Editörler : M00NB0W
19 Eylül 2022 18:34

lotumus
Kapalı
Oldu ama duraklayınca yorum katabilirsin vs diyorlar
Topsecretblue, 2 hafta önce - Alıntıya git

hocam kanunlar hakkındaki sorular mesela köy kanununun 10.maddesi nedir şekinde mi soruluyor?

20 Eylül 2022 11:15

Topsecretblue
Aday Memur

hocam kanunlar hakkındaki sorular mesela köy kanununun 10.maddesi nedir şekinde mi soruluyor?

lotumus, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam yalan olmasın cidden hatırlamıyorum
20 Eylül 2022 11:16

Topsecretblue
Aday Memur
Girenlerin mülakatı nasıl geçti,aynı bölümleri aynı gün mü alıyorlarmış bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim
21 Eylül 2022 13:54

lotumus
Kapalı
Hocam yalan olmasın cidden hatırlamıyorum
Topsecretblue, 1 hafta önce - Alıntıya git

hocam peki 6 soru haricinde başka soru sordular mı? Kişisel sorular falan?

21 Eylül 2022 16:34

Topsecretblue
Aday Memur

hocam peki 6 soru haricinde başka soru sordular mı? Kişisel sorular falan?

lotumus, 6 gün önce - Alıntıya git
Kendini tanıtır mısın dediler sadece
22 Eylül 2022 20:05

Mirorkaptan
Aday Memur

iskiye otogardan nasıl gidilir arkadaşlar

23 Eylül 2022 22:08

edogu
Aday Memur

Mülakaya giren arkadaşlar pozisyona ilişkin kısım nasıl soruluyor? Bilgilendirir misiniz

27 Eylül 2022 09:47

yusufvhki
Aday Memur

Arkadaşlar inşaat mühendisliği bölümünden mülakata girdim 12 puanlık bir soruda yanlış cevap verdiğimi düşünüyorum oda tarihten yorum sorusuydu diğer 88 puanlık kısmındaki sorulara net ve doğru cevap verdim sizce girebilme ihtimalim nedir ?

27 Eylül 2022 10:21

Rhkki
Aday Memur

Arkadaşlar inşaat mühendisliği bölümünden mülakata girdim 12 puanlık bir soruda yanlış cevap verdiğimi düşünüyorum oda tarihten yorum sorusuydu diğer 88 puanlık kısmındaki sorulara net ve doğru cevap verdim sizce girebilme ihtimalim nedir ?

yusufvhki, 12 saat önce - Alıntıya git

Yusuf bey merhaba,

Sorunuzla ilgili malesef ki bilgim yok, umuyorum ki mülakatınız başarılı geçer ve girersiniz. Bende sizden genel olarak sorularla ilgili bilgi alabilir miyim. İlanda belirtilen kanunlarla ilgili miydi sorular, örnek verebilir misiniz? İnkılap tarihinde detay mi genel miydi mesela? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

27 Eylül 2022 12:22

whitebirdfromsky
Aday Memur

ya beyler bu kamu etik davranış ilkelerinden ne sorarlar acaba.

Toplam 50 mesaj