Editörler : E.Kayı Han
09 Eylül 2022 09:49

kadiresref
Aday Memur

haklısın ben daire baskanıyım sen aday memur :)

zorsevda, 2 hafta önce - Alıntıya git

Sözümü teyit eden bir cevap yazdığın için teşekkür ederim

09 Eylül 2022 10:07

cpuslayer
Aday Memur

üzerindeki resmi üniformada... ve silah hakkının tek sizde olmasında..silahı olan bıyık ve sakal bırakamaz..

zorsevda, 2 hafta önce - Alıntıya git

Gelişmiş ülkelerde polislere kadar sakallı. Onlarda nasıl bırakılıyor? Bence kılla tüyle uğraşmadıkları için gelişmişler.. Üniforma ile sakalı bağdaştırmayı ben anlayamıyorum şahsen.

10 Eylül 2022 13:57

birfikirbirdüşünce
Aday Memur
Bu işin sonu yok yarın üniformaya ne gerek var istedigimiz kıyafetlerle de görevimizi en iyi sekilde yaparız diyenler çıkacaktır sakal bütün devlet memurlarina yasak olmali
10 Eylül 2022 15:34

RainbowSays
Aday Memur
Bu işin sonu yok yarın üniformaya ne gerek var istedigimiz kıyafetlerle de görevimizi en iyi sekilde yaparız diyenler çıkacaktır sakal bütün devlet memurlarina yasak olmali
birfikirbirdüşünce, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hiç çekinmiyorsunuzda şu yorumu yaparken, yıllardır milletin kıyafetiyle saçıyla sakalıyla uğraşıldı. Unutmuyorum hiç lise döneminde hocaların eğitimle alakası yok bir halttan anlamazlar ama milletin saçını sakalını günlük kontrol edip zülüm ederlerdi. Dünyanın hiçbir gelişmiş ülkesinde böyle zırva ve saçma yasaklar yok. Bu ülkenin niye geri kaldığı ortada. Hala bu saçma sapan yasakları konuşuyoruz.Sakal üniformalılar hariç herkese serbest olmalı. Bana kalırsa üniformalı mesleklerde de sorun olmaz ama zihniyet

10 Eylül 2022 15:44

birfikirbirdüşünce
Aday Memur

Hiç çekinmiyorsunuzda şu yorumu yaparken, yıllardır milletin kıyafetiyle saçıyla sakalıyla uğraşıldı. Unutmuyorum hiç lise döneminde hocaların eğitimle alakası yok bir halttan anlamazlar ama milletin saçını sakalını günlük kontrol edip zülüm ederlerdi. Dünyanın hiçbir gelişmiş ülkesinde böyle zırva ve saçma yasaklar yok. Bu ülkenin niye geri kaldığı ortada. Hala bu saçma sapan yasakları konuşuyoruz.Sakal üniformalılar hariç herkese serbest olmalı. Bana kalırsa üniformalı mesleklerde de sorun olmaz ama zihniyet

RainbowSays, 2 hafta önce - Alıntıya git
Okullarda kiyafet serbest oldu küpeyle yırtık pantolonla okula gelen oğretmen var simdi sıra askere polise cezaevlerine mi geldi Avrupa sakal biraktığı icin demokrat değil adamlar bircok seyi kendi iclerinde halletmişler giyim kuşam ve kurallar bir disiplindir ibadet ederken bile bir şekli disiplin hali mevcuttur devletin memuruda tek tip olacak marjinal gorünmeyecek
Toplam 65 mesaj