Editörler : Pangaea
12 Ağustos 2022 12:02   

İşte Kpss skandalının perde arkası!

Bu forumda da yazdıklarından yola çıkarak bolca örneğini gördüğümüz tarikat,cemaat üyeleri ve iktidar yandaşları şu aşağıdaki yazıyı iyi okusun ve kul hakkı yemenin ne kötü şey olduğunu en azından bir kez düşünsün lütfen!

Bu Kpss skandalının arkasındaki tarikat ve iktidar kadrolaşmasını çok iyi anlatıyor bu yazı.Ne yazık ki site tarafından engellendiği için bu yazıyı buraya olduğu gibi alamıyorum.T24 haber sitesinde köşe yazarı Tolga Şardan'ın yazısı bu,nette kolayca bulabilirsiniz.

Hemen aşağıya da linkini attım,oradan da açıp okuyabilirsiniz:

12 Ağustos 2022 12:03

ekonomik.çöküüş
Daire Başkanı
13 Ağustos 2022 17:12

betelgeuse13
Yasaklı
Sen yıllardır bu forumda devlet batacak, birileri ülkeyi terk edip kaçacak diyordun. Sözlerin tıpkı devlet düşmanı nurcular gibiydi :) Ahahahaha komedisiniz ya
13 Ağustos 2022 17:13

betelgeuse13
Yasaklı
Bırak isteyen istediği yorumu yapsin. Sinav kimine göre çalındı. 50 soru benzer tipa tip diyenlere inanmadik. 3 tane bire bir varmış. Demekki her söylenen doğru değilmiş. İnsanlara çamur atmayın, rahat bırakın.
13 Ağustos 2022 17:17

betelgeuse13
Yasaklı
Nurcusu suleymancısı fettullahcısı ne kadar benzer yapı varsa yallah arabistan çöllerine. Ülkemi ve gençleri rahat bırakın. Sınavdan, yurtlardan uzak durun.
13 Ağustos 2022 17:34

Yasin.Ozen
Genel Müdür
Bırak isteyen istediği yorumu yapsin. Sinav kimine göre çalındı. 50 soru benzer tipa tip diyenlere inanmadik. 3 tane bire bir varmış. Demekki her söylenen doğru değilmiş. İnsanlara çamur atmayın, rahat bırakın.
betelgeuse13, 2 ay önce - Alıntıya git

İşte kimileri iptal edilmesi saçma dendiği için bu tarz tartışmalar çıkıyor. 50 soru elbette değildir bu abartı ama değil 3 soru 1 soru bile çalındıysa iptal edilmesi lazım. 3 sorudan ne olacak sınav iptal mi edilir diyenler var mesela bence bu insanların "bazıları" biraz art niyetli hem belki de kendi bu 1 soru yüzünden atanamayacak bile, bilemezsiniz. Bu olay herkesin başına gelebilir ve kimsenin hakkı yenmemeli. O sınavın 1 sorusu bile bizim mühendislikte onlarca kişi oynatıyor zaten 2 senede 100 civarı merkezi atama yapılıyor. Ama sonra işi her şey birer komplo, sen öyle diyorsan 15 Temmuz neredeydin, terörist misin diye muhabbetlere döndürenlerin de bir kontrol edilmesi lazım tabi. :)

13 Ağustos 2022 18:34

ekonomik.çöküüş
Daire Başkanı
Sen yıllardır bu forumda devlet batacak, birileri ülkeyi terk edip kaçacak diyordun. Sözlerin tıpkı devlet düşmanı nurcular gibiydi :) Ahahahaha komedisiniz ya
betelgeuse13, 2 ay önce - Alıntıya git

Daha okuduklarını anlamamışsın ne yazık ki. Devlet batacak ne demek ya? Hiçbir zaman devlet batacak gibi bir ifadem olmadı,bu ülkenin ekonomisi batacak diyorum birkaç senedir ve gitgide haklı çıkıyorum söylediğimde.

Bu rezil din bezirganları ve onların her kuruma bulaştırdığı önce cahil Fetöcüler şimdi de cahil ve yüzsüz tarikat mensupları yüzünden de ülke bu hallere düşüyor. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan tut Dış İşleri Bakanlığı'na kadar bu kalitesiz yalakar ve tarikatçılar ile doldu her yer.

Ülke ekonomisinin ne derece karanlık bir geleceğe doğru gittiğini de özellikle bu kış çok daha net görecek herkes.Çok daha fazla artacak hayat pahalılığı,işsizliğin çok daha artışı,faturalarını bile ödeyemeyen insanlar,parçalanan aileler vs. çok dramatik şeylerle karşılaşacağız.Ancak sizin gibi sadece kendi paçasını kurtarma derdindeki din bezirganları ve sahte milliyetçiler(Mhp'liler) pek umursamaycak olan biteni!

Toplam 6 mesaj