Editörler : gubaz
17 Eylül 2022 22:47   

Lütfen herkes sendikasından istifa etsin

A sendika B sendika farketmez sendikalarınızdan istifa edin.Gecinemiyoruz maaşı aldıgimiz gibi bitti.Kadrolu hizmetli arkadasım benden yüksek maaş aldığını söyledi.Ömrüm sınavla geçti.Şimdide uzman öğretmenlik sınavı ben bu mesleğe ömrümü vermişim.

17 Eylül 2022 23:42

braveheart1234
Şube Müdürü

Niye her sendikadan istifa edelim? Mücadele eden, hak arayan, ses çıkaran ve genel başkan maaşı açıklayan sendikalar var. Öğretmeni bu zamlara mahkum eden sendika bellidir. Ondakiler cesur olup istifa ederse bir şeyler değişir zaten. (İpucu: 400bin üyesi var) Birlik olmak kazandırır, tek olmak kaybettirir. Bunu bir eğitimcinin bilmesi lazım.

17 Eylül 2022 23:51

Behzatçç
Şube Müdürü
Canım hocam Allah razı olsun benden başka böyle taleplerle gelwn insanlar var. Eridik bittik biz geçinemiyoruz 9500 lira aldım 16 saat dersim var. Öyle bir sendikaya ve meb bakanına düştük ki bizi bitşrmeye yemin etmişler bu insanlar lütfen arkdaşlar birlik olalım artık
18 Eylül 2022 08:48

RadikalIl ve Sertt
Aday Memur

niye edeyim ki? eğitimbirsen en iyi sendikadır.

18 Eylül 2022 09:08

Bem61
Aday Memur

niye edeyim ki? eğitimbirsen en iyi sendikadır.

RadikalIl ve Sertt, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam bende eğitim birsenden istifa ettim.Öğretmen ne halde görmüyorsun herhalde insanlar geçinemiyor

18 Eylül 2022 09:11

Bem61
Aday Memur

Niye her sendikadan istifa edelim? Mücadele eden, hak arayan, ses çıkaran ve genel başkan maaşı açıklayan sendikalar var. Öğretmeni bu zamlara mahkum eden sendika bellidir. Ondakiler cesur olup istifa ederse bir şeyler değişir zaten. (İpucu: 400bin üyesi var) Birlik olmak kazandırır, tek olmak kaybettirir. Bunu bir eğitimcinin bilmesi lazım.

braveheart1234, 1 hafta önce - Alıntıya git

Sayın hocam sendikalar bu zamana kadar öğretmene ne faydası oldu o yüzden hepsi benim için aynı

18 Eylül 2022 18:01

braveheart1234
Şube Müdürü

Sayın hocam sendikalar bu zamana kadar öğretmene ne faydası oldu o yüzden hepsi benim için aynı

Bem61, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam şimdi burdan yazmak istemiyorum reklam yapıyor diyecekler. Öğretmen hakkını savunuyor, üyesinin şikayetini dinleyip destek oluyor. Maaşlarını paylaşıyorlar. Şuanda yükselen bi sendika. Öneririm yani ben memnunum.
18 Eylül 2022 18:02

Behzatçç
Şube Müdürü
Hocam şimdi burdan yazmak istemiyorum reklam yapıyor diyecekler. Öğretmen hakkını savunuyor, üyesinin şikayetini dinleyip destek oluyor. Maaşlarını paylaşıyorlar. Şuanda yükselen bi sendika. Öneririm yani ben memnunum.
braveheart1234, 1 hafta önce - Alıntıya git
Aynen öyle
18 Eylül 2022 18:07

Sistem15
Yasaklı

Yahu siz kimsiniz ki, bize sendikamızdan istifa edin diyorsunuz. Çok şükür eğitim bir senliyiz. Sizin aklınız kıt mı ki, lisans mezunu bir öğretmene istifa edin diyorsunuz.

18 Eylül 2022 18:08

Behzatçç
Şube Müdürü

Yahu siz kimsiniz ki, bize sendikamızdan istifa edin diyorsunuz. Çok şükür eğitim bir senliyiz. Sizin aklınız kıt mı ki, lisans mezunu bir öğretmene istifa edin diyorsunuz.

Sistem15, 1 hafta önce - Alıntıya git
Seninki kıt işte belli oldu. Haramcılar sizi 5 maaşlılar sizi siziiiiii
18 Eylül 2022 19:05

skramz
Şef

Yok ki

18 Eylül 2022 19:28

Bem61
Aday Memur

Sistem15, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ne zaman bir başlık açılsa senin gibiler sabote eder başlığı

20 Eylül 2022 18:21

m2ka
Aday Memur

Toplu sözleşme ikramiyesi sendika aidatından fazla olunca, aradaki 200-300 TL farkı kar sayan güdük onurlularla aynı sendikada olamayacağına karar verip istifa ettim. Bildiğim kadarıyla toplu sözleşme ikramiyesine karşı çıkan onurlu bir sendika çıkmadı. Toplu sözleşme ikramiyesi öğretmene hkarettir, sadaka vermektir. Bunu idrak edemeyip kazanç sayanlar sendikadan neden istifa etsin ki?

20 Eylül 2022 21:09

derrida
Şube Müdürü
Sendikalaşma ve örgütlenme teşvik edilmesi gerekirken, birisi çıkıp dağılın, istifa edin diyor. Patrona çalışıyor galiba.. Yoksa kim çıkıp sendikalardan ayrılın, der.
20 Eylül 2022 23:47

Behzatçç
Şube Müdürü
Sendikalaşma ve örgütlenme teşvik edilmesi gerekirken, birisi çıkıp dağılın, istifa edin diyor. Patrona çalışıyor galiba.. Yoksa kim çıkıp sendikalardan ayrılın, der.
derrida, 5 gün önce - Alıntıya git
Bazı sendikalarda durmak ölümden beter!!! Grur meselesi artık ondan olabilir mi?
21 Eylül 2022 09:36

darknorrec
Memur

İstifa edip, siyasetten uzak olan, Eğitim Gücü Sendikasına geçtim. Savunduğu şeyleri araştırabilirsiniz.

23 Eylül 2022 11:11

melike.h
Memur

neden herkes istifa etsin ki. yaygara yapmayın kimsenin kafasına girmeye çalışmayın ortalığı karıştırmayın.

memnun değilseniz istifa edin. bir A4 kağıdına bakar.

23 Eylül 2022 14:17

melike.h
Memur

iftiracı behzatç iş başında yine :D ya kardeşim sende haklısın be haftada 15 saat çalışıp 15 bin lira alıyorsun bütün kalan vaktini burda harcıyorsun :D hadi ağlaş biraz daha

Toplam 17 mesaj