Editörler : gubaz
18 Eylül 2022 19:08   

Yasaklı
Eğitim öğretim ödeneği dün yattı

Bir pantolon 2 tşört aldım. Geriye kalan parayı deniz kenarında yedim. Havadan gelen para nasıl olsa

18 Eylül 2022 19:28

Kagiş
Müsteşar Yardımcısı

İyii afiyet olsun!!)))

18 Eylül 2022 19:29

ozelegitimci262626
Aday Memur
Markasız şeyler aldın herhalde ben sadece bir tişört alabildim
18 Eylül 2022 19:45

Sistem15
Yasaklı

Evet markasız:(

18 Eylül 2022 19:52

Tlghca
Kapalı

Eğitim Öğretim Hazırlık Ödeneği, yıl içinde öğretmenin ihtiyaç duyacağı sarf malzemeler; fotokopi kağıdı, tahta kalemi, dosya v.s. ihtiyaçlarının karşılanması için verilen...daha doğrusu verilen rakamın bu ihtiyaçların tamamına yettiğine inanılan ödenek.... Genelde dışarıdan bakıldığında havadan gelen paraymış gibi görülür ve anca bir tişört parası eder....

18 Eylül 2022 20:46

Memleketinogretmeni
Aday Memur

Benimki yatmamış.Gidip kitap alacağım amacına uygun olarak.Ayda bir kitap okuyabilirim hiç olmazsa

19 Eylül 2022 07:00

lutt
Şube Müdürü

süper olsa da yesek veya biri ısmarlasa da yıne yesek:)

19 Eylül 2022 11:16

melike.h
Memur

Eğitim Öğretim Hazırlık Ödeneği, yıl içinde öğretmenin ihtiyaç duyacağı sarf malzemeler; fotokopi kağıdı, tahta kalemi, dosya v.s. ihtiyaçlarının karşılanması için verilen...daha doğrusu verilen rakamın bu ihtiyaçların tamamına yettiğine inanılan ödenek.... Genelde dışarıdan bakıldığında havadan gelen paraymış gibi görülür ve anca bir tişört parası eder....

Tlghca, 1 hafta önce - Alıntıya git

1 tişört parası mı 1325 Tl ? işte öğretmenler bu yüzden geçinemiyor.

biz 100 liraya tişört alırken 1300 liraya tişört alıyorlar. sonra ağlaşıyorlar.

19 Eylül 2022 12:15

şaşkın tarihçi
Daire Başkanı

1 tişört parası mı 1325 Tl ? işte öğretmenler bu yüzden geçinemiyor.

biz 100 liraya tişört alırken 1300 liraya tişört alıyorlar. sonra ağlaşıyorlar.

melike.h, 6 gün önce - Alıntıya git
100 liraya tshirt diye bez parçası satarlar anca. Onu giyersin tshirt giyşyorum diye
19 Eylül 2022 12:25

melike.h
Memur
100 liraya tshirt diye bez parçası satarlar anca. Onu giyersin tshirt giyşyorum diye
şaşkın tarihçi, 6 gün önce - Alıntıya git

bu kadar abartmayın ya. koton defacto waikiki trendyol ... buralarda 100 150 arası gayet iyi tişörtler var.

19 Eylül 2022 12:39

Ogr.1
Aday Memur

Troller ve trollerin seviyesine inenler... Öğretmen formunun bu durumda olması üzücü.

19 Eylül 2022 12:59

maviyedair
Memur
A4 kagidi vd eksikler icin en az 2 kat harcama sizi bekliyor
19 Eylül 2022 17:58

Decamer
Aday Memur
A4 kagidi vd eksikler icin en az 2 kat harcama sizi bekliyor
maviyedair, 6 gün önce - Alıntıya git

Verdiği paranın gram ötesine geçmem. Daha doğrusu verdikleri para bitti mi sınıfa harcama yapmayacağım. Kimse yanlış algılamasın gözü memurunun cebinde olan tek bakanlık maalesef bizim bakanlığımız. Kurnazlığa gerek yok. 2020-2021 yılında ben sınıf için aylık 300 civarı harcıyordum etkinliklere. Bize yapılan zam 100 lira ve bunu ballandıra ballandıra anlatarak gözümüze sokarak veriyorlarsa verdikleri paranın harcama listesini tutacam para bittimi harcama da bitecek. Kimse kimseyi saf bellemesin. Yazılacak çok şey var ama susmak bu dönemde en iyisi.

19 Eylül 2022 18:21

Behzatçç
Şube Müdürü

Verdiği paranın gram ötesine geçmem. Daha doğrusu verdikleri para bitti mi sınıfa harcama yapmayacağım. Kimse yanlış algılamasın gözü memurunun cebinde olan tek bakanlık maalesef bizim bakanlığımız. Kurnazlığa gerek yok. 2020-2021 yılında ben sınıf için aylık 300 civarı harcıyordum etkinliklere. Bize yapılan zam 100 lira ve bunu ballandıra ballandıra anlatarak gözümüze sokarak veriyorlarsa verdikleri paranın harcama listesini tutacam para bittimi harcama da bitecek. Kimse kimseyi saf bellemesin. Yazılacak çok şey var ama susmak bu dönemde en iyisi.

Decamer, 6 gün önce - Alıntıya git
Bi lira harcamam artık pislikler bizi ne hale soktu
19 Eylül 2022 19:43

yekir111
Aday Memur

Egitim odenegi maas gibi gece mi yatıyordu arkadaşlar yoksa ekders gibi gün içinde mı yatıyordu

Toplam 14 mesaj