Editörler : E.Kayı Han
13 Ağustos 2022 17:37

cevherdudayev1
Şube Müdürü
Adam trafik kazası geçiriyor 120.000 TL tazminata mahkum oluyor, vekalet ücretleri v.s., memur maaşıyla kenara birşey atamamış, ödemek için krediler çekmiş, her taraftan icralık olmuş, sen bu adama nasıl dinsiz diyebilirsin şimdi, hangi memur ister icralık olmak, soruşturması ayrı dert, yarın başına ne geleceği belli olmaz, büyük konuşmamak gerek
Srdnn, 2 ay önce - Alıntıya git

kim dedi sana gavur diye okuduğunuzu anlamak bu kadar mı zor

13 Ağustos 2022 17:39

Meymet55
Aday Memur

Çok sağ olun teşekkürler cevaplarınız için hocam

13 Ağustos 2022 23:03

edirne2222
Aday Memur

Bemse icra var ben.promosyonumu tam.aliyom anlasmada tam.maas uzerinden dendi kesinti vs olmaz merak etme

14 Ağustos 2022 14:37

beilal
Aday Memur

Bemse icra var ben.promosyonumu tam.aliyom anlasmada tam.maas uzerinden dendi kesinti vs olmaz merak etme

edirne2222, 2 ay önce - Alıntıya git

Nasıl alabiliyorsun? Acaba maaş aldığın bankaya icran olmadığından mı?

14 Ağustos 2022 18:21

ahmeterdal91
Aday Memur

Benimde aklıma takılmıyor değil, gerçi hepsini haciz ederlerse de borcumdan düşmek durumundalar diye düşünüyorum. Keza borcum için haczedilecekse ve tümüne bloke konulacaksa en azından icra dosyamda hafifleme olur diye ümit etmekteyim.

14 Ağustos 2022 18:33

Ehl-i Beyt
Yasaklı

Benimde aklıma takılmıyor değil, gerçi hepsini haciz ederlerse de borcumdan düşmek durumundalar diye düşünüyorum. Keza borcum için haczedilecekse ve tümüne bloke konulacaksa en azından icra dosyamda hafifleme olur diye ümit etmekteyim.

ahmeterdal91, 1 ay önce - Alıntıya git

hocam haczedilirse elbette borcundan düşecek.. seninkide laf yani ha

14 Ağustos 2022 18:35

ahmeterdal91
Aday Memur

hocam haczedilirse elbette borcundan düşecek.. seninkide laf yani ha

Ehl-i Beyt, 1 ay önce - Alıntıya git

Bazı Youtube videolarında yorumlarda denk gelmiştim, haczediliyor ama ne borcundan düşüyor, ne de kullanılmasına izin veriliyor diye o sebeple yazdım.

14 Ağustos 2022 18:35

Ehl-i Beyt
Yasaklı

Bazı Youtube videolarında yorumlarda denk gelmiştim, haczediliyor ama ne borcundan düşüyor, ne de kullanılmasına izin veriliyor diye o sebeple yazdım.

ahmeterdal91, 1 ay önce - Alıntıya git

ona bloke denir.. para hesabındadır ama blokekidir.. o para yine senin yani..

14 Ağustos 2022 18:42

twilight_flame
Aday Memur

Şimdi arkadaşlar tam olarak anlayamadım, ben katibim, alacaklı olduğum şahısta katip, ben bu kişinin maaş bankası belli olunca direkt olarak icra dosyama maaş promosyonu için yatacak paranın tamamının haczine karar verilmesi diye yazmam yeterli mi?

14 Ağustos 2022 22:17

BirAkıllıBenim
Yasaklı
Promsoyonun tamam haczedilir gönderilen müzekkereye bağlı. 89-1 gönderilerse şanlısınız hesap haciz gelirse alamazsınız. Geçen hafta 50 tane emekli geldi promsoyonları haczedilmiş
22 Eylül 2022 17:27

hakan_y
Aday Memur

Promosyon kurum tarafından haczedilmiyor.icra daireleri alacaklının başvurusuna istinaden maaş hesabı hariç hesaplarına bloke konmasını istiyor.yani bildiğim e haciz gibi birşey.ayni durum bendede var.ama e devletteki e hacizde gözükmüyor.icra dairesibankanin maaş hesabına bloke attigini duyunca şasiriyor.aslinda maaş hesabı hariç yazıp bloke koyması kanunen suçta olabilir.promosyon haczedilmiyor.bloke konuyor

Toplam 71 mesaj