Editörler : Pangaea
13 Ağustos 2022 18:20   

ÖSYM sınav yeri değişikliği.

Sınav yeri değişikliği için sadece 1 gün mü verildi, bunu nasıl değiştirebiliriz arkadaşlar. Yazın diye yazdığım yerde ben eylulun 18'inde nasil geleyim. Değiştiremezsem sınava giremeyeceğim muhtemelen.. Ne diyim bilmiyorum. Ya insan gibi yapsaydiniz şu sınavı ya da dalga geçer gibi 1 gün açıp kapattiniz mı sistemi... Hayir, duyurular kısmında da bisey yazmiyor. Dile getirelim bunu da. Böyle lanet olası bir kurum olamaz..!

13 Ağustos 2022 18:41

ekonomik.çöküüş
Daire Başkanı

1 gün süre değil 2 gün verildi sınav merkezi değişikliği için.

Dün gece 12'de kapandı sistem ve bu konuda artık herhangi bir şey yapılabileceğini hiç zannetmiyorum kendi adıma.

13 Ağustos 2022 19:12

mühendisyen789
Aday Memur
Ben değiştirmeme rağmen her gün osym sitesine bakıyorum yeni duyuru var mı diye. Kusura bakmayın sınava geç kalanlar gibi sizin kusurunuz. Kaldı ki bu olağanüstü bir durum. Çok hızlı olması lazım her şeyin
13 Ağustos 2022 20:57

SosyalÇalışmacı000
Aday Memur

Sınav yeri değişikliği yapmak isteyenler içindi değil mi herkesin güncelleme durumu şart mı?

14 Ağustos 2022 22:52

serhat99
Müsteşar Yardımcısı

Bu kadar umutsuz olmayın, uzak bir yerse sizin için gitmesi zordur muhakkak. Sonuçta bu sınavın telafisi 2 sene sonra. Ben olsam 1 gün önce gider, kalacak yerim yoksa öğretmenevi, uygulama oteli yada normal uygun fiyatlı düzgün bir otelde kalırdım. Ama yurdun neresinde olursa olsun sınava girerdim.

Toplam 4 mesaj