Editörler : swat3410
12 Ağustos 2022 11:07

Raporluyken Atış

20 Temmuz günü trafik kazası geçirdim doktor 19 Ağustosa kadar rapor verdi mazeret atışlarının songünüde 19 ağustos atış yapamasam bunun idari bir cezası olur mu?

ankara0601
Kapalı
12 Ağustos 2022 11:12

Soruşturma açılır. Ceza da olabilir.

adalı-polis
Genel Müdür
12 Ağustos 2022 12:00

19 ağustosta raporlu değilsen ceza alırsın. Yada şuben yazı yazar mazeret atamasına kalsın diye. Sorun oşmaz

Tknmz26
Aday Memur
12 Ağustos 2022 12:51

Raporumun bitiş tarihi 19 Ağustos lakin atış büroyu aradım atışını gel yap dediler raporluyken atış yapsam idari bir ceza alır mıyım bu tespit edildiğinde.

ankara0601
Kapalı
12 Ağustos 2022 13:17

Atış büro at diyorsa git at. Bir şey olmadığı sürece Kimse araştırmaz.
Tknmz26, 2 yıl önce

Raporumun bitiş tarihi 19 Ağustos lakin atış büroyu aradım atışını gel yap dediler raporluyken atış yapsam idari bir ceza alır mıyım bu tespit edildiğinde.

babapolis
Yasaklı
12 Ağustos 2022 13:25

Bosver hıcbırsey olmaz senin raporun var sorusturma felan acımaz hıcbırsey olmaz ben ılısık keserken idari buro atıs yalmamıssjn dedi bende yeni attım geldim sisteme gırmemısle3 deyıp kestim ılısıgı basladıgjm yerde de burda yaptırmayız dedi pbs de hala bir atısım eksik 3 yıl gectı atıs yapmamaktan hıcbırsey olmaz ıyılrdınce bir dahaki atus doneminde yaptırırlar ben atıs dönemine mazeret atıs donemi demiyorum bak ismen cagrmadıkları surece gitmezdim hıcbırsey oldugunu gormedım daha

theendosmanli
Yasaklı
12 Ağustos 2022 13:56

yalan yanlış yönlendirme insanları atış süresi ne zaman başlamış ona bakılır atış haziranda başlayıp ağustos ta bitiyorsa adama derler 2 aydır atsaydın
babapolis, 2 yıl önce
Bosver hıcbırsey olmaz senin raporun var sorusturma felan acımaz hıcbırsey olmaz ben ılısık keserken idari buro atıs yalmamıssjn dedi bende yeni attım geldim sisteme gırmemısle3 deyıp kestim ılısıgı basladıgjm yerde de burda yaptırmayız dedi pbs de hala bir atısım eksik 3 yıl gectı atıs yapmamaktan hıcbırsey olmaz ıyılrdınce bir dahaki atus doneminde yaptırırlar ben atıs dönemine mazeret atıs donemi demiyorum bak ismen cagrmadıkları surece gitmezdim hıcbırsey oldugunu gormedım daha

theendosmanli
Yasaklı
12 Ağustos 2022 13:57

81 ilin işleyişi farklıdır senin il emniyet uğraşmaz başkası çat yapıştırır
babapolis, 2 yıl önce

Tknmz26
Aday Memur
12 Ağustos 2022 14:58

Rapor bozucam o şekilde halledicem başka çarem kalmadı çok sağolun yorumlarınız için

babapolis
Yasaklı
12 Ağustos 2022 17:36

Hıcbırsey olmayacak hıcbırsey 3 sehır de de aynısını yapıyorum hıcbırsey olmadı olmazda hele adam raporlu hıcbırsey olmaz ne yapacaklar meslekten mı atacaklar surgun mu yapacaklar tek seti not verilirken performans notunu 5 olarak girmesine izin vermez sistem atıs yapmadığı ıcın Baska da hıcbırsey olmaz hele ki boyle is bilmez burocular arayıp raporlusun gelip atacaksın diye santajda bulunuyorsa hıc bırsey olmaz hırkayan kopek ısırmaz :)
theendosmanli, 2 yıl önce
yalan yanlış yönlendirme insanları atış süresi ne zaman başlamış ona bakılır atış haziranda başlayıp ağustos ta bitiyorsa adama derler 2 aydır atsaydın

theendosmanli
Yasaklı
12 Ağustos 2022 22:40

atış 90 günse senin son günlerdeki raporuna kimse bakmaz. 2016 ya kadar ceza işine eğitim şubeler bakıyordu artık kendi birimlerinin inşaiyatifine bıraktılar neyin tatavasını yapıyorsun 3 sene çalıştığım yeri banamı anlatıyorsun. seni farkettim sayfada her konuda bilgin var maşallah
babapolis, 2 yıl önce
Hıcbırsey olmayacak hıcbırsey 3 sehır de de aynısını yapıyorum hıcbırsey olmadı olmazda hele adam raporlu hıcbırsey olmaz ne yapacaklar meslekten mı atacaklar surgun mu yapacaklar tek seti not verilirken performans notunu 5 olarak girmesine izin vermez sistem atıs yapmadığı ıcın Baska da hıcbırsey olmaz hele ki boyle is bilmez burocular arayıp raporlusun gelip atacaksın diye santajda bulunuyorsa hıc bırsey olmaz hırkayan kopek ısırmaz :)

theendosmanli
Yasaklı
12 Ağustos 2022 22:42

son olarak 2022 yılında istanbul 1 de 245 kişi almaZ yazmazlar bişey olmaz dediğin cezayı aldı
babapolis, 2 yıl önce

deniz4846
Memur
12 Ağustos 2022 23:44

raporlu yada senelik izinde olsan bile atışa gidebilirsin sorun olmaz.

Paratoner85
Aday Memur
13 Ağustos 2022 07:23

Benim bileğim kırılmıştı, ameliyat olmuştum. Yaptığım görüşmelerde raporlu süreden önce atış dönemi başladığı için o zaman neden atmadın diye sorarlar dendi. Mazaret için dilekçe yazdım ama güvenmeyip atışa gittim, durumu belirttim atışı yapıp çıktım. Aksi taktirde soruşturma açılacağını söyledi atış büro. Şansa bırakmayın.

babapolis
Yasaklı
13 Ağustos 2022 11:54

Ben de ankarada yapıyordum hıcbırsey olmaz sen baskalarından duyduğunu olanları anlatıyorsun ben de yasadıgımu anlatıyorum emniyette ne kadar pımpırıklı olursan kafana vururlar ne kadar umursamaz olursan o kadar umursanmaz yanlısların ne olacak diyorum ucunda meslekten mı atacaklar yok ceza alsan sıcılın bozulsa ne olacak sanki komser yapacaklar sanki misyon gönderecekler adamın olmayınca salla gitsin
theendosmanli, 2 yıl önce
son olarak 2022 yılında istanbul 1 de 245 kişi almaZ yazmazlar bişey olmaz dediğin cezayı aldı

Schillaci
Şube Müdürü
13 Ağustos 2022 12:13

Şuna bak trafik kazası geçirmişsin atışa gitmezsem bana işkence ederler mi öperler mi diyorsun. Yav Allaha şükür başıma bir iş gelmedi de, sakat kalmadım de. Kardeşim bu meslek korkuyla yapılmaz. Herkeste bir panik havası var. Lan yemişim atışını. Kaza geçirmişsin kaza. Raporlusun. Geçireceğin soruşturmayı sevsinler. Dava açar yine kazanırsın. Sakat kalmadığına şükret. Sorduğun soru mu senin.

Schillaci
Şube Müdürü
13 Ağustos 2022 12:15

Elin kolun sargıda, ölümüne atışa mı gideceksin. Atışa gitmezsen seni ihraç edip dar ağacına mı götürecekler. Bu kadar korkmayın yav. Eğer haklıysan hiçbirşeyden korkma. Raporun varsa korkma. Yanlış birşey yapmadıysan korkma. Panikleme. Rızkı veren Allah. Sen şükret sakat kalmadın.

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi