Editörler : crops35
02 Eylül 2022 18:13   

Ne zaman baba ölünce mi

Ne zaman baba ne zaman memur olacaz ölünce mi altı üstü bir memurluk yani ya

27 Eylül 2022 03:20

Sedatyaylaa
Aday Memur
Hocam altı üstü memurluk deyip geçme şuan bunun hayalini kuran binlerce insan vardır. İnşallah sende atanırsın gönlüne göre olur herşey. Asla vazgeçme 3 ay önce hiç bir umudum yokken şuan kadrolu memurum. Yürekten iste sabret, çalış durmadan çalış. Bölümün ile alakalı kurumlara mail at alımlar hakkında
27 Eylül 2022 16:46

birtutamumut
Şef

Anne evindeysen güzel bir iş bul gir çalış. Parana biriktir. Memur olup farklı şehire gidersen büyük ihtimalle daha az para geçecektir eline. Kiralar en az 3 bin lira

27 Eylül 2022 16:48

20.03.2022
Aday Memur

Anne evindeysen güzel bir iş bul gir çalış. Parana biriktir. Memur olup farklı şehire gidersen büyük ihtimalle daha az para geçecektir eline. Kiralar en az 3 bin lira

birtutamumut, 2 ay önce - Alıntıya git
Evliyim bulundugum şehirde alım bekliyorum tabi tek şehirle sınırlama olunca çok dğşük ihtimal oluyor benim iş
28 Eylül 2022 08:45

penac
Şef
Evliyim bulundugum şehirde alım bekliyorum tabi tek şehirle sınırlama olunca çok dğşük ihtimal oluyor benim iş
20.03.2022, 2 ay önce - Alıntıya git

başka şehirde yaşayamama sendromu varsa hiç bulaşma böyle işlere zaten. gittin mi gelememek var. ya da öğretmenlik oku ona uğraş en azından gidince 3-4 yıla gelebiliyorsun.

30 Eylül 2022 05:02

Acıbademli Seyfi
Aday Memur
86 ve üstü alınca
10 Ekim 2022 17:01

elifgngr95
Aday Memur
Hocam altı üstü memurluk deyip geçme şuan bunun hayalini kuran binlerce insan vardır. İnşallah sende atanırsın gönlüne göre olur herşey. Asla vazgeçme 3 ay önce hiç bir umudum yokken şuan kadrolu memurum. Yürekten iste sabret, çalış durmadan çalış. Bölümün ile alakalı kurumlara mail at alımlar hakkında
Sedatyaylaa, 2 ay önce - Alıntıya git
Milyonlarca insan
10 Ekim 2022 17:24

benmüh
Şef

Aynen senin de dediğin gibi "altı üstü memurluk", neden bu kadar istiyorsun ki ? Tamam kabul iş ve maaş güvencesi var ancak atandığımdan bu yana yaptığım işlere sorumluluklarıma bakınca özel sektörde çalışan arkadaşlarım her geçen bilgi birikiminde 1 level atlarken ben yerimde sayıyor gibi hissediyorum emin ol hiç güzel bir duygu değil. (yapılan işten öğrenilenleri kastediyorum mesai harici kendini geliştirme değil)

Toplam 7 mesaj