Editörler : cihan27E.Kayı Han
14 Ağustos 2022 18:00   


Eğer kadro gelirse

Üniversiteye 4 ay önce ortaöğretim kpssyle destek personeli olarak atandım.Halihazırda maliye 4 yıllık bölümü bitirdim.Eğer direk kadro gelirse üniversitede sınavsız unvan değişikliği yapabilir miyim? Hangi unvanı alabilirim bu konuda hiçbir bilgim yok.Bilgisi olan var mı?

14 Ağustos 2022 18:21

yesnow
Aday Memur

sınavsız unvan değişikliği olmaz.

14 Ağustos 2022 18:53

Destekpersoneli
Aday Memur

sınavsız unvan değişikliği olmaz.


yesnow, 2 ay önce - Alıntıya git
1 defaya mahsus olabilir
14 Ağustos 2022 23:46

yesnow
Aday Memur
1 defaya mahsus olabilir
Destekpersoneli, 2 ay önce - Alıntıya git

Allah'ın hakkı üçtür üç defaya mahsus olsaymış keşke

15 Ağustos 2022 00:36

Destekpersoneli
Aday Memur

Allah'ın hakkı üçtür üç defaya mahsus olsaymış keşke


yesnow, 2 ay önce - Alıntıya git
657 s.k. 76.madde aç oku öğren memur işini kanuna anayasaya göre yapar. Laga luga yapma burda.
15 Ağustos 2022 22:27

yesnow
Aday Memur
657 s.k. 76.madde aç oku öğren memur işini kanuna anayasaya göre yapar. Laga luga yapma burda.
Destekpersoneli, 2 ay önce - Alıntıya git

laga luga

15 Ağustos 2022 22:48

malkocoglu80
Memur

Allah'ın hakkı üçtür üç defaya mahsus olsaymış keşke


yesnow, 2 ay önce - Alıntıya git
Bir defaya mahsusta güzelmiş, inşallah arkadaşın gönlünden geçen olur, ama gönül işleri işleri ile olmuyor bu işler maalesef.
Toplam 6 mesaj