Editörler : gubaz
16 Ağustos 2022 19:16

istnbl-34
Aday Memur

Uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisanslar 8-10 bin civarı sadece diploma notuna göre sıralama oluyor.Vize online finaller yüzyüze bir çoğunda.

murat5535, 2 ay önce - Alıntıya git

alınan videolu eğitimden illa ki değerlendirme yapılacaksa daha önceden aldığımız online hizmet içi eğitimlerin sonundaki gibi online değerlendirme yapılabilir.

17 Ağustos 2022 07:50

Ahis
Aday Memur

Bence 2.universite bitirenlerde muaf olmalı,alakalı alakasız rastgele bir bölümden bir yılda yuksek lisansini yapanlar muaf,ben 4 yıllık ikinci üniversite mezunuyum ben muaf değilim,bilseydim 2.yi okuyacağıma,bir yıl içerisinde yuksek lisansimi tamamlardım

17 Ağustos 2022 11:15

blogger21
Memur

Bakan beyin söylemleri çok kırıcı ve rahatsız edici , unutma sayın bakan öğretmenler eğitimin temel direğidir

17 Ağustos 2022 11:16

blogger21
Memur

Şimdide sınavın online olacağı konuşuluyor her gün yeni haber tam bir karmaşa ortamı

17 Ağustos 2022 11:24

ömer42
Daire Başkanı
Yüksek lisans yap diyor 60 bin tl nasıl vereceksin öğretmenim kaça böleceksin maaşını. Nereye ne vereceğini şaştı öğrwtmen
Behzatçç, 2 ay önce - Alıntıya git

60 bin lira nerden çıktı hocam. Bizim müdür yardımcısı tezsiz yüksek lisans yapıyor. Birinci dönemi yeni bitirdi. Toplam 4 bin lira. (Sendika indirimi dahil) 3 taksit hem de. (Necmettin Erbakan Üniversitesi'ni arayıp sorabilirsiniz).

17 Ağustos 2022 11:30

Behzatçç
Şube Müdürü

60 bin lira nerden çıktı hocam. Bizim müdür yardımcısı tezsiz yüksek lisans yapıyor. Birinci dönemi yeni bitirdi. Toplam 4 bin lira. (Sendika indirimi dahil) 3 taksit hem de. (Necmettin Erbakan Üniversitesi'ni arayıp sorabilirsiniz).

ömer42, 2 ay önce - Alıntıya git
Geçen dönem başlamıştır o. Şimdi fiyatlar güncellendi. Bakabilirsiniz eğer halen öyle bi fiyat varsa yapın tabi uygunmuş. Y L faydalı.
17 Ağustos 2022 11:52

Kagiş
Müsteşar Yardımcısı

Madem 180 saatlik eğitimi değerlendirecek siniz o zaman öğretmenlikte ilgisi olmayan yüksek lisanslılar neden muaf. Parayı yatır, laf olsun diye sınavlara gir ve muafsın ! Yüksek lisana verecek paramız yok diye mi biz degerlendirilecegiz ?

selcukturkce, 2 ay önce - Alıntıya git

Yüksek lisansa verecek paranız illa ki vardır hocam!? Nasıl yok! Haa var da vermek istemiyorsanız o başkaa!! Bir öğretmen aldığı maaşından kariyeri için de bir bütçe ayırmalıdır! Diyoruz ya vatandaşa, öğrencilere finansal okur-yazarlık konusunda farkındalık bilinci kazandırılmalıdır! İşte burası çok önemli!)))

17 Ağustos 2022 11:57

Behzatçç
Şube Müdürü

Yüksek lisansa verecek paranız illa ki vardır hocam!? Nasıl yok! Haa var da vermek istemiyorsanız o başkaa!! Bir öğretmen aldığı maaşından kariyeri için de bir bütçe ayırmalıdır! Diyoruz ya vatandaşa, öğrencilere finansal okur-yazarlık konusunda farkındalık bilinci kazandırılmalıdır! İşte burası çok önemli!)))

Kagiş, 2 ay önce - Alıntıya git
Nasıl ayırsın kagiş hocam. Herşeye nasıl ayırsın 9 bin tl den. Düşünelim bi
17 Ağustos 2022 12:09

morisco_1982
Memur

Kagiş, 2 ay önce - Alıntıya git
Kira ödemeyen ve yanlız yaşayan biri belki yapabilir diğer türlusu zor
17 Ağustos 2022 12:22

Behzatçç
Şube Müdürü
Kira ödemeyen ve yanlız yaşayan biri belki yapabilir diğer türlusu zor
morisco_1982, 2 ay önce - Alıntıya git
Morisko hocam bunun içinde sanırım 15 yıl üstü olması gerekir öğretmenlikte...
17 Ağustos 2022 12:26

ibrahim98
Memur
Nasıl ayırsın kagiş hocam. Herşeye nasıl ayırsın 9 bin tl den. Düşünelim bi

Yl ye başlayınca paranın işin kolay tarafı olduğunu anlayacaksınız.

17 Ağustos 2022 12:27

Behzatçç
Şube Müdürü

Yl ye başlayınca paranın işin kolay tarafı olduğunu anlayacaksınız.

ibrahim98, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam ben doktora yapıyorum.
17 Ağustos 2022 12:29

Behzatçç
Şube Müdürü
Hocam ben doktora yapıyorum.
Ayrıca neden zam falan isteyince herkes rahatsız oluyor anlamış değilim hak diyoruz sus diyosnuz yani sen memsun geçiniyosun ek işin var diye biz ölelim mi? Memnunsan atlama arkdaşım bağış yap zenginsen sen.
17 Ağustos 2022 13:00

Ddevran
Genel Müdür

Yüce meclisimiz milli eğitim bakanından habersiz kanun yapıyorsa vay halimize

17 Ağustos 2022 13:04

Burakreq
Aday Memur
Paralı değil ki declet üniversitelerinde de var Alesten 90 stu al bazıları dil istiyor mülakata gir yap paralı olmak zorunda degil
miniminibirpeşrev, 2 ay önce - Alıntıya git
Her öğretmen merkezde görev yapmıyor, Konya'da il merkezine 180 km olan yerler var. Öğretmenlere yüksek lisans teşvik edilecekse bir devlet üniversitesi uzaktan yl için uygulama yapabilir uygun fiyatlar ile.
18 Ağustos 2022 01:22

şaşkın tarihçi
Daire Başkanı
Helal olsun bakanım. Çalışan yapar, çalışmayan da seneye daha çık çalışır. Olmadı gider yüksek lisansını yapar. Bu kadar basit. Sınavdan 70 alamayan bir öğretmen ben de uzmanım diye konuşamaz. Tusu geçemeyen bir doktorun ben de yıllardır çalılıyorum ben de uzmanım dediğini duydunuz mu hiç.
18 Ağustos 2022 16:03

herkepşef
Şube Müdürü

güncel

18 Ağustos 2022 16:10

morisco_1982
Memur
Helal olsun bakanım. Çalışan yapar, çalışmayan da seneye daha çık çalışır. Olmadı gider yüksek lisansını yapar. Bu kadar basit. Sınavdan 70 alamayan bir öğretmen ben de uzmanım diye konuşamaz. Tusu geçemeyen bir doktorun ben de yıllardır çalılıyorum ben de uzmanım dediğini duydunuz mu hiç.
şaşkın tarihçi, 1 ay önce - Alıntıya git
Bilgisi olmadan fikri olmak böyle birşey doktorla öğretmen aynı eğitimi mi alıyor bende tarihciyim utandım senden
18 Ağustos 2022 18:07

maviyedair
Memur
şaşkın tarihçi, 1 ay önce - Alıntıya git
Tus ve bu sinavi mi karsilastiriyorsun zavalli
18 Ağustos 2022 18:12

Behzatçç
Şube Müdürü
Tus ve bu sinavi mi karsilastiriyorsun zavalli
maviyedair, 1 ay önce - Alıntıya git
Ne yapsın hocam herşeyden bi haber kişi. Bizki zilyon tane sınava girmişiz sınav yapmışız. Bizi sınavla korkutuyorlar herkes geçer o saçma sınavı oysa burda sorun itibar ve geçinememek.
Toplam 40 mesaj