Editörler : E.Kayı Han
08 Ağustos 2022 14:49   

Sözleşmeli katip lojmana başvuru yapabilir mi?

yeni sözleşmeli katipler lojmana başvuru yapabiliyormu

08 Ağustos 2022 15:56

ÇOTANAK
Editor

Yapar ama lojmanda yer varsa değerlendirilir. Öncelik Hakim ve Savcılarındır, mesela siz boş yere yerleştiniz, sizden sonra adliyeye hakim/savcı atanır ve lojmanda kalmak isterse o zaman lojmandan çıkmanız gerekebilir.

08 Ağustos 2022 15:59

yzi4435
Aday Memur

yer bulamazsam ne olcak her zaman diken üstünde olcam oyle saçma değil mi sürekli çıkma telaşı belli bir süresi yokmu zaten tyonla para alıyor herifler bide lojman istemesinler

08 Ağustos 2022 16:36

sksmgtn
Aday Memur

Yapar ama lojmanda yer varsa değerlendirilir. Öncelik Hakim ve Savcılarındır, mesela siz boş yere yerleştiniz, sizden sonra adliyeye hakim/savcı atanır ve lojmanda kalmak isterse o zaman lojmandan çıkmanız gerekebilir.

ÇOTANAK, 2 ay önce - Alıntıya git
öyle bi şey yok girdikten sonra 5 yıl içinde kimse çıkaramaz ama 5 yıl sonunda onun üs rütbesindeki biri isterse çıkar
08 Ağustos 2022 16:41

ÇOTANAK
Editor
öyle bi şey yok girdikten sonra 5 yıl içinde kimse çıkaramaz ama 5 yıl sonunda onun üs rütbesindeki biri isterse çıkar
sksmgtn, 2 ay önce - Alıntıya git

Peki, umarım birinizin başına gelmez, o zaman, Kamu Konutları Kanununda olmayan birşeyin de başınıza gelebilme ihtimali olduğunu görürsünüz.

08 Ağustos 2022 17:42

RurouniKenshin
Aday Memur
sksmgtn, 2 ay önce - Alıntıya git

Bilginiz yok bide kesin konuşuyorsunuz. Lojmanda kalıyorum hakim savcı talep ederse çıkmak zorundasın. Karşı dairemdeki memur daha 8 aydır oturmasına rağmen hakim talep etti o daireyi, ve 15 gün içinde boşalttı daireyi.

08 Ağustos 2022 18:10

ölene kadar sözleşme
Aday Memur

Bilginiz yok bide kesin konuşuyorsunuz. Lojmanda kalıyorum hakim savcı talep ederse çıkmak zorundasın. Karşı dairemdeki memur daha 8 aydır oturmasına rağmen hakim talep etti o daireyi, ve 15 gün içinde boşalttı daireyi.

RurouniKenshin, 2 ay önce - Alıntıya git
ben olsam o riske girmezdim valla. h/s ler pisliğine bile çıksın diyebilirler.
Toplam 6 mesaj