Editörler : E.Kayı Han
11 Ağustos 2022 22:43   

Kayıhan bey söz personel 7 yıl farkı

Editör bey söz personel arkadaşlar ek ödeme oranlarının 85 den 90 a çıkması gerektiğini söyledi. 2015 girişli sözleşmeliler. Mevzuat 0-7 dahil diyor. Bir kaç kurumun mutemetini aradım bazı kurum 7yıl 1 gün yazdıysa güncellenir dedi başka kurumdaki arkadaşta 7 yıl 12 ay biter kıdem yılı 8 olur o zaman güncelleme yapılır dedi. Bununla ilgili bi görüş yazısı varmı yada siz nasıl bir uygulama yaptınız adliyeci arkadaşlara. 2015 haziran temmuz girişimler şuanda bu talepte bulunanlar? Yardımcı olursanız memnun olurum

11 Ağustos 2022 23:40

E.Kayı Han
Editor

Bu mutemet ile değil komisyon ile alakalı. Komisyon karar verir artır der biz uygularız. Yarın bizim kurumdakilere nasıl bir karar vermişler bakayım.

11 Ağustos 2022 23:53

ruzgarhevalpektas
Aday Memur

Bizim kurumda 7 yılı bitirenlere artış yapıldı. Yani 2015 girişli arkadaşlar faydalandı artıştan.

11 Ağustos 2022 23:54

Keiraa
Aday Memur

2015 mayis girisliyim bu yil aldik hatta mayista yapmamislar haziranda farkliyla

Birlikte aldik 100 tl gibi bi artis oldu

12 Ağustos 2022 00:13

bugatayaka
Aday Memur

Bu mutemet ile değil komisyon ile alakalı. Komisyon karar verir artır der biz uygularız. Yarın bizim kurumdakilere nasıl bir karar vermişler bakayım.

E.Kayı Han, 2 ay önce - Alıntıya git
KAYIHAN bey sözleşmeli personel ek ödeme cetvelinde konu var ama 0_7 olayını yorumlayamadık. Bazı kurumdaki mutemet arkadaşlar e devlette 8 yazmadıkça veremeyiz dedi. Arkadaşlar mağdur olmasın diye bende merak ettim 5 tane var bu durumda olan
12 Ağustos 2022 00:14

bugatayaka
Aday Memur

Bizim kurumda 7 yılı bitirenlere artış yapıldı. Yani 2015 girişli arkadaşlar faydalandı artıştan.

ruzgarhevalpektas, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam hangi kurum bilgi amaçlı kurumunuzu arayayım yarın
12 Ağustos 2022 08:02

ruzgarhevalpektas
Aday Memur
Hocam hangi kurum bilgi amaçlı kurumunuzu arayayım yarın
bugatayaka, 2 ay önce - Alıntıya git

Diyarbakır Adliyesi hocam

12 Ağustos 2022 09:01

Swon
Aday Memur

Adana 8 istiyor.

12 Ağustos 2022 09:46

bicoissi
Aday Memur

Bende 2015 yılı Mayıs ayından beri sözleşmeliyim, 8. yıla girmemiz mi gerekiyor acaba bu artıştan yararlanmak için ?

12 Ağustos 2022 12:09

Xdifficult
Aday Memur

Bende 2015 yılı Mayıs ayından beri sözleşmeliyim, 8. yıla girmemiz mi gerekiyor acaba bu artıştan yararlanmak için ?

bicoissi, 2 ay önce - Alıntıya git

aynen bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

13 Ağustos 2022 00:43

bugatayaka
Aday Memur

Kayıhan bey baktınız mı bu durumla ilgili bilginizi bekliyoruz
13 Ağustos 2022 09:04

farik mümeyyiz
Aday Memur
Arkadaşlar konuyu biraz daha açar mısınız? Ek ödemenin 85'den 90'a çıkması derken? Bordronun neresinde yazıyor? Artıp atmadığını nereden anlarız
18 Ağustos 2022 08:59

sefakirmit
Şef
Arkadaşlar konuyu biraz daha açar mısınız? Ek ödemenin 85'den 90'a çıkması derken? Bordronun neresinde yazıyor? Artıp atmadığını nereden anlarız
farik mümeyyiz, 2 ay önce - Alıntıya git

+1

18 Ağustos 2022 09:24

bugatayaka
Aday Memur

editör bey bir hafta oldu. Haber bekliyoruz sizden?
18 Ağustos 2022 10:10

E.Kayı Han
Editor
editör bey bir hafta oldu. Haber bekliyoruz sizden?
bugatayaka, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu konuda çalıştığım kurumda da farklı görüşler ortaya çıktı. Ben 90 puan uygulanmalı dedim bir kısım hayır bir sene daha beklenmeli dedi. Dün maliye ile görüştüm onlar da 90 puan uygulanmalı dedi.

Konuyu netleştirince buradan bilgi vereceğim.

18 Ağustos 2022 11:00

bugatayaka
Aday Memur

Bu konuda çalıştığım kurumda da farklı görüşler ortaya çıktı. Ben 90 puan uygulanmalı dedim bir kısım hayır bir sene daha beklenmeli dedi. Dün maliye ile görüştüm onlar da 90 puan uygulanmalı dedi.

Konuyu netleştirince buradan bilgi vereceğim.

E.Kayı Han, 1 ay önce - Alıntıya git
Çok teşekkür ederim Kayıhan bey. Bu konuyla ilgili uygulamada birlik olmaması çok üzücü. Bilgilendirmenizi bekliyorum
18 Ağustos 2022 12:54

Sobeck
Aday Memur

aynı durum bende oldu.

geçen hafta sanırım mali işlerden aradılar hesabınıza 95,07 tl fazla yatırılan parayı mal müdürlüğüne iade etmeniz gerekiyor dedi. Komisyon böyle karar almış yapmışlar sonradan 7 yıl 12 ay olunca hak kazanıyor denmiş . O yüzden iade ettirdiler ücreti.

Toplam 16 mesaj