eş durumuna da basvuru yapamayacam. İki taraflı sıkıntı
07 Ağustos 2022 15:01

salihkul84
Aday Memur

Benim eşim de sağlıkçı. Zimmet sorgulama sayfası sayemde tıklanma rekoru kıracak neredeyse. Salı günü akşama kadar da ÇKYS'ye düşmezse 500 km yol gidip bakanlıktan elden atama yazısı almaya çalışacağım.

07 Ağustos 2022 15:03

salihkul84
Aday Memur

"Şu personelimiz şu tarihte yapılan iller arasi yer değiştirme kurasıyla şuraya atanmıştır" şeklinde bir yazı işimizi görecek ama bakalım bunun için kaç kapı dolaşacağız ve daha önemlisi sonunda alabilecek miyiz?

07 Ağustos 2022 15:25

harunmat7
Aday Memur

"Şu personelimiz şu tarihte yapılan iller arasi yer değiştirme kurasıyla şuraya atanmıştır" şeklinde bir yazı işimizi görecek ama bakalım bunun için kaç kapı dolaşacağız ve daha önemlisi sonunda alabilecek miyiz?

salihkul84, 2 ay önce - Alıntıya git
Çkys sistemine düşmeden o belgeyi veremiyorlar hocam. Çkys sistemine de ne zaman düşeceğini kimse bilmiyor. Yetismezse aile mazeretine boş yere ceza alıp gitmeyecek eşim, hem hastane zor durumda kalacak hem hasta hem de biz.
07 Ağustos 2022 16:30

salihkul84
Aday Memur
Çkys sistemine düşmeden o belgeyi veremiyorlar hocam. Çkys sistemine de ne zaman düşeceğini kimse bilmiyor. Yetismezse aile mazeretine boş yere ceza alıp gitmeyecek eşim, hem hastane zor durumda kalacak hem hasta hem de biz.
harunmat7, 2 ay önce - Alıntıya git

Hastane veremez Hocam ama bakanlıktan alabileceğimizi ümit ediyorum.

07 Ağustos 2022 16:34

salihkul84
Aday Memur

Bakanlık sicil birimiyle görüştüm. Kura birimi atama dairesine gönderiyormuş, orada branşlara göre ayrılıp inceleme yapıldıktan sonra imzaya gidiyormuş. İmzadan sonra tebligat birimi tarafından sisteme işleyecekmiş. O zaman ÇKYS'de görünecekmiş. Yanı direk bakanlıkta atama dairesine gidince elden bir yazı alabileceğimizi düşünüyorum.

07 Ağustos 2022 16:42

harunmat7
Aday Memur

Bakanlık sicil birimiyle görüştüm. Kura birimi atama dairesine gönderiyormuş, orada branşlara göre ayrılıp inceleme yapıldıktan sonra imzaya gidiyormuş. İmzadan sonra tebligat birimi tarafından sisteme işleyecekmiş. O zaman ÇKYS'de görünecekmiş. Yanı direk bakanlıkta atama dairesine gidince elden bir yazı alabileceğimizi düşünüyorum.

salihkul84, 2 ay önce - Alıntıya git
Umarım bu kadar strese ve bu kadar km yolları gitmemize gerek kalmadan bu hafta içi sisteme düşer de rahatlarız.
Toplam 8 mesaj