Editörler : gubaz
14 Ağustos 2022 02:16

istnbl-34
Aday Memur

sınav hizmet içi seminerlerde olduğu gibi online olarak yapılsa çok iyi olur. her modül sonunda sonunda 10-15 soruluk sınav gibi..

14 Ağustos 2022 02:36

E K S E L A N S
Müsteşar

Hocam ne sınavı?

En fazla 2 saat civarı bir sınava gireceksin ve birdenbire bir uzman olacaksın.

İşin ilginci;

Bu bakanlıkta 200 belki daha üzerinde branşta öğretmen var hepsi aynı sorulardan sınava girecek. En başta burası komik.Hocam senin bir branşın var zaten. O Branşın uzmanısın.

Ayrıca, öğretmenlik mesleğinin mütehassıs yani uzman olduğu zaten yasada var.

Bu sınav İnşallah bir an önce iptal olur.

15 Ağustos 2022 15:14

vozer
Memur
Uzman olmak için onlar da sınava giriyorlar. Ne farkı var. . Bir sınavı beceremeyeceğiz diye ne ağladınız be.
şaşkın tarihçi, 2 ay önce - Alıntıya git

Ne fark mı var? Uzman olan öğretmen ile olmayan arasında yetki bakımından ne fark olacak? Örneğin birinin verebildiği dersi diğerinin verememesi gibi bir durum olacak mı? Aynı iş aynı yetki. Adının uzman olması yanıltıcı. Hekimlerde öyle mi? Uzman hekim gerçek anlamda statü atlar. Mesela bazı ilaçları pratisyen hekim yazamaz, uzman yazar. Bazı durumlarda pratisyen hekim hastayı uzmana yönlendirir. Ben de uzman olmayan bir öğretmen olarak bazı öğrencileri uzman öğretmene yönlendirebilecek miyim bu durumda?

15 Ağustos 2022 15:29

Behzatçç
Şube Müdürü

Ne fark mı var? Uzman olan öğretmen ile olmayan arasında yetki bakımından ne fark olacak? Örneğin birinin verebildiği dersi diğerinin verememesi gibi bir durum olacak mı? Aynı iş aynı yetki. Adının uzman olması yanıltıcı. Hekimlerde öyle mi? Uzman hekim gerçek anlamda statü atlar. Mesela bazı ilaçları pratisyen hekim yazamaz, uzman yazar. Bazı durumlarda pratisyen hekim hastayı uzmana yönlendirir. Ben de uzman olmayan bir öğretmen olarak bazı öğrencileri uzman öğretmene yönlendirebilecek miyim bu durumda?

vozer, 1 ay önce - Alıntıya git
Kesinlşk haklısınız
15 Ağustos 2022 16:24

E K S E L A N S
Müsteşar

Hocalarım; Bugün 3/1 derece 2 yıllık sağlıkçı (Ayın 1 indeki 900 lira döner sermaye hariç) 13.750 maaş ve 750 ek ödeme geçti.

Herkes mücadelesini verdi emeğini aldı

15 Ağustos 2022 16:26

Behzatçç
Şube Müdürü

Hocalarım; Bugün 3/1 derece 2 yıllık sağlıkçı (Ayın 1 indeki 900 lira döner sermaye hariç) 13.750 maaş ve 750 ek ödeme geçti.

E K S E L A N S, 1 ay önce - Alıntıya git
Sen ben yok bizde mücadele edeceğiz hepimiz için arkadaşkar herkea alsın haketti aldı ben kiramı zır ödüyorum ne yapayım ne??? Git ek iş yap diyosun öğretmenlik böyle bişwy değil
15 Ağustos 2022 16:27

Behzatçç
Şube Müdürü

E K S E L A N S, 1 ay önce - Alıntıya git
Mücadeleye devam hocam herkes sesinş çıkarsın Allah görüyorsa onlarda görmek zorunda
15 Ağustos 2022 16:59

blogger21
Memur

Okulda bazı aklıkıtlar 500 liralık sendika tazminatını kar sanıyor o para ile ancak ailenle bir yemek yersin , böyle vizyonu ufku küçük öğretmenler ne talep edebilir ki

15 Ağustos 2022 17:00

Behzatçç
Şube Müdürü

Okulda bazı aklıkıtlar 500 liralık sendika tazminatını kar sanıyor o para ile ancak ailenle bir yemek yersin , böyle vizyonu ufku küçük öğretmenler ne talep edebilir ki

blogger21, 1 ay önce - Alıntıya git
Kesinlikle hocam 500 tl yi para sanıyorlar ben inanamıyorum istanbulda 500 tl karşıya geçiş parası yol için
15 Ağustos 2022 17:10

E K S E L A N S
Müsteşar

blogger21, 1 ay önce - Alıntıya git

Öylesinin tek derdi günlük yemeğini çıkartabilmek. Hani karın tokluğuna çalışmak denen bir tabir var.

Toplam 50 mesaj