Editörler : Pangaea
21 Eylül 2022 19:19   

ÖABT Kurs ücretleri hakkinda bilgisi olan var mı?

soru başlıktaki gibidir. pegem, murat vs. dershanelerde öabt i̇çi̇n kurs ücretleri̇ hakkinda bi̇lgi̇si̇ olan var mi acaba. yardimci olursaniz çok sevi̇ni̇ri̇m. şi̇mdi̇eden teşekkürler.

22 Eylül 2022 00:45

ismail.40
Aday Memur

5 bin yargı kadıköy, 6750 pegem kadıköy öabt okulöncesi.

22 Eylül 2022 16:28

xxmaydayxx
Aday Memur

5 bin yargı kadıköy, 6750 pegem kadıköy öabt okulöncesi.

ismail.40, 3 ay önce - Alıntıya git

Murat'ı düşünmediniz mi? İyi değil midir orası. Kadıköy'de Murat'ta var.

22 Eylül 2022 18:18

ismail.40
Aday Memur

Murat'ı düşünmediniz mi? İyi değil midir orası. Kadıköy'de Murat'ta var.

xxmaydayxx, 3 ay önce - Alıntıya git

Murat aklıma gelmedi pek. Evde çalışacağım sanırım. Kimseyi dinleyecek gücüm yok. Kendim not çıkarıp çalışıcam. Sıkılıyorum video vs de izleyemiyorum. Belki 37 yaşımdayım bıktım sanırım.

22 Eylül 2022 19:05

xxmaydayxx
Aday Memur

Murat aklıma gelmedi pek. Evde çalışacağım sanırım. Kimseyi dinleyecek gücüm yok. Kendim not çıkarıp çalışıcam. Sıkılıyorum video vs de izleyemiyorum. Belki 37 yaşımdayım bıktım sanırım.

5 bin fena değil aslında bu devirde. 6750 yüksek ama gidilmez oraya. 5 bini taksit yapsalar tercih edilir ama Yargı nasıl eğitim veriyor orası önemli. Kaliteli midir değil midir.

22 Eylül 2022 19:09

ismail.40
Aday Memur

5 bin fena değil aslında bu devirde. 6750 yüksek ama gidilmez oraya. 5 bini taksit yapsalar tercih edilir ama Yargı nasıl eğitim veriyor orası önemli. Kaliteli midir değil midir.

Yalnızca öabt fiyatları bu. Yargının 15 yıllık kadrosu aynı eğitim ve gkgyde. Öabt için hangi hocalarla çalıştıklarını bilmiyorum açıkçası.

22 Eylül 2022 22:27

xxmaydayxx
Aday Memur

Yalnızca öabt fiyatları bu. Yargının 15 yıllık kadrosu aynı eğitim ve gkgyde. Öabt için hangi hocalarla çalıştıklarını bilmiyorum açıkçası.

Biliyorum anladım ben de zaten yalnız öabt fiyatını öğrenmek için sormuştum. Gidersem yalnız ona giderim. Öbür türlü 10 bin liradan fazla.

23 Eylül 2022 11:12

meliketeacher
Aday Memur

Ben bu yıl kadıköy yargı da kpss ve ingilizce öabt kursuna gittim. Bizim öabt dersine Marmara Üniversitesi'nden Cem Çakır hoca geliyordu. İngilizce öabt de eğitimi çok kaliteliydi. Yine Edebiyat öabt de arkadaşım vardı. O da memnundu öabt de onlara da üniversiteden hoca geliyormuş. Diğer öabt bölümlerini bilmiyorum. Ayrıca eğitim bilimleri ve gy-gk kadrosu da iyiydi.

23 Eylül 2022 14:41

xxmaydayxx
Aday Memur

Ben bu yıl kadıköy yargı da kpss ve ingilizce öabt kursuna gittim. Bizim öabt dersine Marmara Üniversitesi'nden Cem Çakır hoca geliyordu. İngilizce öabt de eğitimi çok kaliteliydi. Yine Edebiyat öabt de arkadaşım vardı. O da memnundu öabt de onlara da üniversiteden hoca geliyormuş. Diğer öabt bölümlerini bilmiyorum. Ayrıca eğitim bilimleri ve gy-gk kadrosu da iyiydi.

meliketeacher, 3 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim açıklamanız için müsait bi zamanda ben de gidip bi görüşeyim bakalım ne diyorlar. Peki, dershanenin imkanları nasıl. Kütüphanesi var mı? Etüt imkanları sunuyorlar mı?

23 Eylül 2022 16:36

mustafaa09
Aday Memur

ortalama 5-6 bin arası benim sorduklarım da

23 Eylül 2022 17:11

xxmaydayxx
Aday Memur

ortalama 5-6 bin arası benim sorduklarım da

mustafaa09, 3 ay önce - Alıntıya git

Aynen genelde öyle sanırım. 5bin üzeri olanlar Pazarlıkla falan indirilir 5 bine

23 Eylül 2022 18:19

meliketeacher
Aday Memur

Teşekkür ederim açıklamanız için müsait bi zamanda ben de gidip bi görüşeyim bakalım ne diyorlar. Peki, dershanenin imkanları nasıl. Kütüphanesi var mı? Etüt imkanları sunuyorlar mı?

Ders çalışma için özel bir sınıf var. Ders çalışma ortamı güzel ben istediğim zaman gidip çalışıyordum. Etüt konusunda ben daha çok birebir soru sormayı tercih ediyordum. Birebir çok soru sorduğum halde hocalar yılmadan sorularımı çözüyordu. TG denemeleri olarak da yargı ve benim hocam denemeleri düzenli olarak yapıldı.

24 Eylül 2022 04:27

ekonomik.çöküüş
Yasaklı

Oturun evinizde düzenli olarak çalışın,kurslara veya dershanelere para döküp onları zengin etmeyin ve paranızı da heba etmeyin.Zaten artık kursların veya dershanelerin tahmin ettikleri sorulardan çok daha farklı sorular çıkıyor her sene.

Hatta tam tersine yanlış yönlendirmiş oluyor kurslar veya dershaneler.Mesela evde tek başına çok daha fazla konu öğrenip detaya inecek olan kişi kurs veya dershanelerdeki hocaların yönlendirmesi,buralardan soru gelmez demesi ile bazı konulara hiç bakmıyor ve sınavda oralardan soru gelmesi ile şoka uğruyor.

Hele hele kış vakti bir de bir sürü yol parası,öğle araları yemek parası verip onca masrafa girmek çok gereksiz.

Ayrıca youtube'da da binlerce video ders var.

Sadece Pegem,Yargı gibi dershanelerin deneme sınavlarına girin ara sıra,bu bile yeter.

Oturun evinizde sistemli ve düzenli şekilde çalışın.

24 Eylül 2022 12:22

morisco_1982
Memur

Oturun evinizde düzenli olarak çalışın,kurslara veya dershanelere para döküp onları zengin etmeyin ve paranızı da heba etmeyin.Zaten artık kursların veya dershanelerin tahmin ettikleri sorulardan çok daha farklı sorular çıkıyor her sene.

Hatta tam tersine yanlış yönlendirmiş oluyor kurslar veya dershaneler.Mesela evde tek başına çok daha fazla konu öğrenip detaya inecek olan kişi kurs veya dershanelerdeki hocaların yönlendirmesi,buralardan soru gelmez demesi ile bazı konulara hiç bakmıyor ve sınavda oralardan soru gelmesi ile şoka uğruyor.

Hele hele kış vakti bir de bir sürü yol parası,öğle araları yemek parası verip onca masrafa girmek çok gereksiz.

Ayrıca youtube'da da binlerce video ders var.

Sadece Pegem,Yargı gibi dershanelerin deneme sınavlarına girin ara sıra,bu bile yeter.

Oturun evinizde sistemli ve düzenli şekilde çalışın.

ekonomik.çöküüş, 2 ay önce - Alıntıya git
Ben yıllar önce yargıya sadece matematik dersi için gitmiştim diğerlerini hep evde çalıştım sıkılıyordum haftada bir kafam dağılsın sosyalleşeyim diye gidiyordum bence de tüm dersler boşa masraf matematik hariç...
24 Eylül 2022 12:41

ekonomik.çöküüş
Yasaklı
Ben yıllar önce yargıya sadece matematik dersi için gitmiştim diğerlerini hep evde çalıştım sıkılıyordum haftada bir kafam dağılsın sosyalleşeyim diye gidiyordum bence de tüm dersler boşa masraf matematik hariç...
morisco_1982, 2 ay önce - Alıntıya git

Hatta o kurslara gidip arkadaş ortamına takılarak,Vatsap gruplarında sabah akşam yazışarak Kpss'ye üstünkörü şekilde hazırlanan çok kişiyi tanıyorum.

Matematik'ten bile youtube videoları tek başına yeterli olabilir.Bazı hocalar en basitten başlayıp çok iyi anlatıyorlar konuları.Ben 1 veya 2 tane Matematik yapabilirken bu sene 7 tane yaptım bol bol Matematik videosu izleyerek.

29 Eylül 2022 15:48

gazili sosyalci
Genel Müdür

Ankara pegem okul öncesi oabt kursu için 4 bin lira ödedim.

29 Eylül 2022 18:05

ekonomik.çöküüş
Yasaklı

Ankara pegem okul öncesi oabt kursu için 4 bin lira ödedim.

gazili sosyalci, 2 ay önce - Alıntıya git

Ucuzmuş valla.Ben atanırsam atandığım yerde haftasonları bu kurslardan birine gitmeyi düşünüyorum çünkü kız arkadaş falan edinebilirim bu kurs sayesinde.Yani Kpss tecrübemi konuştururum ve gözüme kestirdiğim kızlara güzel tüyolar,kaynak kitaplar veririm ve iyi olduğum dersleri anlatırım:)

02 Ekim 2022 23:40

mustafaa09
Aday Memur

Ucuzmuş valla.Ben atanırsam atandığım yerde haftasonları bu kurslardan birine gitmeyi düşünüyorum çünkü kız arkadaş falan edinebilirim bu kurs sayesinde.Yani Kpss tecrübemi konuştururum ve gözüme kestirdiğim kızlara güzel tüyolar,kaynak kitaplar veririm ve iyi olduğum dersleri anlatırım:)

ekonomik.çöküüş, 2 ay önce - Alıntıya git

sen çözmüşün bu işi

Toplam 17 mesaj