Editörler : gubaz
19 Eylül 2022 17:18   

Moralim bozuk

Her şeyden biktım. Bugünler için mi atandım ya da çalıştım?

19 Eylül 2022 17:21

Enilykssss
Aday Memur

Beklenti neydi ki ne oldu?

19 Eylül 2022 17:23

Egoistögretmen
Memur

Beklenti neydi ki ne oldu?

Enilykssss, 6 gün önce - Alıntıya git

Beklenti insanların eline ve yardimlarina bakmadan artık kendi hayatimi kurmaktı. Atsndıktan sonra başima gelmeyen kalmadı.

19 Eylül 2022 17:37

Enilykssss
Aday Memur

Giderleri kısın siz de. Yardım sadece parayla mı oluyor? Maddiyat kadar şeref de önemli.

19 Eylül 2022 17:39

Enilykssss
Aday Memur

Siz hiç aşağılanan bir insanın yanında durdunuz mu

19 Eylül 2022 17:41

Egoistögretmen
Memur

Siz hiç aşağılanan bir insanın yanında durdunuz mu

Enilykssss, 6 gün önce - Alıntıya git

Maddiyat değil zaten zoruma giden...

19 Eylül 2022 17:43

Enilykssss
Aday Memur

"İnsanların eline ve yardımlarına bakmadan kendi hayatı kurmak" maddiyattan başka ne anlatır ki

19 Eylül 2022 18:03

silivripdr
Daire Başkanı

kimseyi ciddiye alma ve gırgıra , makaraya vur. hiç bir şey yapmasan bile sadece gır gır yap. göreceksin en çok sevilen sen olacaksın. çünkü bu camiada herkes mutsuz. herkes fesat

19 Eylül 2022 18:12

Egoistögretmen
Memur

kimseyi ciddiye alma ve gırgıra , makaraya vur. hiç bir şey yapmasan bile sadece gır gır yap. göreceksin en çok sevilen sen olacaksın. çünkü bu camiada herkes mutsuz. herkes fesat

silivripdr, 6 gün önce - Alıntıya git

Öyle... Girgır yapacak yapım yok benim de

19 Eylül 2022 18:21

majesteleri7
Şef

Moralim çok bozuhtur bağa tokanma

19 Eylül 2022 18:26

Egoistögretmen
Memur

Moralim çok bozuhtur bağa tokanma

majesteleri7, 6 gün önce - Alıntıya git

Komik mi

24 Eylül 2022 00:17

halis4242
Daire Başkanı

Hocam, biz de günü kurtarma peşindeyiz, mesleki tatmin siz konusu değil, beklentileri iyice düşürdük, ne itibarimiz kaldı ne maddiyatimiz!!?

Şu durumda yapacak başka bir şey yok maalesef, sınıfa gir, kendini tamamen derse kapatmış öğrencileri derse açmaya çalış, okumak istemeyeni sınıfta tut, o da etrafındakileri kendine benzetse de ses etme, modern şaşılık yap, avut onları, idarenin tavırlı hareketlerine aldırma vs.hayata devam et!!?

24 Eylül 2022 09:22

Behzatçç
Şube Müdürü

Hocam, biz de günü kurtarma peşindeyiz, mesleki tatmin siz konusu değil, beklentileri iyice düşürdük, ne itibarimiz kaldı ne maddiyatimiz!!?

Şu durumda yapacak başka bir şey yok maalesef, sınıfa gir, kendini tamamen derse kapatmış öğrencileri derse açmaya çalış, okumak istemeyeni sınıfta tut, o da etrafındakileri kendine benzetse de ses etme, modern şaşılık yap, avut onları, idarenin tavırlı hareketlerine aldırma vs.hayata devam et!!?

halis4242, Dün - Alıntıya git
Korkunç bir hal aldı meslek
24 Eylül 2022 13:47

jamett
Aday Memur
Beklentini yüksek tutmazsan her halükarda mutlu olabilirsin. Yüz binlerce insan senin konumunda olabilmek için kpss ye girdi. Sen onların giptayla baktığı bir yerdesin. Şükretmek için binlerce nedenimiz var.
24 Eylül 2022 15:57

skramz
Şef
Beklentini yüksek tutmazsan her halükarda mutlu olabilirsin. Yüz binlerce insan senin konumunda olabilmek için kpss ye girdi. Sen onların giptayla baktığı bir yerdesin. Şükretmek için binlerce nedenimiz var.
jamett, Dün - Alıntıya git

yüksek tutmadım yine de mutsuzum çünkü bu da kafa. başkası burada olmak istiyorsa gelsin olsun biz mi engel oluyoruz anlamadım? bu lafı duymaktan nefret ediyorum gerçekten nefret. başkasına göre yaşayacak halim yok. sürekli şükreden yerinde sayar.

24 Eylül 2022 20:29

Kagiş
Müsteşar Yardımcısı

Bozuk morale şurup tedavisi birebirdir haa! Akşamları tok karnına 2 ölçek aldın mı hiçbir şeyin kalmaz arkadaş!)) Tavsiye ediyorum.

25 Eylül 2022 11:44

halis4242
Daire Başkanı

yüksek tutmadım yine de mutsuzum çünkü bu da kafa. başkası burada olmak istiyorsa gelsin olsun biz mi engel oluyoruz anlamadım? bu lafı duymaktan nefret ediyorum gerçekten nefret. başkasına göre yaşayacak halim yok. sürekli şükreden yerinde sayar.

skramz, Dün - Alıntıya git

İyisimi sen elinden geleni yap, gerisini düşünme!

Şu an zaten birçok okulda eğitim falan yapılmıyor!

Okullar kreşe dönüşmüş vaziyette!

Biz ise modern dadılık yapıyoruz işte!

Eğitim sistemi sil baştan düzenlenmeli, köklü değişiklikler yapılmalı ama tabii eğitimin gelişmesini isteyen kim!!? Ülkenin içte/dışta bu kadar düşmanı buna müsaade ediyor mu!!?

Toplam 16 mesaj