Editörler : Kubil ay
14 Ağustos 2022 10:10

milenyumpolice
Şef

Staj sürelerinin borçlanılması kabul edilirse polis okulu sürelerini bu kapsamda borçlanabilir miyiz 2000 -2001devreler olarak

Yamacibo, 1 ay önce - Alıntıya git
Polis okulunu halihazırda borçlanabilirsin bununla ilgili bölge idare mahkemesi kararları var zaten ama şuan askerlik gibi sadece fiili hizmetten sayılıyor. Staj konusu sigortadan sayılmasıyla ilgili ,ikisi farklı konu.
14 Ağustos 2022 10:13

alperadn01
Memur
Polis okulunu halihazırda borçlanabilirsin bununla ilgili bölge idare mahkemesi kararları var zaten ama şuan askerlik gibi sadece fiili hizmetten sayılıyor. Staj konusu sigortadan sayılmasıyla ilgili ,ikisi farklı konu.
milenyumpolice, 1 ay önce - Alıntıya git
Aynen katılıyorum. Staj konusu olursa inşallah o zaman sigorta başlangıcı sayılacak. Ama okul ve askerlik borçlanmalarında sadece fiili hizmet sayılıyor ve sigorta başlangıcı kabul edilmiyor.
15 Ağustos 2022 12:08

Brandelli
Aday Memur

Askerlik sigorta başlangıci sayılmayacak mı ne güzel olur

16 Ağustos 2022 14:25

alperadn01
Memur
Az önce mezun olduğum okulu aradım. Ne derlerse beğenirsiniz. 1996 yılında meslek hastalığı, iş kazası vb diye bir sigorta yoktu, bu nedenle herhangi bir kayıt ve prim yapılmamıştır. Staj dosyalarınız da imha edildiği için hak sahibi değilsiniz diye cevap aldım. Kardeşim bu staj mağdurları zaten en az 20 yıl öncesine dayanmıyor mu? Meslek hastalığı vb gibi herhangi bir prim ödemesi yapılmamış olması ne demek? Staj dosyasının imha olması ne demek. Ben nasıl mezun oldum o zaman. Hakkımı nasıl arayacağım
20 Ağustos 2022 20:52

sniper0606
Aday Memur
milenyumpolice, 1 ay önce - Alıntıya git

devrem bu polis okulu sürelerini borçlanmak için mahkeme yoluna mı başvurup saydırabiliyoruz yoksa direk personele gitsek gereğini yapıyorlar mı

Toplam 45 mesaj