Editörler : swat3410

Giresun 028
Aday Memur
14 Eylül 2022 15:16

Bizim teşkilat kadar birbirine sahip çıkan arkadaşlar görmedim adam başkasının sıkıntısından zevk alıyor ne yazıkki böyle arkadaşlarla çalışıyoruz.

Zamansız60
Aday Memur
14 Eylül 2022 15:39

Doğru söze ne denir. Bende hep bundan bahsediyorum. Adam kafasına göre senaryo yazmış bide yok egm bizzat demiş. Kendi yalanına kendi inanıyor. Zannediyoki buralara yazınca sayın müdür okuyup aaa evet hemen ilişikleri kesin diyecek.

Giresun 028, 2 yıl önce
Bizim teşkilat kadar birbirine sahip çıkan arkadaşlar görmedim adam başkasının sıkıntısından zevk alıyor ne yazıkki böyle arkadaşlarla çalışıyoruz.

Ayhan5414
Yasaklı
14 Eylül 2022 15:44

Doğruluk payı var maalesef genel müdür illere yazı gonderdi geçen 1 ay önce İstanbul bile durdurmalarin çoğunu kabul etmedi 22 aagustia.kadar milleti patır patır gonderdi tepki çekince 31 ağustosa uzattı normalde İstanbul personel göndermez sıkıntısı soruşturması olmadıktan sonra.kalir ki ben torpili olmadan 4 sene kalanı biliyorum ama bu sene bölge sistemine hazırlık diye bir şeyler planlanıyor maalesef yol hercirahi yetmiyor evler pahalı napicaz bilmiyorum

14 Eylül 2022 16:12

Resmi yazı olmadan inanmayın hiç bir şeye iki kişinin gırgırını duyan duyum aldım diye konu açıyor.

Zamansız60
Aday Memur
14 Eylül 2022 16:24

Aslında olay şu. Ecmal denen kişi şarktaydi durdurma verdi. Ama durdurması kabul olmadı ve ilişiğini kestiler. Bu duruma çok bozulan arkadaş istiyor ki herkesin ilişiği kesilsin evrene mesaj yollamak adına da konu açıyor. Bilmediği bişey var insanların çok büyük problemleri olabilir sen kafana göre herkesin ilişiği kesilsin diye Allah'a yalvaramazsin. Kötü kalplisin ve bu yüzden de kaybediyorsun ve hep kaybedeceksin

ecmal2
Memur
14 Eylül 2022 16:29

İster inanın ister inanmayın yarın veya diğer gün İstanbul'dan 700 kişilik bi kesim daha olacak İstanbul'da çalışan arkadaşlar biliyor yada böyle bir söylemi duymuşlardır maalesef bazı şeyleri burda yazamıyorum neden yalan söyleyeyim yani bende durdurma verip bekleyenlerdenim

ecmal2
Memur
14 Eylül 2022 16:32

Arkadaşım özelim açık at numarani arayayım inandirayim seni sonradan inanmazsan ne dersen de kafama göre yazmıyorum burada

Zamansız60, 2 yıl önce

Aslında olay şu. Ecmal denen kişi şarktaydi durdurma verdi. Ama durdurması kabul olmadı ve ilişiğini kestiler. Bu duruma çok bozulan arkadaş istiyor ki herkesin ilişiği kesilsin evrene mesaj yollamak adına da konu açıyor. Bilmediği bişey var insanların çok büyük problemleri olabilir sen kafana göre herkesin ilişiği kesilsin diye Allah'a yalvaramazsin. Kötü kalplisin ve bu yüzden de kaybediyorsun ve hep kaybedeceksin

14 Eylül 2022 16:37

doğudayım 527 var o ne olacak

ecmal2
Memur
14 Eylül 2022 16:40

Bilemiyorum bekleyip gorecez bulunduğum ilde gecen sene bazı arkadaşların 527 yi bekletmedi ondan eminim kanunen doğru yanlış bilemem emniyet bu ne yapacağı belli olmaz

Ahmet343434, 2 yıl önce

doğudayım 527 var o ne olacak

Zamansız60
Aday Memur
14 Eylül 2022 17:02

Arkadaşa numaranı gönder dedim özelden bakalım yazacak mi. Ayrıca İstanbul personel deyim ben. Öyle bi yazı bize gelmedi:)) sayıda veriyo aslan parçası 700 Muş. Laz fıkrası işte bu

Bizli
Kapalı
14 Eylül 2022 21:57

Şuan icin boyle bir durum yok... ben bugun sordum hem ankara personelde calisan cok yakin arkadasima hem kendi bulundugum ildeki personelci arkadaslara ama yarin ne olur onu kimse bilemez.

Esn0173
Kapalı
14 Eylül 2022 22:42

Bende doğuda bir ildeyim durdurma verdim genel müdürlükten 2 sene önceki gibi bir toplu ilişik kesimi olmayacak ise biz ilişik kesmeyecegiz dediler 15 ekime kadar kesmezler ise kalırsın dediler ben torpilli değilim benim gibi bulunduğum ilde 20-30arasi kişi var bildiğim böyle evet durdurmaları kabul edilmeyenler oldu ama onlarda izinsiz rapor alanlar idare ile takışık olanlar arkadaşlar durdurma verdiysek her an ilişik kesilebilir ben bunun farkındayım ama buraya gelip olumsuz yazı yazmak niye insanların moralini bozmak niye sebeb nedir varsa gelen yazı atın ebys numarasını bizde bilelim tedbir alalım yoksa sağdan soldan duyduklarınızı gelip buraya yazmayın insanların da gereksiz yere moralini bozmayın genel müdür fazla personel bulundurmayin demiş vs vs doğrudur zaten atama formunda durdurma diye bir madde yok tamamı ile ilin insiyatifine kalmış bir durum

15 Eylül 2022 11:48

Istanbulda gorev yapiyorrum. Yazin sark gitmemek icin dilekce vermistim uygun gorulmustu ancak bugun itibari ile ilisigimi kesecekler.

15 Eylül 2022 11:53

Şubede mi ilçede mi çalışıyorsun

15 Eylül 2022 12:05

İnşallah herkesi keserler. Bziim şubede Taini çıkan herkes gitti. Ama Taini çıkıp gelmeyenler yuzunden şuan çalıştığım yerde millet daha izin kullanamadi. Kış geldi yazık degil mi bu insanlara .

ecmal2
Memur
15 Eylül 2022 12:57

Sefim personel şubede değilsin telefon da konustuklarimiz sana dediklerim bir bir gerçekleşiyor eğer istenilen oranda kesme olmazsa herkesin kesilecek tamam mı inanın diyorum anlayan yok

Zamansız60, 2 yıl önce

Arkadaşa numaranı gönder dedim özelden bakalım yazacak mi. Ayrıca İstanbul personel deyim ben. Öyle bi yazı bize gelmedi:)) sayıda veriyo aslan parçası 700 Muş. Laz fıkrası işte bu

Polma
Aday Memur
15 Eylül 2022 15:11

.?

15 Eylül 2022 16:11

Söylediklerin mantıksız gelmedi burda adamı kötületinizde noldu bak bugün bi dünya kişinin ilişik kesilme olayı oluyor Istanbul da, bizim milletin çoğu sever zaten hemen muhalefetlik yapmayı
ecmal2, 2 yıl önce

Sefim personel şubede değilsin telefon da konustuklarimiz sana dediklerim bir bir gerçekleşiyor eğer istenilen oranda kesme olmazsa herkesin kesilecek tamam mı inanın diyorum anlayan yok

ecmal2
Memur
15 Eylül 2022 17:06

Sağolasın şefim anlayan biri çıktı çok şükür

tilkiandrei, 2 yıl önce
Söylediklerin mantıksız gelmedi burda adamı kötületinizde noldu bak bugün bi dünya kişinin ilişik kesilme olayı oluyor Istanbul da, bizim milletin çoğu sever zaten hemen muhalefetlik yapmayı
15 Eylül 2022 19:05

Arkadaşlar Batı ilinde çalışan 2021 yılında tayini çıkıp ilişik kesmeyenler, bugün itibariyle ilişik kesti. Bu yıl tayini çıkanlarla ilgili herhangi bir ilişik kesme durumu şuana kadar olumsuz
Toplam 116 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi