Editörler : "eskiyara"Pangaea
20 Eylül 2022 19:25

8 senedir uğradığım mobing

Öğrencilerin çok iyi yönetildiği bir okulda görev yapmaktayım

Küfür hakaret saldırılar zinciriyle devam eden durumlara maruz kalırken öğrenci tarafından diğer öğretmenlere yapılmamakta

Okul yönetimi hep yalnız bırakmakta bu durumlarda ve beni suçlamaya kadar devam eden durumlar yaşamaktayım

Eski erkek arkadaşımın akrabası mdr yardmcısıydıadamlarım var elimi sürmem tehditlerine maruz kaldıktan sonra 8 sene boyunca okul içerisinde seçilen aileleriylede bağlantılı oldukları çocuklarla bu olaylaramaruz bırakıldım

Şu anda yine okuldaki öğrenciler bana yönlendirilmekte ve ilk günden bile en saygısızca disiplinszliklerle öğrenciler yönlendirilmekte

Bu olayları nasıl ortaya çıkarabilirim yada nasıl bir yol izlemeliyim

20 Eylül 2022 20:00

Ses görüntü kaydı bol bol.Dinsizin hakkından imansız gelir

20 Eylül 2022 20:16

Eski erkek arkadaş ın bu akrabası müdüryrdmcısı birbirleriyle ne husumetleri varsa birbirlerine nasıl bir düşmanlıkları varsa benimle uğraşarak sürekli rahatsız etmek amaçları ve bir tık ötesi okul dışındaki bağlantılı oldukları iş adamlarıyla dolandırmak amaçları kurtulamıyorum hocam bu insanlardan nedir yolu

Susuyorum tüm mobingler uygulandı okulda 8 sene okul içerisinde öldürülsem ört bas ederler

Zaten hastalanmaya başladım sitresten

Nasıl kurtulabilirim bu insanlardan

Memleketinogretmeni, 2 yıl önce

Ses görüntü kaydı bol bol.Dinsizin hakkından imansız gelir

Esesle
Aday Memur
20 Eylül 2022 20:39

Hocam ben yardımcı hizmetliyim bende imamhatip ortaokulunda mobing maruz kaldım 1 tane dilekce yazın başınızdan geçen olayı yazın 1 tane daha dilekçe yazın bu dilekçe görev yeri değişikliği olsun başka ilçe gitmek istediğinizi belirtin olmazsa istifa edeceğinizi belirtin bu dilekçeleri direk il milli eğitim müdürlüğünde hukuk bölümünden sorumlu milli eğitim müdür yardımcısına kendiniz götürün veya şube müdürü de olabilir dilekçeleri verin ben bu okulda ve bu ilçede çalışamam diceksiniz sonrasında 1 ay içinde görevlendirilmeniz olur ilçe milli eğitime gitmeyin çünkü ordakiler müdüre destek olurlar her zaman öle olur direk il milli eğitim müdürlüğü gitmeniz gerekiyor hocam Allah kolaylık versin

Braweheart01
Daire Başkanı
20 Eylül 2022 20:51

"Varbuiştebiriş" bu kadar olay bir öğretmene yapıldıysa ve onlar bu kadar şey yapmak zorunda kalmışlarsa sen çok büyük işler karıştırmışsın o okulda.. İnsanlar kolay kolay öğretmenle uğraşmazlar. 8 sene boyunca aynı çocuk sana mobbing yapamaz ilkokul da ortaokul da lise de üniversite de 8 yıl değildir. 8 yıl boyunca o öğretmenle (yani seninle) vazgeçmeden uğraşmışlarsa o okuldan gitmelisin hatta tıbbi yardım almalısın Türkiye'nin hangi şehiri olursa olsun bir öğretmenle 8 yıl uğraşmazlar var sende bir sakatlık ne yapabilirim demişsin antidepresan kullanmakla başlayabilirsin.

20 Eylül 2022 21:11

Sayın hocam bu insanlardan kurtulmak için her olayda sustum elimde kanıtların dahi olduğu durumlardabile sustum gitmek yada okul değişmek çözüm olmuyor hocam yıpratma politikası ruh hastası bir kadın mdr yrdmcısı eski erkek arkadaşla nasış bir husumetleri varsa her acısını benden cıkarıyor

Başka yere gitsemde adamlar bulup yönlendireceklerki yaptılarda okul dışındada iş adamlarıyla dolandırıcılığa kadar devam eden bir çeteler belirlenmiş durumdayım bu kişicelerle

Amaç ya hastalanacağız ya adamlarına dolandırılacağız

Esesle, 2 yıl önce
Hocam ben yardımcı hizmetliyim bende imamhatip ortaokulunda mobing maruz kaldım 1 tane dilekce yazın başınızdan geçen olayı yazın 1 tane daha dilekçe yazın bu dilekçe görev yeri değişikliği olsun başka ilçe gitmek istediğinizi belirtin olmazsa istifa edeceğinizi belirtin bu dilekçeleri direk il milli eğitim müdürlüğünde hukuk bölümünden sorumlu milli eğitim müdür yardımcısına kendiniz götürün veya şube müdürü de olabilir dilekçeleri verin ben bu okulda ve bu ilçede çalışamam diceksiniz sonrasında 1 ay içinde görevlendirilmeniz olur ilçe milli eğitime gitmeyin çünkü ordakiler müdüre destek olurlar her zaman öle olur direk il milli eğitim müdürlüğü gitmeniz gerekiyor hocam Allah kolaylık versin
20 Eylül 2022 21:29

Sayın hocam mdr yrdmcısı eski erkek arladaş akrabası

Farklı öğrenciler bulunuyor ailelerinide yönlendirebildikleri öğrenciler oluyor işe sokuyorlar yada burs sağlıyorlar yada okul yardımıyla ellerine aldıkları çocuklar

Sınıftan geçiricez, meslek lisesi dolayısıyla iş bulacağız gibi vaadlerle öğrenci ellerine alınıyor

Ben neminyaptım bu insanlara hiç bir şey hatta eski erkek arkadaşım bir yemek dahi ismarlamamıştır bana ki ben ısmarlamıiımdır yani ben dolandıracakları bir kişi gözüyle bakılmış

Okul dışındada bağlantışı olduklarını farkettiğim iş adamlarıyla dolandırılmaya çalışıldım

Amaçmı kaos ve herşeye müsait duruma getirilip dolandırmak

Braweheart01, 2 yıl önce

"Varbuiştebiriş" bu kadar olay bir öğretmene yapıldıysa ve onlar bu kadar şey yapmak zorunda kalmışlarsa sen çok büyük işler karıştırmışsın o okulda.. İnsanlar kolay kolay öğretmenle uğraşmazlar. 8 sene boyunca aynı çocuk sana mobbing yapamaz ilkokul da ortaokul da lise de üniversite de 8 yıl değildir. 8 yıl boyunca o öğretmenle (yani seninle) vazgeçmeden uğraşmışlarsa o okuldan gitmelisin hatta tıbbi yardım almalısın Türkiye'nin hangi şehiri olursa olsun bir öğretmenle 8 yıl uğraşmazlar var sende bir sakatlık ne yapabilirim demişsin antidepresan kullanmakla başlayabilirsin.

Braweheart01
Daire Başkanı
20 Eylül 2022 21:33

yeme bizi böyle şeyler olmaz 20 yıllık öğretmenim hiçbir okulda böyle şey yaşanmaz. yok veli öğrenci gönderecekmiş okula da yok okulda işe sokacaklarmış yok meslek lisesi kanalıyla iş bulacaklarmış. Bunlar ya yalan yazıyorsun ya da senin kafanda canlandırdığın şeyler atıyorsun bari destekli at

Varbuiştebiriş, 2 yıl önce

Farklı öğrenciler bulunuyor ailelerinide yönlendirebildikleri öğrenciler oluyor işe sokuyorlar yada burs sağlıyorlar yada okul yardımıyla ellerine aldıkları çocuklar

Sınıftan geçiricez, meslek lisesi dolayısıyla iş bulacağız gibi vaadlerle öğrenci ellerine alınıyor

Ben neminyaptım bu insanlara hiç bir şey hatta eski erkek arkadaşım bir yemek dahi ismarlamamıştır bana ki ben ısmarlamıiımdır yani ben dolandıracakları bir kişi gözüyle bakılmış

Okul dışındada bağlantışı olduklarını farkettiğim iş adamlarıyla dolandırılmaya çalışıldım

20 Eylül 2022 21:36

Zaten okul dışında ve okul içerisinde bağlantılı oldukları kişilerle tehdit altında tutularak yıpratılmak amaç

Sağolun psikratrist gibi ilaç tavsiyeniz için işte olay buralara varıyor kaos ve bağlantılı iş adamları ortaya çıkacak hatta bir tık öteside var eski erkek arkadaşın eniştesi reprezant gideceğim her doktora ulaşıp bana istedikleri ilaçları yazdırıp öldürebilirler dahi ki

Farklı öğrencilerle hapisten çıkmış dayımız var herşeyi göze aldık gerekirse adam vururuz dahi tehditini yapabiliyorlar

20 Eylül 2022 21:45

Aynı okulda bu eski erkek arkadaşın akrabası mdr yardımcısı bir bekar öğretmeni 3 sene önce kendi elleriyle bir iş adamıyla evlwndiriyor bu bayan öğretmene krediler çektirtiliyor evler aldırtılıyor kredilere bağlatılıyor ev fiyatı izafi 5 se kıza 6 ya aldırtılıyor ve öğretmen dolandırtılıyor

2015 yışımda bu iş adamı beni sosyal medyaşarımdan eklemiş ve ben tanıöadığım engellemişim çünkü sosyal medyalarım bu eski erkek arkadaş akrabalarının adamları tarafından sürekli ekleniyor hatta okul içerisinde mdryrdmcısı benim telefon numaramı bağlantışı oldukşarı iş adamlarına dağıtıp rahatsız ettiriyor dolandırıcılık çetesi gibi

Braweheart01, 2 yıl önce

yeme bizi böyle şeyler olmaz 20 yıllık öğretmenim hiçbir okulda böyle şey yaşanmaz. yok veli öğrenci gönderecekmiş okula da yok okulda işe sokacaklarmış yok meslek lisesi kanalıyla iş bulacaklarmış. Bunlar ya yalan yazıyorsun ya da senin kafanda canlandırdığın şeyler atıyorsun bari destekli at

20 Eylül 2022 21:55

Dahada ilerisini anlatayım size okul içerisinde öğrenciler yönlendirilebilirken okul dışında il ilçe milli eğitimde hemşeri oldukları adamlarıyla her iş yapabiliyorlar, öğretmen evi müdürüne istediklerini yaptırabiliyorlar

Bu eski erkek arkadaş akrabası mdryrdmcısı birde etrafta millet vekili akrabam var diye beni tehdit dahi edwbiliyor

Zaten okul dışında ve okul içerisinde bağlantılı oldukları kişilerle tehdit altında tutularak yıpratılmak amaç

Sağolun psikratrist gibi ilaç tavsiyeniz için işte olay buralara varıyor kaos ve bağlantılı iş adamları ortaya çıkacak hatta bir tık öteside var eski erkek arkadaşın eniştesi reprezant gideceğim her doktora ulaşıp bana istedikleri ilaçları yazdırıp öldürebilirler dahi ki

Farklı öğrencilerle hapisten çıkmış dayımız var herşeyi göze aldık gerekirse adam vururuz dahi tehditini yapabiliyorlar

Kuzey2259
Şef
20 Eylül 2022 21:55

Hocam bir öğretmen ne yapabilir ki okulda, öyle bir yazmışsınız ki hocamızı neredeyse çete lideri ilan edeceksiniz, ne okullar, ne manyaklar var, böyle bir olay hiçbir okulda yaşanmaz demişsiniz, yaşanır hocam yaşanır, daha da kötüleri yaşanır, 20 yıllık öğretmenim demişsiniz ama boş yaşamışsınız

Braweheart01, 2 yıl önce

Yondaimeminato
Daire Başkanı
20 Eylül 2022 21:58

Hocam bir öğretmenin bu kadar imla hatası ve anlatım bozukluğu ile derdini anlattığına ilk defa şahit oldum .Ne ? Neden ? Nerde ? Nasıl ? Ne zaman ? 5N1K'dan haberiniz vardır umarım .Daha öncede benzer konulu başlık açmıştınız . Baya da etkileşim aldı diye hatırlıyorum .Oradan bir şey çıkmadıysa amaç ne ?

''Sağolun psikratrist gibi ilaç tavsiyeniz için işte olay buralara varıyor kaos ve bağlantılı iş adamları ortaya çıkacak hatta bir tık öteside var eski erkek arkadaşın eniştesi reprezant gideceğim her doktora ulaşıp bana istedikleri ilaçları yazdırıp öldürebilirler dahi ki ''

Bu yazdıklarınızdan da en ufak bir şey anlamadım . Az biraz şizofreni az birazda OKB var gibi ortada .İyi niyetimle şunu söylemek istiyorum sağlığınız için doktora gidiniz

Kuzey2259
Şef
20 Eylül 2022 21:58

Başlık sahibi hocamıza da il değiştirmesini tavsiye ediyorum, o okulda veya ilçede devam etmeye gerek yok. Yeni bir yer, yeni çevre, yeni okul ve arkadaşlarla her şeye yeniden başlarsınız.

Braweheart01
Daire Başkanı
20 Eylül 2022 21:59

CIA ve KGB ajanları da geliyor mu okula? Mit destekli operasyon var mı? arka sokaklar ekibi Rıza baba olsa çözer?

yaa Allah aşkına güldürmeyin insanı

Dahada ilerisini anlatayım size okul içerisinde öğrenciler yönlendirilebilirken okul dışında il ilçe milli eğitimde hemşeri oldukları adamlarıyla her iş yapabiliyorlar, öğretmen evi müdürüne istediklerini yaptırabiliyorlar

Bu eski erkek arkadaş akrabası mdryrdmcısı birde etrafta millet vekili akrabam var diye beni tehdit dahi edwbiliyor

Yondaimeminato
Daire Başkanı
20 Eylül 2022 22:03

Neyse sayın hocam okulla ilgili bir sorununuz varsa dilekçenizi yazın . Dilekçenize daha önce yaşadığınız olayları ispatlı bir şekilde ekleyip doğruca ilçe milli eğitime , oradan da sonuç alamazsanız il milli eğitime gidiniz . Bunları yaparken de sendikanız varsa onları haberdar edip olaya dahil edin . Mobbing ciddi bir suçtur . Mutlaka bir sonuç çıkacaktır . Vesselam

20 Eylül 2022 22:13

Sayın hocam halen devam ediyor

Ailem anne ve babama birşeyler yapacaklar ( dolandırabilirlerse ucunda para varsa) yada bana dolandırabilirlerse

Hertürlü sağlığımızla oynuyorlar sitres ve üzüntüdenherkes hastalık sahibi olur

Geçmiş olaylardan hiç bir şey çıkmadı ne ben dolandırmak için yolladıkları adamlara para verdim nede onlar beni öldürebildiler

Sadece ben sitres altında tutulmaya devam ediliyorum

Bu ruh hastası mdr yardımcısında nasıl kurtulunur bilemedim

Bir gün bir yerlerde öldürüleceğiz hatta okul içerisinde olsa olayı ört bas edebilecek çaptaki mahluklar

İnsanlar ölüm tehdidi altında uzun süre tutulursalar neler olur acep

Yondaimeminato, 2 yıl önce

Hocam bir öğretmenin bu kadar imla hatası ve anlatım bozukluğu ile derdini anlattığına ilk defa şahit oldum .Ne ? Neden ? Nerde ? Nasıl ? Ne zaman ? 5N1K'dan haberiniz vardır umarım .Daha öncede benzer konulu başlık açmıştınız . Baya da etkileşim aldı diye hatırlıyorum .Oradan bir şey çıkmadıysa amaç ne ?

''Sağolun psikratrist gibi ilaç tavsiyeniz için işte olay buralara varıyor kaos ve bağlantılı iş adamları ortaya çıkacak hatta bir tık öteside var eski erkek arkadaşın eniştesi reprezant gideceğim her doktora ulaşıp bana istedikleri ilaçları yazdırıp öldürebilirler dahi ki ''

Bu yazdıklarınızdan da en ufak bir şey anlamadım . Az biraz şizofreni az birazda OKB var gibi ortada .İyi niyetimle şunu söylemek istiyorum sağlığınız için doktora gidiniz

20 Eylül 2022 22:16

gidebilecek durumda değiliz sayın hocam

Kuzey2259, 2 yıl önce

Başlık sahibi hocamıza da il değiştirmesini tavsiye ediyorum, o okulda veya ilçede devam etmeye gerek yok. Yeni bir yer, yeni çevre, yeni okul ve arkadaşlarla her şeye yeniden başlarsınız.

20 Eylül 2022 22:29

Eski erkek arkadaşın eniştesi reprezant ilaç mümesili kadın doğumcu doktorları tatillere yolluyorlar

Dolandırıcılık çetelerinde son yaptıkları olayı anlatayım eniştelerinin bahçe komşuları var bu komşularının eşi öğretmen yıllardır kadına krediler çektiriliyor evler aldırtılıyor kadın 3. Çocuğu doğurduktan sonra beyin kanaması geçiriyor ve ölüyor vefaat edeli bu öğretmen daha 4 gün oldu

Bu eniştenin işe soktuğu bir çok reprezantla tehdit ediliyorum dolandırılmaya çalışılıyorum hatta birisi birilaç veririZ kanında bile belli olmaz 3 gün sonra istediğimiz kişiyi öldürüyoruz diyor

Kadın doğumcu doktorlara rüşvetle herşey yaptırabiliyoruz diyorlar

Kuzey2259, 2 yıl önce

Hocam bir öğretmen ne yapabilir ki okulda, öyle bir yazmışsınız ki hocamızı neredeyse çete lideri ilan edeceksiniz, ne okullar, ne manyaklar var, böyle bir olay hiçbir okulda yaşanmaz demişsiniz, yaşanır hocam yaşanır, daha da kötüleri yaşanır, 20 yıllık öğretmenim demişsiniz ama boş yaşamışsınız

20 Eylül 2022 22:34

Sağolun sayın hocam

Yondaimeminato, 2 yıl önce

Neyse sayın hocam okulla ilgili bir sorununuz varsa dilekçenizi yazın . Dilekçenize daha önce yaşadığınız olayları ispatlı bir şekilde ekleyip doğruca ilçe milli eğitime , oradan da sonuç alamazsanız il milli eğitime gidiniz . Bunları yaparken de sendikanız varsa onları haberdar edip olaya dahil edin . Mobbing ciddi bir suçtur . Mutlaka bir sonuç çıkacaktır . Vesselam

20 Eylül 2022 22:36

Mobing sürekli hale gelirse bir süre sonra bitse bile mağdurdaki etkisi sürer.Olmayacak şeylerden dahi korkar.Suçlayıcı dil kullanmak yerine empati kurmaya çalışın

Braweheart01, 2 yıl önce

Toplam 65 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi