Editörler : Pangaea
14 Ağustos 2022 00:24   

Cambly hakkında.

Hocalarim merhaba elber aramaizda cambly vs. Programlari denemis olanlar vardir. Sizden de bi görüs almak icin sorum şu cambly atiyorum almaya karar verdiğimde 15er dakikalik haftada 5 gün mü 30ar dakika haftada 2 gün mü mantıklı olur fiyat ayni. Fiyat biraz pahali olan ise haftada 3 gün 30ar dakika. Olursa 3 gün 30ar dakika ama o şuan gündemimde değil diğer ikisi hakkinda almaya karar verdiğimde sizce hangisini secmeliyim

14 Ağustos 2022 12:02

komodin bahattinn
Memur
Bence hic ugrasma. Dil ogrenmenin sonu yok. İnternetten birileriyle arkadas olmaya calis. Turistik yerlerde insanlarla konusmaya calis. Hayatını ingilizce dizayn et. Understood?
14 Ağustos 2022 12:03

eenscll
Aday Memur
Bence hic ugrasma. Dil ogrenmenin sonu yok. İnternetten birileriyle arkadas olmaya calis. Turistik yerlerde insanlarla konusmaya calis. Hayatını ingilizce dizayn et. Understood?
komodin bahattinn, 2 ay önce - Alıntıya git
Anliyorum hocam 1 2 arkadasim var fakat arkadaş çevresinde bi tartisma dayanisma döndü bu konu hakkinda almaya kalksak hangisini alsak vs. Durumlar el verirse orada kararsiz kaldik
14 Ağustos 2022 12:08

komodin bahattinn
Memur
Anliyorum hocam 1 2 arkadasim var fakat arkadaş çevresinde bi tartisma dayanisma döndü bu konu hakkinda almaya kalksak hangisini alsak vs. Durumlar el verirse orada kararsiz kaldik
eenscll, 2 ay önce - Alıntıya git
Sonuçta ticari bir yer sürekli yeni paketler yeni paketler para yetiştiremezsin ona yapacağım masrafla bence hayatın içinden deneyimler elde etsen daha iyi olur.
14 Ağustos 2022 15:00

eenscll
Aday Memur
Sonuçta ticari bir yer sürekli yeni paketler yeni paketler para yetiştiremezsin ona yapacağım masrafla bence hayatın içinden deneyimler elde etsen daha iyi olur.

haklısınız kesinlikle bir yere kadar verebilirsin, ama biraz bu konuşma pratiği için kullanılabilir diye düşünüyorum.

english central var birde o camblye göre daha uygun sanırsam mesela

haftada 3 gün 25 dkka = 330 tl

haftada 5 gün 25 dkka = 570 tl çıkıyor

cambly aylık ücreti yarın %50 indirim deniliyor indirim oldugu takdirde 800 lerde 15 dkka haftada 5 gün

14 Ağustos 2022 21:41

dsn2
Şef

Yazıklarınızdan hiçbiri sınavlarda sorulan soruları yapacak kadar sizi hazırlayamaz. İngilizce dizileri altyazısız, diğer dillerdeki filmleri ingilizce altyazılı izleyebiliyorum ama Yds nin sorularında hata yaptıklarım var. Bir KİT e atandığım için oturdum YDS çalışıyorum 30 undan sonra.

Hele akademik seviyeye girersen işler iyice karışıyor çünkü sadece konuşmak yada anlamak yetmiyor hatasız yazman ve cümlelerine bölümünle ilgili ifadeleri ve verileri de anlaşılır bir şekilde yerleştirmen gerekiyor.

14 Ağustos 2022 21:48

eenscll
Aday Memur

Yazıklarınızdan hiçbiri sınavlarda sorulan soruları yapacak kadar sizi hazırlayamaz. İngilizce dizileri altyazısız, diğer dillerdeki filmleri ingilizce altyazılı izleyebiliyorum ama Yds nin sorularında hata yaptıklarım var. Bir KİT e atandığım için oturdum YDS çalışıyorum 30 undan sonra.

Hele akademik seviyeye girersen işler iyice karışıyor çünkü sadece konuşmak yada anlamak yetmiyor hatasız yazman ve cümlelerine bölümünle ilgili ifadeleri ve verileri de anlaşılır bir şekilde yerleştirmen gerekiyor.

dsn2, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam haklisiniz şuanki hedefim bir insan ile iletişim kurabilmek rahat bir sekilde konusup onu anlamak sonrasinda zaten yazi,sinava yönelikde calismalar dusunebilirim, bi kurum icin yds hakkinda sizdd haklisiniz 30undan sonrada olsa bi seyler yapmak gerekiyor, bendd 30uma kadar bunlari aradan cikarma hedefindeyim, cambly kullandiniz mi peki
Toplam 6 mesaj