Editörler : E.Kayı Han
23 Eylül 2022 15:01

ADRİAN89
Şef

Bizim bi arkadaşın dayısının oğulunun asker arkadaşının teyze oğulda vakıfbankta meydancı ona sordum bi haftaya kadar yatcak dedi kesin bilgi yayalım.

23 Eylül 2022 15:01

furkanfurkanmalatyaa
Aday Memur

Bizim bi arkadaşın dayısının oğulunun asker arkadaşının teyze oğulda vakıfbankta meydancı ona sordum bi haftaya kadar yatcak dedi kesin bilgi yayalım.

ADRİAN89, 1 hafta önce - Alıntıya git

gereksiz yazı,

23 Eylül 2022 15:03

furkanfurkanmalatyaa
Aday Memur

editör kayıhan başlık açmış pazartesi günü itibariyle yatırılmaya başlanacak diye, sabah buraya paylaşım yaptım pazartesi günü yatırılmaya başlanacak diye, herkes sövmüştü, sövenlere aynen iade ediyorum.

23 Eylül 2022 16:03

mengenlix
Şef

Tabi bilinebilir ama genel müdürlük yatıracağı hafta bildirir bankalarla ilgili bir durum olmadığını belirtiyorum sadece

seyfullah alaca, 1 hafta önce - Alıntıya git
Genel müdürlük mü yatıracak? Genel müdürlük ne zamandan beri banka gibi para yatırmaya başladı acaba?
23 Eylül 2022 16:04

E.Kayı Han
Editor
Genel müdürlük mü yatıracak? Genel müdürlük ne zamandan beri banka gibi para yatırmaya başladı acaba?
mengenlix, 1 hafta önce - Alıntıya git

Genel müdürlük derken banka genel müdürlüğünden bahsediyor.

23 Eylül 2022 16:23

bahadir41
Aday Memur

özelden yaz ?

seyfullah alaca, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bunu diyene kadar 50 sefer özelden yazardın lakırtı yapma kardeş

23 Eylül 2022 16:32

Kürşat Yılmaz1983
Aday Memur

Huyu

25 Eylül 2022 14:28

edirne2222
Aday Memur

Eylul ayi maas listesindeki isimlere yatacak liste vd istenmeyecek sadece herhangi bir eksilme veya ekleme varmi diye mail atilacak o kadar sonra hesaplara zaten eklendi ama yatmadi sadece bekletiyorlar teyittten hemen sonra 5dkda hesaplarda

Toplam 268 mesaj