Editörler : M00NB0W
26 Ağustos 2022 00:17   

Boğaziçi Sözleşmeli Memur Hk.
Boğaziçi Üniversitesi Sözleşmeli Personel sınava girmeye hak kazananlar açıklanmış. sınavı nasıl oluyor bilgisi olan var mı? Sözleşmeli Lisans Büro Personeli maaşı hakkında bilgisi olan var mı?
26 Ağustos 2022 08:59

hsnd
Müsteşar

Büro personeli maaşı 8500-9000 TL arasında olur. BES vs. gibi kesintilere göre değişir.

26 Ağustos 2022 11:09

anelka39-
Aday Memur

Büro personeli maaşı 8500-9000 TL arasında olur. BES vs. gibi kesintilere göre değişir.

hsnd, 1 ay önce - Alıntıya git
Üniversiteden üniversiteye ek gelir değişebiliyor mu döner sermaye, promosyon vb. ve boğaziçi üniversite lojmanlarıdan büro personeli yararlanabiliyor mu?
26 Ağustos 2022 11:23

hsnd
Müsteşar
Üniversiteden üniversiteye ek gelir değişebiliyor mu döner sermaye, promosyon vb. ve boğaziçi üniversite lojmanlarıdan büro personeli yararlanabiliyor mu?
anelka39-, 1 ay önce - Alıntıya git

Üniversitelerde idari personele döner sermaye yok tıp fakülteleri hariç. Ek ödeme aynı olur. Promosyon dediğiniz banka maaş promosyonu ise bu kurumdan kuruma değişir. Bazı üniversitelerde sözleşmeli personele bazı aylarda performans primi verildiğini duydum ama her üniversitede olup olmadığı ya da miktarı konusunda bilgim yok. Lojman zor.

29 Ağustos 2022 16:03

gıdacıbiri
Aday Memur

Sınav şekli hakkında bir açıklama yapılır diye bekledim ki ilan içeriğinde böyle bir ifade olmasına rağmen herhangi bir açıklama göremedim, ne sınavına gittiğimizi bilmeden nasıl katılmamızı bekliyorlar anlamıyorum. Sürekli telefonla ulaşmaya çalıştım fakat telefonları da açan yok en azından mülakat tarzı mı yazılı bir sınav mı olacak belirtmek zorundaydılar.

29 Ağustos 2022 16:16

gıdacıbiri
Aday Memur

Bir güncelleme yapayım son dakika farklı bir numaradan ulaşabildim ve sınavın sözlü mülakat tarzı olduğunu ilettiler.

30 Ağustos 2022 16:38

Mgn30
Aday Memur

Bir güncelleme yapayım son dakika farklı bir numaradan ulaşabildim ve sınavın sözlü mülakat tarzı olduğunu ilettiler.

gıdacıbiri, 4 hafta önce - Alıntıya git
Merhaba, ben girdim. Yardımcı olayım. Kutudan numara çekiyorsunuz ve o numaraya karşılık gelen sorular bilgisayarda çıkıyor. 4 tane soru var tarih ve vatandaşlık. Onun dışında da mesleki sorular da soruyorlar. İlk kendini tanıtmanı istiyorlar tabii ki. Rahat bir ortam. Başarılar.
20 Eylül 2022 21:25

Hannibalın Kuzusu
Memur
Merhaba, ben girdim. Yardımcı olayım. Kutudan numara çekiyorsunuz ve o numaraya karşılık gelen sorular bilgisayarda çıkıyor. 4 tane soru var tarih ve vatandaşlık. Onun dışında da mesleki sorular da soruyorlar. İlk kendini tanıtmanı istiyorlar tabii ki. Rahat bir ortam. Başarılar.
Mgn30, 4 hafta önce - Alıntıya git
Merhaba, sonucunuz ne oldu merak ettim. Boğaziçi tekrardan büro personeli ilani açmış ve anlam veremedim neden tekrar açıldı
20 Eylül 2022 22:05

Hannibalın Kuzusu
Memur
Bu alima atanan arkadaslar kac puanla atandiniz, mülakat nasıldı yazabilir misiniz
21 Eylül 2022 19:51

Nevinm3434
Aday Memur

Kaç puanla başvurdunuz yeni ilana başvuran var mı

22 Eylül 2022 08:58

sgkolik
Aday Memur

yeni ilan şahsen başvuru istiyor değmez

23 Eylül 2022 15:12

Nevinm3434
Aday Memur

Geçen ilanla yerleşen arkadaşlar kaç puanla yerleşti 60 puanla şansım var mı sizce

Toplam 11 mesaj