Editörler : gubaz
27 Ağustos 2022 22:31

morisco_1982
Memur

bunların geçme ihtimali var mesleği seviyorsan devam et sevmiyorsan bırak

skramz, 1 ay önce - Alıntıya git
Bende ilk gittiğimde öğrencilerden çok çekmiştim istifayı düşündüm sonra dedim ki bunlar kim ya ben hayatla kpss ile mücadele etmişim asla pes etmem şimdi başka okuldayım çok mutluyum biraz sabır...
27 Ağustos 2022 23:24

brkklgs
Memur
Doğu batıdan bin misli iydir
05 Eylül 2022 15:46

skramz
Şef
Bende ilk gittiğimde öğrencilerden çok çekmiştim istifayı düşündüm sonra dedim ki bunlar kim ya ben hayatla kpss ile mücadele etmişim asla pes etmem şimdi başka okuldayım çok mutluyum biraz sabır...
morisco_1982, 1 ay önce - Alıntıya git

herkes için aynı şey geçerli olmayabilir ama tabii sizin açınızdan olumlu sonuçlanmış

05 Eylül 2022 16:33

sahin-gomu
Aday Memur

Ben de 7 yıldır ücra bir yerdeyim, zorunlu hizmetim biteli çok oldu ancak hala memleketime gelemedim, aynı yerde puan biriktirmeye çalışıyorum. Aileden, doğup büyüdüğün yerden uzak olmak çok zor. Umarım 3600 geldiğinde çok yer açılır. Artık mental olarak çok zorlanıyorum gurbette olmaktan...

05 Eylül 2022 22:59

skramz
Şef

neden biri istifa etmenin eşiğine geldim yazınca aptal aptal yorumlar yazanlar oluyor? herkes her şeye aynı tepkiyi mi verir? herkes öğretmenliği sevmek ya da devam etmeyi istemek zorunda mı? veya siz ailenizden şehir hayatından uzak kalabilirsiniz diye başkası da aynı mı olmak zorunda? ben anlamıyorum ya. başlıyorsunuz senin yerinde olmak isteyen milyonlarca kişi var diye kafa şişirmeye.

05 Eylül 2022 23:48

235U
Şube Müdürü

troll hesapların mide bulandırmak için açtığı başlıkları yeşillendirmeyin arkadaşlar

adam öğretmen bile değil

biraz dikkat ile forumdaki troll yoğunluğunu en azından azaltabiliriz

Toplam 26 mesaj