Editörler : Kubil ay
13 Eylül 2022 23:49   

EGM giyabinda ilişik kesecek

EGM 15 Eylül'de giyabinde ilişik kesecek arkadaşlar büyük ihtimal illere yazı gonderilmis şu an tüm iller gönderiyor hemen hemen bakalım ne olacak

13 Eylül 2022 23:51

Emir2019
Aday Memur
Yazı gelen il varmı duyum mu kesin bilgi mi
13 Eylül 2022 23:54

ecmal2
Memur
Emir2019, 3 hafta önce - Alıntıya git

Maraş samsun İstanbul Diyarbakır bunlar genel itibariyle kesiyor duyduklarim bunlar senin il neresi devrem birşey söyleyen olmadı mı durdurma verdiysen kaçıncı durdurma

13 Eylül 2022 23:56

ecmal2
Memur
Emir2019, 3 hafta önce - Alıntıya git

Ankara'dan talimat gelmiş illere personeli gönderin diye bunu bizzat duydum

14 Eylül 2022 00:03

Warka10
Aday Memur
Yazı var mı kaynak nedir
14 Eylül 2022 06:10

ecmal2
Memur
Yazı var mı kaynak nedir
Warka10, 3 hafta önce - Alıntıya git

Kaynak illerin tek tek kesmesi talimat olduğunu dogruluuor

14 Eylül 2022 08:09

memur522
Aday Memur
Altını doldurmadan başlık açmak hoşunuzamı gidiyor?? Varsa elinde somut bilgi belge onu söyle yoksada yok iller tek tek kesiyor kaynak bu dersen millet sana güler
14 Eylül 2022 08:25

fng14
Memur

Seçim öncesi öyle bir şey yapacaklarını zannetmiyorum

14 Eylül 2022 08:27

Siouxx01
Aday Memur

Seçim öncesi öyle bir şey yapacaklarını zannetmiyorum

fng14, 3 hafta önce - Alıntıya git
Arkadaş her şeyi seçime bağlana işinden vazgeçin artık iyi seçim var diye bizi yoğun çalıştırcakladını sanmıyorm herkese 8-5 hayırlı olsun
14 Eylül 2022 09:07

fng14
Memur
Arkadaş her şeyi seçime bağlana işinden vazgeçin artık iyi seçim var diye bizi yoğun çalıştırcakladını sanmıyorm herkese 8-5 hayırlı olsun
Siouxx01, 3 hafta önce - Alıntıya git

Niye kardeşim bu ülkenin gerçeği seçim öncesi yapılan işlemler yıllardır alınamayan 3600niye seçime 5 kala veriliyor sosyal konut niye şimdi açıklıyor Cumhurbaşkanı sağlıkçılar verilen haklar neden seçime az bir süre kala verildi Ocak ayındaki öğretmen atamasında mulkatta elenen adaylar niye son atama da mülakattan geçti daha geçen günlerde sağlık bakanı 85bin alım yapacaz diye duyuru yaptı şuan devlet bankaları kredi vermiyor ama emin ol mart ayında cat bı kredi indirimi sonra krediler verilecek bu tarz şeylerin hepsi seçim için seçim bu ülkenin gerçeği o yüzden seçim öncesi gıyabında ilişik kesilmez

14 Eylül 2022 09:25

ÇTL-Cİ-BURAK
Aday Memur

Arkadaşlar resmi bir yazı var mı bununla alakalı

14 Eylül 2022 09:31

pls0473
Memur

Arkadaşlar bu konu ile ilgili herhangi bir resmi yazı yok bazı arkadaşlar Bilip bilmeden böyle bir başlık açıp arkadaşları rahatsız ediyorlar tamamıyla illerin insiyatifine bağlı Genel Müdürlük yazı gönderirse güyabında ilişiği kesip öyle gönderir herkesin Hakkında hayırlısı

14 Eylül 2022 09:59

fail.imeçhul
Aday Memur
Bence bu durdurma tamamen saçmalık tayin çıktıysa gideceksin nokta eğer adam kalacaksa neden tayini çıkıyor kurallar net olmalı eee bizde adamın tayini çıkmış idareyle arası iyi veya bir torpil buluyor hoppada durdurma eee diğer adam ne yapsın bence durdurma tamamen kalkmalı
14 Eylül 2022 11:37

Giresun 028
Aday Memur

Niye kardeşim bu ülkenin gerçeği seçim öncesi yapılan işlemler yıllardır alınamayan 3600niye seçime 5 kala veriliyor sosyal konut niye şimdi açıklıyor Cumhurbaşkanı sağlıkçılar verilen haklar neden seçime az bir süre kala verildi Ocak ayındaki öğretmen atamasında mulkatta elenen adaylar niye son atama da mülakattan geçti daha geçen günlerde sağlık bakanı 85bin alım yapacaz diye duyuru yaptı şuan devlet bankaları kredi vermiyor ama emin ol mart ayında cat bı kredi indirimi sonra krediler verilecek bu tarz şeylerin hepsi seçim için seçim bu ülkenin gerçeği o yüzden seçim öncesi gıyabında ilişik kesilmez

fng14, 3 hafta önce - Alıntıya git
Pekala benim niye kesildi geçen ay Samsun da gıyabımda ben harranlımıyım Hemde 48 yaşında buna ne diyecek yani emniyet hiçbir şey değişmez
14 Eylül 2022 11:39

Giresun 028
Aday Memur

Arkadaşlar resmi bir yazı var mı bununla alakalı

ÇTL-Cİ-BURAK, 3 hafta önce - Alıntıya git
Arkadaş Samsun d kimse kalmadı 2 şark için geçen ay kestiler gıyapta seçim var diyen arkadaş hikaye hiç açıma yok kesiyorlar genel müdürlük zorljıyor
14 Eylül 2022 11:51

Polis3762
Aday Memur

Bununla ilgili duyumlar var ama belli bi kota dahilinde böyle bir şey olacağını duydum. Elazig bursa duyduğum iller

14 Eylül 2022 12:56

Hakki2525
Aday Memur

Şırnak 5 agustosta durduma veren herkesi valililk yazısya göndedi

14 Eylül 2022 12:57

fng14
Memur
Pekala benim niye kesildi geçen ay Samsun da gıyabımda ben harranlımıyım Hemde 48 yaşında buna ne diyecek yani emniyet hiçbir şey değişmez
Giresun 028, 3 hafta önce - Alıntıya git

Abicim bakin ben genel müdürlük toplu olarak kesmez dedim 2020 de yapılan gibi bı gıyabında ilişik kesme olmaz ama iller bunu yapabilir geçen yıl bulunduğum ilçeye kayseriden bı abi geldi gıyabında kesilmiş göndermişler bu sene il müdüru durdurma dışındakilerin hepsinin ilişiğini kesin diye talimat vermiş

Senin olduğun ilden ilişiği kesilmeyen kesin vardır yalan mi? Çünkü validen il başkanından bi yerden ayarlamistir o konuda haklısın

Başlığı açan arkadaş EGM giyabda ilisek kesecek dediği için seçim olduğu ve bu sebeple bu şekilde bı şeyin pek mümkün olmadığını söyledim ben

14 Eylül 2022 13:20

Zamansız60
Aday Memur

Konuyu açan arkadaşın tayinle bir alakası yok sırf kötülük olsun milletin morali bozulsun diye konu açıyor. Allah kötü kalpli insanların gönlüne göre versin. Kimse moralini bozmasin egm giyapta ilişik kesme olmayacak. İlin keserse yapacak bişey yok

14 Eylül 2022 13:24

bbtl3858
Memur

Konuyu açan arkadaşın tayinle bir alakası yok sırf kötülük olsun milletin morali bozulsun diye konu açıyor. Allah kötü kalpli insanların gönlüne göre versin. Kimse moralini bozmasin egm giyapta ilişik kesme olmayacak. İlin keserse yapacak bişey yok

Zamansız60, 3 hafta önce - Alıntıya git

Cok haklisin Bende bunu anlamiyorum adama giren cikan yok sanane belki saglik sorunu cocugun ogrenim durumu ailevi durumlar gibi sebeplerden durdurma verenler var insanlarin psikolojisyle ne oynuyorsun keserse keser kesmezse kesmez sanane at kafali

14 Eylül 2022 14:46

ecmal2
Memur

Zamansız60, 3 hafta önce - Alıntıya git

Kardeşim bizzat genel müdür demiş toplantıda il emniyet müdürlerine iki sene önce istisna bir durum oldu bize bırakmayın kesin demiş 15 Eylül'de maaşları aldıktan sonra herkes gitmeyecek tabi ama illerde kalanlar özellikle doğu illerinde tanıdık araya sokuyor yine kesmiyor bu şekil devam ederse kesecek genel müdürlük emin ol

Toplam 116 mesaj